آخرین تغییرات و اطلاعیه نهایی در مورد رتبه بندی برندهای عروسی در سال 1399

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۲/۱۳ شنبه
(4)
(0)
آخرین تغییرات و اطلاعیه نهایی در مورد رتبه بندی برندهای عروسی در سال 1399
آخرین تغییرات و اطلاعیه نهایی در مورد رتبه بندی برندهای عروسی در سال 1399

تغییرات رتبه بندی برندهای عروسی

سایت عروسکو به عنوان بهترین وب سایت عروسی فارسی و اولین و تنها مرجع رتبه بندی برندهای عروسی کشور (مشاغل عروسی منتخب ایران) از سال 1396 و در دوره های متناوب و زمان بندی شده ای اقدام به ارائه جداول رتبه بندی برندهای عروسی کرده است. در طی این زمان 16 دوره رتبه نبدی صورت گرفته که هر دوره نسبت به دوره ی قبلی با استقبال بیشتری توسط رسانه های خبری، مردم و جوان ترها روبرو شده است و این سایت به مرجعی برای رقابت و معرفی برندهای معتبر مبدل گشته است. شایان ذکر است که رتبه بندی ها در ابتدا در بر گیرنده گروه های آتلیه های عکاسی، سالن های زیبایی، مزون های لباس عروس، باغ و تالارهای عروسی و تشریفات مجالس بوده که با گذر چند دوره و عدم مقبولیت و استقبال از تشریفات مجالس در بین مردم این گروه از لیست ها حذف گردید.

 

تصمیم نهایی در مورد زمان بندی رتبه بندی برندهای عروسی دوره هفدهم

در بهمن و اسفند ماه گذشته و با توجه به شیوع بیماری کرونا و متعاقبا تعطیلی مراکز تجاری و خدماتی رتبه بندی برندهای عروسی در تاریخ 1399/01/15 به تعویق افتاد و برای اولین بار در تاریخ فعالیت فعالیت سایت عروسکو، این رتبه بندی در زمان مقرر شده انجام نشد (در 16 دوره ی قبلی جداول با دقت بسیار بالا و بر اساس ثانیه به روز رسانی شده است) و با توجه به کاهش مراجعات بازدید کنندگان در روزهای قرنطینه خانگی و همچنین عدم فعالیت مشاغل مذکور این رتبه بندی ها به زمان دیگری موکول گردید. بر این اساس و بر طبق تصمیم گیری مدیران وب سایت عروسکو و کانون مردمی منتخب، هفدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی در 1399/06/15 به انجام خواهد رسید. 

 

علت تاخیر زیاد در اعلام نتایج دوره هفدهم رتبه بندی، عدم فعالیت مشاغل مذکور و طبیعتا عدم ارسال امتیازات جدید توسط مشتریان است که مسلما با این اوضاع پیش آمده تغییر جدیدی در نتایج رتبه بندی ها رخ نخواهد داد، پیش بینی می شود تا تاریخ مذکور مشاغل فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و مجدد همزمان با آن رتبه بندی های اعلام شده دچار تغییرات محسوسی می شود که نیازمند ارائه  نتایج تازه خواهد بود.گرچه فعالیت برخی از مشاغل به طور محدود و معدود آغاز شده است اما فعالیت تالارهای عروسی همچنان ممکن نیست و همین مسئله باعث به تعویق افتادن بیشتر در رتبه بندی برندهای عروسی است.

لازم به ذکر است، اگر این محدودیت ها همجنان تا دوماه پیش از تاریخ اعلامی یعنی نیمه سال ادامه پیدا کند به احتمال زیاد نتایج رتبه بندی به تاریخ بعدی یعنی 1399/12/20 موکول خواهد شد. در مجموع و بر اساس تجربیات به دست آمده، دو الی سه ماه فعالیت مشاغل برای ارائه رتبه بندی های جدید مساعد به نظر می رسد. با توحه به موارد ذکر شده در بالا نتایج رتبه بندی برندهای عروسی در تاریخ 1398/10/01 (دوره شانزدهم) همچنان معتبر و قابل استناد و مراجعه است و به دلیل مشکلات سراسری پیش آمده، هنوز تغییر ملموسی در نتایج آن رخ نداده است.

 

با تشکر- واحد رتبه بندی برندهای عروسی

بهار 1399

 

ویدیو معرفی رتبه بندی برندهای عروسی در سایت عروسکو

ویدیو معرفی رتبه بندی برندهای عروسی ، برای مشاهده روی تصویر کلیک کنید.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

7 نظر
مهشید
سه شنبه بیست و سوم اردیبهشت ۹۹
پاسخ
()
()
مهشید
خوبه من تبليغات مزونم رو دادم و الان 1 ساله که خوب بوده برام
سمیر
چهارشنبه هفدهم اردیبهشت ۹۹
پاسخ
()
()
سمیر
سلام ممنون از اطلاع رساني تون ، فقط لطفا اعلام نتايج رو اعلام کنيد ممنون
مهسا
شنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۹
پاسخ
(0)
()
مهسا
خوبه.. ايشالا که زودتر اين بلا از سر همه مردم دفع بشه
مسعود
شنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۹
پاسخ
(0)
()
مسعود
خودتون تعطيل بوديد، حسش نبود انداختيد گردن کرونا ويروس!!!!
علیرضا
شنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۹
پاسخ
(0)
()
علیرضا
چطور ميگيد تغيري نکرده مگه مي شه ، من پيشنهاد مي کنم تالارها رو ديرتر اعلام کنيد
زهرا
شنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۹
پاسخ
(0)
()
زهرا
عالي ممنون از اطلاع رساني تون
علی
شنبه سیزدهم اردیبهشت ۹۹
پاسخ
(0)
()
علی
اگر امکانش مي بود که نتايج جديد رو ببينيم خيلي بهتر بود چون من آتليه دارم و براي رتبه هاي بالاتر تلاش کردم ، چطور ميشه تغييري نکرده باشه!!!