اسامی برندهایی که در پانزدهمین رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور، شانس بیشتری دارند

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۸/۵/۱۶ چهارشنبه
(6)
(0)
اسامی برندهایی که در پانزدهمین رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور، شانس بیشتری دارند
اسامی برندهایی که در پانزدهمین رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور، شانس بیشتری دارند

پیش درآمدی بر رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در شهریور 98

 

فستیوال بزرگ و دائمی وب سایت عروسکو با عنوان رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور از سال 1396 برگزار شده است که طی آن و در سال نخست نه دوره و به صورت ماهانه نتایج به روز رسانی می‌شد، در سال بعد (1397) چهار دوره رتبه بندی و به فاصله سه ماهه انجام گردید و در سال 1398 که رتبه بندی ها به فاصله چهار ماهه و در طی سه دوره (اردیبهشت 98- شهریور 98- دی ماه 98) اعلام خواهد شد.

در طول این ادوار از رتبه بندی‌‌‌‌های برند‌‌‌‌های عروسی بسیاری از مشاغل و کسب و کار‌‌‌‌های حوزه Wedding مورد سنجش و بررسی وب سایت عروسکو و متعاقبا مورد قضاوت مردم قرار گرفتند که همین مسئله باعث شد تا جداول رتبه بندی با گذشت زمان اعتبار بیشتری را کسب کنند و عروس و داماد‌‌‌‌های جدید نیز بتوانند به راحتی بهترین مشاغل عروسی شهر خود را انتخاب کنند.

 

با تمام این تفاسیر ما در این مطلب سعی کرده ایم تا پیش درآمدی را برای رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در شهریور ماه 1398 داشته باشیم و در کمتر از دوهفته مانده به اعلام نتایج رسمی، برندهایی را که احتمال بالایی برای صدرنشینی شان در جداول شهریور ماه وجود دارد به شما عزیزان معرفی نماییم. در مجموع چهارده دوره ی گذشته، برند‌‌‌‌های زیر دارای بیشترین افتخارات هستند. که در ادامه و با توجه به گروه بندی ها خدمتتان ارائه شده است.

 

پر افتخار ترین برندها در گروه آتلیه‌‌‌‌های عکاسی کشور

 

1- استودیو بین المللی اس اند اس تهران

2- استودیو بین المللی نوربین تهران

3- استودیو دیدنو تهران

 

پر افتخار ترین برندها در گروه سالن‌‌‌‌های زیبایی کشور

 

1- سالن زیبایی ویس تهران

2- سالن زیبایی گریمور مشهد

3- سالن زیبایی فهیمه فهرستیان اصفهان

 

پر افتخار ترین برندها در گروه مزون‌‌‌‌های لباس کشور

 

1- مزون عروس فابرا تهران

2- مزون عروس شبنم نظیف تهران

3- مزون عروس فوزیه رمضانی تهران

 

پر افتخار ترین برندها در گروه باغ و تالار‌‌‌‌های عروسی کشور

 

1- باغ تالار روژانو تهران

2- مجتمع تشریفاتی سناتور تهران

3- تالار سرو سعادت آباد تهران

 

و اما در دوره پانزدهم رتبه بندی ها که کمتر از دو هفته دیگر و در اولین ثانیه‌‌‌‌های آغازین یکم شهریور ماه 1398 اعلام خواهد شد و به رسم همیشه آن برندهایی شانس بیشتری را برای صدر نشینی و بالانشینی دارند که دارای امتیازات مردمی بیشتری باشند. اما تا این لحظه و بر اساس امتیازات گردآوری شده و در بخش آتلیه‌‌‌‌های عکاسی کشور، بهترین برند آتلیه ها، استودیو نوربین در تهران است و استودیو اسد اللهی و استودیو بین المللی اس اند اس در جایگاه‌‌‌‌های بعدی قرار گرفته اند. در بخش سالن‌‌‌‌های زیبایی زنانه تا این لحظه زیبایی گریمور با مدیریت سرکار خانم حسنی صدر نشین است و جایگاه‌‌‌‌های دوم و سوم به ترتیب متعلق به سالن زیبایی ویس و زیبایی شیمر تهران است. در بخش مزون‌‌‌‌های لباس عروس جایگاه نخست ( تا این لحظه) در اختیار مزون ویس و جایگاه دوم در اختیار مزون فوزیه رمضانی است. در بخش تالار‌‌‌‌های عروسی کشور هم جایگاه بهترین برند در تصاحب باغ تالار تشریفاتی روژانو است. با این همه، هنوز نتایج اصلی مشخص نشده است چرا که همچنان فرصتی 15 روزه برای ثبت رسمی نتایج وجود دارد در این فرصت کم برند‌‌‌‌های عروسی می‌توانند با جمع آوری امتیازات بیشتر نتایج پانزدهمین دوره از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی ایران را دستخوش تغییراتی کنند.

 

 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
گزارشی از معرفی 100 برند برتر خدمات عروسی کشور به همراه ویدئو‌‌‌‌های ارسالی دی ماه 96گزارشی از معرفی 100 برند برتر خدمات عروسی کشور به همراه ویدئو‌‌‌‌های ارسالی دی ماه 96برند‌‌‌‌های عروسی, گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های برتر عروسی بهمن 1396گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های برتر عروسی بهمن 1396برند‌‌‌‌های عروسی, گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در تابستان 1397 گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در تابستان 1397 برند‌‌‌‌های عروسی, گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور در پاییز 1397گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور در پاییز 1397برند‌‌‌‌های عروسی, اطلاعیه روابط عمومی: در مورد حذف رتبه یکم باغ و تالار‌‌‌‌های عروسی کشوراطلاعیه روابط عمومی: در مورد حذف رتبه یکم باغ و تالار‌‌‌‌های عروسی کشوربرند‌‌‌‌های عروسی, چرا دیگر تبلیغ بیلبورد‌‌‌‌های خیابان ها و تبلیغات چاپی برای عروس و دامادها کافی نیست؟!چرا دیگر تبلیغ بیلبورد‌‌‌‌های خیابان ها و تبلیغات چاپی برای عروس و دامادها کافی نیست؟!برند‌‌‌‌های عروسی, برند, شاخص جدید برای رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشورشاخص جدید برای رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشوربرند‌‌‌‌های عروسی, گزارشی از شانزدهمین دوره رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در دی ماه 1398گزارشی از شانزدهمین دوره رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در دی ماه 1398برند‌‌‌‌های عروسی, آخرین تغییرات و اطلاعیه نهایی در مورد رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در سال 1399آخرین تغییرات و اطلاعیه نهایی در مورد رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در سال 1399, برند‌‌‌‌های عروسی, اشتغال زایی برای جوانان در سایت عروسکو ؛ شروع به کار و استخدام جواناناشتغال زایی برای جوانان در سایت عروسکو ؛ شروع به کار و استخدام جوانان, برند‌‌‌‌های عروسی, هفدهمین دوره رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در اسفند 1399 برگزار می‌شودهفدهمین دوره رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در اسفند 1399 برگزار می‌شود, ویروس, برند‌‌‌‌های عروسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر