گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور در پاییز 1397

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۷/۷/۸ یکشنبه
(3)
(0)
گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور در پاییز 1397
گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور در پاییز 1397

گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور در پاییز 1397

 

جداول رده بندی یا رتبه بندی مشاغل عروسی (برند‌‌‌‌های عروسی) یکی از پربازدیدترین صفحات وب سایت عروسکو به شمار می‌رود که در آن یکصد برند برتر مشاغل مرتبط با مراسم عروسی یعنی آتلیه‌‌‌‌های عکاسی، سالن‌‌‌‌های زیبایی، مزون‌‌‌‌های لباس عروس و باغ و تالار‌‌‌‌های تشریفاتی (به تفکیک شغل) در سطح کشور معرفی می‌شوند. این جداول هر سه ماه یکبار و با آغاز فصل جدید بروز رسانی شده که در پروسه ای قانونمند، دقیق و بر اساس قوانین و ملاحظات جداول رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور که بر گرفته از استاندارد‌‌‌‌های بین المللی است اعلام می‌شود. هدف اصلی وب سایت عروسکو معرفی و شناساندن برند‌‌‌‌های معتبر و قابل اعتماد است تا بدین وسیله شما عروس و داماد‌‌‌‌های عزیز بتوانید انتخابی مطمئن و ایمن را داشته باشید و به سبب انتخاب درست خود، هرگز متحمل هزینه‌‌‌‌های اضافه و یا مشکلات دیگر اینچنینی نشوید.

 

جداول رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در پاییز 1397 با تغییرات عمده ای نسبت به دوره تابستان همراه بود و در این دوره نتایج پیش بینی نشده ای را شاهد هستیم. در بخش رتبه بندی آتلیه‌‌‌‌های عکاسی کشور، استودیو رسانه فیلم اهواز توانست با کسب بیشترین امتیازات در جایگاه نخست بهترین آتلیه‌‌‌‌های عکاسی عروس قرار بگیرید و از رقیبان مشهورش (دو برند معتبر بین المللی) یعنی استودیو بین المللی اس اند اس در تهران ( رتبه ی دوم) و استودیو بین المللی نوربین در تهران سبقت بگیرید و افتخار عنوان محبوب ترین آتلیه عروس کشور را از آن خود کند. این آتلیه عروس خوشنامترین و بزرگترین برند آتلیه در شهر اهواز و البته کل استان خوزستان به شمار می‌رود. خدمات بی بدیل و کاملا حرفه ای این آتلیه توانسته است تا رضایت بسیاری از عروس و داماد‌‌‌‌های اهوازی را بدست آورد و آنها را به مشتریانی وفادار و هوادار مبدل گرداند. در مجموع و بعد از رده بندی آتلیه‌‌‌‌های عکاسی کشور از میان 700200 واحد آتلیه عکاسی که توسط سایت عروسکو شناسایی شده است، تنها تعداد یکصد برند برتر در لیست‌‌‌‌های کشوری معرفی شده است.

 

در رتبه بندی برترین سالن‌‌‌‌های زیبایی کشور، زیبایی گریمور مشهد با صعودی چند پله ای نسبت به ادوار پیشین توانست تا برای ششمین دفعه رتبه اول کشور را برای بهترین سالن‌‌‌‌های زیبایی و آرایشگاه‌‌‌‌های کشور بدست آورد، این تیم حرفه ای و محبوب در میان کلیه مشاغل از پر افتخارترین برند‌‌‌‌های تجاری عروسی در تمامی دوره ها به حساب می‌آید. سالن زیبایی فهیمه فهرستیان در اصفهان هم توانست تا رتبه دوم خود را برای سه ماهه دیگر حذف نماید. در رتبه بندی سالن‌‌‌‌های زیبایی هم بمانند آتلیه‌‌‌‌های عکاسی، برند‌‌‌‌های عروسی شهر تهران از صدر جداول برترین سالن‌‌‌‌های زیبایی نیز فاصله گرفتند.

 

رتبه بندی مزون‌‌‌‌های لباس نیز با صدرنشینی دوباره مزون لباس عروس ویس (شبنم نظیف) در تهران همراه بود و در بخش رتبه بندی باغ و تالار‌‌‌‌های عروسی نیز باغ تشریفاتی روژانو باز هم موفق شد تا رتبه نخست برترین تالار‌‌‌‌های را بدست بیاورد.

 


مطالب پیشنهادی

 

رتبه بندی آتلیه‌‌‌‌های عکاسی کشور در پاییز 1397

 

رتبه بندی سالن‌‌‌‌های زیبایی کشور در پاییز 1397

 

رتبه بندی مزون‌‌‌‌های لباس کشور در پاییز 1397

 

رتبه بندی باغ و تالار‌‌‌‌های عروسی کشور در پاییز 1397

 

آرشیو کامل جداول برند‌‌‌‌های عروسی

aparatlinkedingoogletwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
گزارشی از معرفی 100 برند برتر خدمات عروسی کشور به همراه ویدئو‌‌‌‌های ارسالی دی ماه 96گزارشی از معرفی 100 برند برتر خدمات عروسی کشور به همراه ویدئو‌‌‌‌های ارسالی دی ماه 96برند‌‌‌‌های عروسی, گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های برتر عروسی بهمن 1396گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های برتر عروسی بهمن 1396برند‌‌‌‌های عروسی, گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در تابستان 1397 گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در تابستان 1397 برند‌‌‌‌های عروسی, اطلاعیه روابط عمومی: در مورد حذف رتبه یکم باغ و تالار‌‌‌‌های عروسی کشوراطلاعیه روابط عمومی: در مورد حذف رتبه یکم باغ و تالار‌‌‌‌های عروسی کشوربرند‌‌‌‌های عروسی, چرا دیگر تبلیغ بیلبورد‌‌‌‌های خیابان ها و تبلیغات چاپی برای عروس و دامادها کافی نیست؟!چرا دیگر تبلیغ بیلبورد‌‌‌‌های خیابان ها و تبلیغات چاپی برای عروس و دامادها کافی نیست؟!برند‌‌‌‌های عروسی, برند, شاخص جدید برای رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشورشاخص جدید برای رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشوربرند‌‌‌‌های عروسی, اسامی برندهایی که در پانزدهمین رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور، شانس بیشتری دارنداسامی برندهایی که در پانزدهمین رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور، شانس بیشتری دارندبرند‌‌‌‌های عروسی, گزارشی از شانزدهمین دوره رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در دی ماه 1398گزارشی از شانزدهمین دوره رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در دی ماه 1398برند‌‌‌‌های عروسی, آخرین تغییرات و اطلاعیه نهایی در مورد رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در سال 1399آخرین تغییرات و اطلاعیه نهایی در مورد رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در سال 1399, برند‌‌‌‌های عروسی, اشتغال زایی برای جوانان در سایت عروسکو ؛ شروع به کار و استخدام جواناناشتغال زایی برای جوانان در سایت عروسکو ؛ شروع به کار و استخدام جوانان, برند‌‌‌‌های عروسی, هفدهمین دوره رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در اسفند 1399 برگزار می‌شودهفدهمین دوره رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در اسفند 1399 برگزار می‌شود, ویروس, برند‌‌‌‌های عروسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر