گزارشی از رتبه بندی برندهای عروسی کشور در پاییز 1397

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۷/۷/۸ یکشنبه
(3)
(0)
گزارشی از رتبه بندی برندهای عروسی کشور در پاییز 1397
گزارشی از رتبه بندی برندهای عروسی کشور در پاییز 1397

گزارشی از رتبه بندی برندهای عروسی کشور در پاییز 1397

 

جداول رده بندی یا رتبه بندی مشاغل عروسی (برندهای عروسی) یکی از پربازدیدترین صفحات وب سایت عروسکو به شمار می رود که در آن یکصد برند برتر مشاغل مرتبط با مراسم عروسی یعنی آتلیه های عکاسی، سالن های زیبایی، مزون های لباس عروس و باغ و تالار های تشریفاتی (به تفکیک شغل) در سطح کشور معرفی می شوند. این جداول هر سه ماه یکبار و با آغاز فصل جدید بروز رسانی شده که در پروسه ای قانونمند، دقیق و بر اساس قوانین و ملاحظات جداول رتبه بندی برندهای عروسی کشور که بر گرفته از استانداردهای بین المللی است اعلام می شود. هدف اصلی وب سایت عروسکو معرفی و شناساندن برندهای معتبر و قابل اعتماد است تا بدین وسیله شما عروس و دامادهای عزیز بتوانید انتخابی مطمئن و ایمن را داشته باشید و به سبب انتخاب درست خود، هرگز متحمل هزینه های اضافه و یا مشکلات دیگر اینچنینی نشوید.

 

جداول رتبه بندی برندهای عروسی در پاییز 1397 با تغییرات عمده ای نسبت به دوره تابستان همراه بود و در این دوره نتایج پیش بینی نشده ای را شاهد هستیم. در بخش رتبه بندی آتلیه های عکاسی کشور ، استودیو رسانه فیلم اهواز توانست با کسب بیشترین امتیازات در جایگاه نخست بهترین آتلیه های عکاسی عروس قرار بگیرید و از رقیبان مشهورش (دو برند معتبر بین المللی) یعنی استودیو بین المللی اس اند اس در تهران ( رتبه ی دوم) و استودیو بین المللی نوربین در تهران سبقت بگیرید و افتخار عنوان محبوب ترین آتلیه عروس کشور را از آن خود کند. این آتلیه عروس خوشنامترین و بزرگترین برند آتلیه در شهر اهواز و البته کل استان خوزستان به شمار  می رود. خدمات بی بدیل و کاملا حرفه ای این آتلیه توانسته است تا رضایت بسیاری از عروس و دامادهای اهوازی را بدست آورد و آنها را به مشتریانی وفادار و هوادار مبدل گرداند. در مجموع و بعد از رده بندی آتلیه های عکاسی کشور از میان 700200 واحد آتلیه عکاسی که توسط سایت عروسکو شناسایی شده است، تنها تعداد یکصد برند برتر در لیست های کشوری معرفی شده است.

 

در رتبه بندی برترین سالن های زیبایی کشور، زیبایی گریمور مشهد با صعودی چند پله ای نسبت به ادوار پیشین توانست تا برای ششمین دفعه رتبه اول کشور را برای بهترین سالن های زیبایی و آرایشگاه های کشور بدست آورد، این تیم حرفه ای و محبوب در میان کلیه مشاغل از پر افتخارترین برندهای تجاری عروسی در تمامی دوره ها به حساب می آید. سالن زیبایی فهیمه فهرستیان در اصفهان هم توانست تا رتبه دوم خود را برای سه ماهه دیگر حذف نماید. در رتبه بندی سالن های زیبایی هم بمانند آتلیه های عکاسی، برندهای عروسی شهر تهران از صدر جداول برترین سالن های زیبایی نیز فاصله گرفتند.

 

رتبه بندی مزون های لباس نیز با صدرنشینی دوباره مزون لباس عروس ویس (شبنم نظیف) در تهران همراه بود و در بخش رتبه بندی باغ و تالارهای عروسی نیز باغ تشریفاتی روژانو باز هم موفق شد تا رتبه نخست برترین تالارهای را بدست بیاورد.

 


مطالب پیشنهادی

 

رتبه بندی آتلیه های عکاسی کشور در پاییز 1397

 

رتبه بندی سالن های زیبایی کشور در پاییز 1397

 

رتبه بندی مزون های لباس کشور در پاییز 1397

 

رتبه بندی باغ و تالارهای عروسی کشور در پاییز 1397

 

آرشیو کامل جداول برندهای عروسی

aparatlinkedingoogletwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر