قوانین رتبه بندی برترین برندهای عروسی

header
Arooskoo Ads
(7)
(0)
قوانین رتبه بندی برترین برندهای عروسی

قوانین و ملاحظات رتبه بندی برندهای برتر عروسی در کشور


قوانین و ملاحظات جداول رتبه بندی برترین کسب و کارهای عروسی در کشور


قوانین و شرایط رتبه بندی مشاغل و برندهای برترعروسی در کشور در سایت عروسکو به شرح ذیل اعلام می‌گردد.

 1. کلیه کسب و کارهای عروسی در 4 صنف اصلی در جداول اعلامی واجد شرایط بوده و می‌توانند جهت تسریع عمل معرفی از طریق ثبت نام و سپس تکمیل فرم ثبت کسب و کار اقدام نمایند.
 2. چهار صنف اصلی عبارتند از: آتلیه عکاسی - سالن های زیبایی - مزون های لباس - باغ و تالار های عروسی
 3. اصناف اصلی به مشاغل موثر و پر اهمیت در مورد برگزاری مراسم عروسی اطلاق می‌شود و شامل غیر نمی‌گردد. چهار کسب و کار اصلی مراسم عروسی در مقیاس جهانی نیز معتبر به شمار آمده اند.
 4. جداول بر طبق تغییرات اخیر و افزایش جایگاه ها ( از 50 به 100 جایگاه) مشمول 100 رتبه اعلامی برای هرکدام از اصناف از سراسر کشور می‌باشند.
 5. جداول برترین برندهای عروسی در ثانیه های اولیه ورود به ماه جدید (بر طبق آخرین تغییرات در سال 1397، لیست برندهای عروسی هر سه ماه یکبار به روز رسانی می‌گردد) یعنی در یکم هر ماه ساعت 24 بروز رسانی می‌شوند.
 6. جایگاه های اعلام شده در هرماه بر اساس امتیازات گردآوری شده به همراه ضرایب شاخص های امتیازگیری به شیوه های غیر مستقیم در سایت عروسکو است.
 7. مشاغلی که در سایت نام خود را ثبت نکرده اند و بعبارتی دیگر بدون صفحه اختصاصی هستند بدلیل عدم وجود دروازه های ثبت امتیاز، حق هیچ گونه اعتراضی را به نتایج اعلامی نخواهند داشت، این مشاغل می‌بایست امتیازات را از شیوه های دیگر گفته شده گردآوری کنند.
 8. مشاغلی که در سایت عروسکو دارای صفحه اختصاصی و دروازه ثبت امتیاز می‌باشند، پس از اعلام نتایج می‌توانند اعتراضات خود را با ذکر مستندات در فرم گزارش تخلف قید و ارسال نمایند.
 9. شرکت در رتبه بندی برای کلیه مشاغل عروسی است (اصناف اصلی) و منعی از این بابت وجود نخواهد داشت.
 10. جداول اعلام شده تا دوره ی بعد به هیچ عنوان قابل ویرایش نبوده و پس از اعمال تغییرات در هر دوره جداول قبلی در صفحه "جداول رتبه بندی کسب و کارهای عروسی" به صورت آرشیو باقی خواهند ماند.
 11. شرکت در رتبه بندی ها فراگیر بوده و شامل همه ی مشاغل عروسی خواهد شد. در نتیجه مواردی با عنوان کناره گیری و یا عدم شرکت وجود ندارد. همچنین مشاغلی که نام خود را ثبت نکرده اند از طرق دیگر توسط واحد رتبه بندی وب سایت عروسکو شناسایی خواهند شد.
 12. رویه "فراخوان شرکت در رتبه بندی" فقط برای اطلاع رسانی و تسریع عمل شناسایی مشاغل توسط عروسکو بوده و حقی برای عدم شرکت در رتبه بندی ها ایجاد نخواهد کرد.
 13. اعتبار جداول از آرا مردمی و جلب رضایت مشتریان توسط مشاغل بدست می‌آید و همینطور امکانات، گستردگی فعالیت و پرسنل نیز توسط تیم عروسکو مورد بررسی قرار خواهند گرفت، از همین روی نتایج اعلامی قابل استناد و پیگیری است. مع الوصف اعتراضات بیهوده و حساب نشده به هیچ عنوان رسیدگی نخواهد شد و تنها اعتراضاتی مورد بررسی قرار می‌گیرند که دال بر یک واقعیت و قابل بحث باشد.
 14. امتیازات اعلام شده در جداول ماهانه از طریق دروازه های امن گردآوری می‌شوند تا هرکس به راحتی نتواند به واسطه ترفندی جایگاه کسب و کار خود را ارتقاء دهد.
 15. سایت عروسکو در قبال دریافت وجه خدمات تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال را توسط واحد تبلیغات خود ارائه می‌دهد و اینگونه موارد هیچ ارتباطی به نتایج رتبه بندی ها نخواهد داشت.
 16. شیوه جمع آوری امتیازات به گونه افزایشی است و رقم بدست آمده در هر ماه مجموعی از ادوار گذشته است که در یک بازه عددی 0 تا 1000 اعلام خواهد شد.
 17. در صورتی که پس از اعلام نتایج مالکیت کسب و کار برای سایت محرز نگردد و یا در تشخیص آن واحد مربوطه دچار مشکلاتی شود، عنوان برند تجاری بدون هیچ اطلاعاتی از لیست جداول حذف خواهد شد، این اقدام در جهت بالا بردن کیفیت جداول اعلامی و افزایش اعتماد بازدیدکنندگان و همینطور احترام نهادن به حق انتخاب عروس و دامادها لازم الاجراست و پس از حذف برند بازگشت آن (بدون احتساب امتیازات پیشین) نیاز به بررسی های دوباره خواهد داشت.
 18. در صورتی که برندی در ادوار متعدد رتبه های مناسبی به دست آورد و با گذشت چند دوره شخصی غیر از مدیر و صاحب آن اقدام به ثبت برند به نام خود کند، تمامی عواقب ناشی از آن در صورت داشتن هرگونه اعتراضی بر عهده صاحب اصلی آن برند تجاری است و شخص متخلف نیز مسئول اعمال فریبکارانه خود خواهد بود.
 19. در صورتی که نام کسب و کاری در جداول رتبه بندی برندهای عروسی اعلام شود و پس از آن کسب و کار منحل یا واگذار گردد در اینصورت می‌بایست سریعا مراتب را از طریق فرم تماس با ما و یا برقراری تماس تلفنی با شماره های دفتر مرکزی به اطلاع ما برسانید.
 20. کلیه مشاغل برای حفظ یا ارتقاء جایگاه بدست آمده در جداول برندهای عروسی می‌بایست دائما در تلاش باشند و از مشتریان خود بخواهند تا در سایت عروسکو به کسب و کارشان امتیازات مثبت دهند در غیر اینصورت و با فعالیت رقبا جایگاه بدست آمده تنزل خواهد یافت.


سایت عروسکو یک سایت تحلیلی و تبلیغاتی است که با استفاده از جدیدترین متدهای علمی و عملی سعی در شناخت و معرفی استعداد های جوان و پویا و همچنین معرفی هرچه بهتر برندهای قابل اعتماد و پرطرفدار دارد.با تشکر از همراهی شما - ™Arooskoo
واحد رتبه بندی

02128428631    02128428630    02128421624
linkedinyoutwitertelegramgoogleaparatinstagram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر