اسامی برندهایی که در پانزدهمین رتبه بندی برندهای عروسی کشور، شانس بیشتری دارند

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۸/۵/۱۶ چهارشنبه
(6)
(0)
اسامی برندهایی که در پانزدهمین رتبه بندی برندهای عروسی کشور، شانس بیشتری دارند
اسامی برندهایی که در پانزدهمین رتبه بندی برندهای عروسی کشور، شانس بیشتری دارند

پیش درآمدی بر رتبه بندی برندهای عروسی در شهریور 98

 

فستیوال بزرگ و دائمی وب سایت عروسکو با عنوان رتبه بندی برندهای عروسی کشور از سال 1396 برگزار شده است که طی آن و در سال نخست نه دوره و به صورت ماهانه نتایج به روز رسانی می شد، در سال بعد (1397) چهار دوره رتبه بندی و به فاصله سه ماهه انجام گردید و در سال 1398 که رتبه بندی ها به فاصله چهار ماهه و در طی سه دوره (اردیبهشت 98- شهریور 98- دی ماه 98)  اعلام خواهد شد. 

در طول این ادوار از رتبه بندی های برندهای عروسی بسیاری از مشاغل و کسب و کارهای حوزه Wedding مورد سنجش و بررسی وب سایت عروسکو و متعاقبا مورد قضاوت مردم قرار گرفتند که همین مسئله باعث شد تا جداول رتبه بندی با گذشت زمان اعتبار بیشتری را کسب کنند و عروس و دامادهای جدید نیز بتوانند به راحتی بهترین مشاغل عروسی شهر خود را انتخاب کنند. 

 

با تمام این تفاسیر ما در این مطلب سعی کرده ایم تا پیش درآمدی را برای رتبه بندی برندهای عروسی در شهریور ماه 1398 داشته باشیم و در کمتر از دوهفته مانده به اعلام نتایج رسمی، برندهایی را که احتمال بالایی برای صدرنشینی شان در جداول شهریور ماه وجود دارد به شما عزیزان معرفی نماییم. در مجموع چهارده دوره ی گذشته، برندهای زیر دارای بیشترین افتخارات هستند. که در ادامه و با توجه به گروه بندی ها خدمتتان ارائه شده است.

 

پر افتخار ترین برندها در گروه آتلیه های عکاسی کشور 

 

1- استودیو بین المللی اس اند اس تهران

2- استودیو بین المللی نوربین تهران

3- استودیو دیدنو تهران

 

پر افتخار ترین برندها در گروه سالن های زیبایی کشور

 

1- سالن زیبایی ویس تهران

2- سالن زیبایی گریمور مشهد

3- سالن زیبایی فهیمه فهرستیان اصفهان

 

پر افتخار ترین برندها در گروه مزون های لباس کشور

 

1- مزون عروس فابرا تهران

2- مزون عروس شبنم نظیف تهران

3- مزون عروس فوزیه رمضانی تهران

 

پر افتخار ترین برندها در گروه باغ و تالارهای عروسی کشور

 

1- باغ تالار روژانو تهران

2- مجتمع تشریفاتی سناتور تهران

3- تالار سرو سعادت آباد تهران

 

و اما در دوره پانزدهم رتبه بندی ها که کمتر از دو هفته دیگر و در اولین ثانیه های آغازین یکم شهریور ماه 1398 اعلام خواهد شد و به رسم همیشه آن برندهایی شانس بیشتری را برای صدر نشینی و بالانشینی دارند که دارای امتیازات مردمی بیشتری باشند. اما تا این لحظه و بر اساس امتیازات گردآوری شده و در بخش آتلیه های عکاسی کشور ، بهترین برند آتلیه ها ، استودیو نوربین در تهران است و استودیو اسد اللهی و استودیو بین المللی اس اند اس در جایگاه های بعدی قرار گرفته اند. در بخش سالن های زیبایی زنانه تا این لحظه زیبایی گریمور با مدیریت سرکار خانم حسنی صدر نشین است و جایگاه های دوم و سوم به ترتیب متعلق به سالن زیبایی ویس و زیبایی شیمر تهران می باشد. در بخش مزون های لباس عروس جایگاه نخست ( تا این لحظه) در اختیار مزون ویس و جایگاه دوم در اختیار مزون فوزیه رمضانی است. در بخش تالارهای عروسی کشور هم جایگاه بهترین برند در تصاحب باغ تالار تشریفاتی روژانو است. با این همه ، هنوز نتایج اصلی مشخص نشده است چرا که همچنان فرصتی 15 روزه برای ثبت رسمی نتایج وجود دارد در این فرصت کم برندهای عروسی می توانند با جمع آوری امتیازات بیشتر نتایج پانزدهمین دوره از رتبه بندی برندهای عروسی ایران را دستخوش تغییراتی کنند.

 

 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر