گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در تابستان 1397

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۷/۴/۳ یکشنبه
(11)
(0)
گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در تابستان 1397
گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در تابستان 1397

رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در تابستان 1397


رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در سطح کشور و در وب سایت عروسکو تبدیل به دغدغه ای برای صاحبین مشاغل عروسی (آتلیه‌‌‌‌های عکاسی، سالن‌‌‌‌های زیبایی، مزون‌‌‌‌های لباس، باغ و تالار‌‌‌‌های عروسی) و همینطور مبدل به بستری جذاب و قابل توجه برای عروس و دامادها شده است. عروس و دامادهایی که همواره خواهان دریافت بهترین و با کیفیت ترین خدمات برای مراسم عروسی خود هستند. این رتبه بندی ها در سال 1396 به صورت ماهانه انجام می‌شد اما در سال 1397 با تغییراتی حساب شده بازه ی زمانی اعلام نتایج به فاصله سه ماه رسید، یعنی در بهار، تابستان، پاییز و زمستان سال 1397 و درست در ابتدای هر فصل نتایج به صورت آنلاین در وب سایت عروسکو قرار می‌گیرد. همین امر و فاصله زمانی سه ماهه باعث گردیده تا اوج رقابت ها را در میان مشاغل عروسی شاهد باشیم. مشاغلی که برای درآمد‌‌‌‌های بیشتر و جذب مشتری نیازمند به این جداول و رنکینگ هستند.

در این فاصله و در تابستان 1397 و درست در اولین ثانیه‌‌‌‌های آغازین تیرماه، دومین نتایج امسال بر روی سایت قرار گرفت و بمانند همیشه موج زیادی از بازدید کنندگان برای دیدن تغییرات احتمالی در جایگاه‌‌‌‌های برترین برند‌‌‌‌های عروسی کشور، به سایت عروسکو سرازیر شدند. نتایجی که رنگ و بویی غنی تر و معتبرتر از ادوار پیشین را گرفته، چرا که حضور حداکثری مردم در ارسال امتیازات به برند‌‌‌‌های عروسی باعث شده بود بهترین و قابل اعتماد ترین نتایج در جداول برند‌‌‌‌های عروسی نقش ببندند.

در این نتایج و در بخش آتلیه‌‌‌‌های عکاسی کشور که قریب بر ششصد هزار واحد صنفی آتلیه در آن حضور داشتند، استودیو بین المللی اس اند اس با مدیریت آقای عطارزاده صدر نشین شد و توانست با کسب بیشترین امتیازات از سوی مشتریان بواسطه تولیداتی ارزشمند و باکیفیت برای بار چهارم به عنوان برترین آتلیه عکاسی کشور معرفی گردد و این جایگاه برتر را برای مدت سه ماه از آن خود گرداند. در این میان استودیو بین المللی نوربین با کسب بیشترین امتیازات ممکن، توانست رتبه دوم کشور را به دست آورد و با یک پله سقوط نسبت به رتبه بندی پیشین در این جایگاه قرار بگیرد. استودیو روهان در قالب بهترین نماینده از آتلیه‌‌‌‌های عکاسی اصفهان و با مدیریت آقای امینی و با تکیه بر تولیداتی خاص و منحصر بفـرد و طراحی‌‌‌‌های بی نظیر گرافیکی که مدت هاست مشتریان خود را راضی و خشنود نگه داشته است در جایگاه سوم این جداول قرار گرفت. از نمایندگان شهر اهواز استودیو رومانتیک با مدیریت خانم سیوشی، استودیو ویان با مدیریت خانم ضیائی و استودیو متروپل با مدیریت آقای معصوم پور به ترتیت در جایگاه‌‌‌‌های پنجم، هشتم و دهم قرار گرفته اند که به نوبه ی خود تغییراتی محسوس به شمار می‌آید. از دیگر نکات و حواشی این جداول می‌توان به حضور استودیو تیبا اصفهان با عنوان استودیو تخصصی بانوان در این نتایج اشاره کرد که با تکیه بر تولیدات قدرتمندشان موفق به کسب رتبه دهم از میان یکصد برند اعلامی شده اند. از واحد‌‌‌‌های منتخب آتلیه عکاسی کرج تنها نماینده همیشگی کرج یعنی آتلیه معرکه با مدیریت سرکار خانم تمیزی در جایگاه هفتاد و هفتادم می‌توان یاد کرد.

رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در تابستان 1397 و در بخش سالن‌‌‌‌های زیبایی بمانند همیشه رقابت‌‌‌‌های پر تنش و پر حاشیه ای را به همراه داشت و بر همین اساس سالن زیبایی شبنم نظیف یا ویس تهران توانست با حداکثر امتیازات در صدر این جداول برای نخستین قرار گیرد و از نظر بسیاری از تحلیلگران این صدر نشینی در دوره‌‌‌‌های آتی نیز ادامه دار خواهد شد، دلیل آنهم سوابق و مدیریت هوشمندانه این سالن زیبایی در تهران به شمار می‌رود. سالن زیبایی فهیمه فهرستیان که دارای محبوب ترین و پرطرفدارترین خدمات گریم و میکاپ عروس است بار دیگر در نتایج بالای جداول ظاهر شده و جایگاه دوم را از آن خود نموده است، شگفتی این دوره از رتبه بندی ها جهش چند پله ای سالن زیبایی مریم خطیر به عنوان بهترین نماینده مشاغل عروسی شهر کرج در بالای جدول و قرار گرفتن در رتبه سوم این نتایج است. سالن زیبایی مریم خطیر که شهرت و محبوبیت اش را به واسطه تبلیغات انحصاری یکساله در سایت عروسکو و همینطور با تکیه بر ارائه خدمات بی نظیر و با کیفیت، تاکنون به دست آورده و این امر را از دلایل موفقیت امروزش می‌داند، بی شک این سالن زیبایی به قطبی یگانه و بی رقیب در زمینه خدمات عروس مبدل شده و همچنان نیز پیشتاز این رقابت ها است. از دیگر حواشی این دوره در بخش سالن‌‌‌‌های زیبایی سقوط چهار پله ای مرکز زیبایی آفرینا تهران است که معمولا در ادوار پیشین نتایج بهتری را نسبت به نتیجه کنونی بدست می‌آورد. سالن زیبایی گریمور و یا بهتر بنامیم، معجزه گر وب سایت عروسکو، در این دوره با دو پله سقوط در رده هفتم جای گرفت، که با این وجود همچنان پر افتخارترین نماینده شهر بزرگ مشهد در میان برند‌‌‌‌های عروسی این شهر به شمار می‌آید.
رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور در تابستان 1397
رتبه بندی مزون‌‌‌‌های برتر لباس در تابستان 1397 با کمی تغییرات نسبت به دوره پیشین اعلام شد و در این بین برند‌‌‌‌های نامی و مشهور مزون لباس کشور مورد مقایسه و در حقیقت رقابتی تنگاتنگ قرار گرفتند، مزون عروس شبنم نظیف یا ویس در این جداول نیز صدر نشین شد تا همه این رویدادها دلیلی بر سوپر برند بودن این نام و عنوان تجاری در کشور باشد، مزون عروس شبنم نظیف تنها نماینده رسمی برند (White house) در ایران است که بدین واسطه توانسته ژورنال هایی لوکس و بی همتا از بهترین مدل‌‌‌‌های لباس عروس را در آرشیو خود جای دهد. مزون آنیسا تهران با مدیریت بانوان غفاری و گل آور برای بار دیگر در جایگاه دوم این جداول قرار گرفت و در نهایت صدر نشین جداول برند‌‌‌‌های عروسی در بهار 1397 یعنی مزون فوزیه رمضانی تهران با چهار پله سقوط موفق شد تا رتبه چهارم را تصاحب کند.

در بخش باغ و تالار‌‌‌‌های عروسی همچنان تالار‌‌‌‌های عروسی تهران پیشتاز رقابت ها هستند اما نه آن دسته از تالارهایی که حدسش را می‌زنید بلکه تالارهایی که معمولا نام آنها کمتر به میان آمده و به عبارتی دیگر تبلیغات کمتری را داشته اند، اما با اینحال در بحث خدمات و ارائه سرویس‌‌‌‌های با کیفیت دارای برتری‌‌‌‌های فراوانی نسبت به سایر رقبا هستند. باغ تشریفاتی روژانو با مدیریت آقای طالبی در غرب تهران، موفق به کسب رتبه ی نخست از میان هفتصد هزار باغ و تالار عروسی شناسایی شده در کشور شد. از دیگر برند‌‌‌‌های تالار عروسی تالار قصر امپراتور غرب و تالار تشریفاتی آرمانی به ترتیب رتبه دوم و سوم را بدست آوردند.

شایان ذکر است که در سه ماه پیش رو یعنی تا اعلام نتایج برترین برند‌‌‌‌های عروسی در پاییز 1397، اگر شما هم علاقه مند هستید تا تاثیری در نتایج رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی داشته باشید می‌توانید از طریق ثبت امتیاز در این مشارکت بزرگ شرکت کنید و تجربیات خود را از دریافت خدمات در هر یک از مشاغل مرتبط با عروسی با ما در میان بگذارید. وب سایت عروسکو در کمال افتخار میزبان برترین برند‌‌‌‌های عروسی کشور بوده که کلیه مشاغل ثبت شده در آن دارای کلاس بالای کیفی در خدماتشان هستند.
مرتبط با این بخش
گزارشی از معرفی 100 برند برتر خدمات عروسی کشور به همراه ویدئو‌‌‌‌های ارسالی دی ماه 96گزارشی از معرفی 100 برند برتر خدمات عروسی کشور به همراه ویدئو‌‌‌‌های ارسالی دی ماه 96برند‌‌‌‌های عروسی, گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های برتر عروسی بهمن 1396گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های برتر عروسی بهمن 1396برند‌‌‌‌های عروسی, گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور در پاییز 1397گزارشی از رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور در پاییز 1397برند‌‌‌‌های عروسی, اطلاعیه روابط عمومی: در مورد حذف رتبه یکم باغ و تالار‌‌‌‌های عروسی کشوراطلاعیه روابط عمومی: در مورد حذف رتبه یکم باغ و تالار‌‌‌‌های عروسی کشوربرند‌‌‌‌های عروسی, چرا دیگر تبلیغ بیلبورد‌‌‌‌های خیابان ها و تبلیغات چاپی برای عروس و دامادها کافی نیست؟!چرا دیگر تبلیغ بیلبورد‌‌‌‌های خیابان ها و تبلیغات چاپی برای عروس و دامادها کافی نیست؟!برند‌‌‌‌های عروسی, برند, شاخص جدید برای رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشورشاخص جدید برای رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشوربرند‌‌‌‌های عروسی, اسامی برندهایی که در پانزدهمین رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور، شانس بیشتری دارنداسامی برندهایی که در پانزدهمین رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی کشور، شانس بیشتری دارندبرند‌‌‌‌های عروسی, گزارشی از شانزدهمین دوره رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در دی ماه 1398گزارشی از شانزدهمین دوره رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در دی ماه 1398برند‌‌‌‌های عروسی, آخرین تغییرات و اطلاعیه نهایی در مورد رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در سال 1399آخرین تغییرات و اطلاعیه نهایی در مورد رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در سال 1399, برند‌‌‌‌های عروسی, اشتغال زایی برای جوانان در سایت عروسکو ؛ شروع به کار و استخدام جواناناشتغال زایی برای جوانان در سایت عروسکو ؛ شروع به کار و استخدام جوانان, برند‌‌‌‌های عروسی, هفدهمین دوره رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در اسفند 1399 برگزار می‌شودهفدهمین دوره رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در اسفند 1399 برگزار می‌شود, ویروس, برند‌‌‌‌های عروسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر