اشتغال زایی برای جوانان در سایت عروسکو ؛ شروع به کار و استخدام جوانان

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۵/۷ سه شنبه
(7)
(0)
اشتغال زایی برای جوانان در سایت عروسکو ؛ شروع به کار و استخدام جوانان
اشتغال زایی برای جوانان در سایت عروسکو ؛ شروع به کار و استخدام جوانان

اشتغال زایی برای جوانان در سایت عروسکو

 

سایت عروسکو به عنوان سایت راهنمای عروسی و تبلیغات و برندسازی مشاغل عروسی در سال 1396 رسما آغاز به کار نمود و در همان ابتدای راه با انتخاب و گزینش برترین مشاوران متخصص در حوزه تبلیغات توانست در امر مهم اشتغال زایی به جوانان یاری رساند و تعداد زیادی از جوانان تحصیل کرده و جویای کار را به عنوان مشاور های تبلیغاتی و اینترنتی سایت استخدام نماید.

 

با گذشت زمان و توسعه فعالیت های وب سایت عروسکو و همچنین با قدرت گرفتن زیر ساخت های فنی و خدماتی سایت عروسکو، پروژه ی دیگری کلید خورد. در این پروژه که با نام همکاران وب سایت عروسکو آغاز شد تا کنون و با گذشت مدت زمان بسیار اندکی توانستیم تا تعداد بیش از 100 نفر از جوان های (دختر و پسر) جویای کار را به درآمد مورد نظر و بسیار چشم گیر برسانیم که این آمار قطعا و تا ماه های آینده رو به افزایش خواهد بود.

 

پروژه همکاری با سایت عروسکو برگرفته از برترین متدهای مالی است که طی آن فرد همکار در مدت زمان کمی می‌تواند درآمد بسیار چشم گیری را در هر روز یا هر هفته داشته باشد. این کار به صورت دور کاری است و متدهای پیچیده و روز دنیا در آن بهره گرفته شده است. جوانان علاقه مند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم ها با شماره های وب سایت عروسکو تماس بگیرند و تمایل خود را برای همکاری با سایت عروسکو اعلام کنند تا از طریق برترین مشاورهای وب سایت مورد راهنمایی و کارآموزی قرار بگیرند.

 

در این پروژه همکاران سایت عروسکو با اجرا و پیگیری اهداف اصلی سایت عروسکو به درآمد خواهند رسید. درآمد این فعالیت نسبت به کار و تلاشی که انجام می‌گیرد بسیار زیادتر است و می‌تواند در مدت زمان اندکی وجوه مالی زیادی را به دست آورند. در این پروژه همکاران سایت عروسکو دارای رتبه خواهند بود و هرچه این رتبه فراتر برود امکانات و منابع مالی بیشتر به سوی آنها سرازیر خواهد شد. تا آنجا که در مدت زمان 2 سال فعالیت می‌تواند سالانه مبلغ 30 میلیون تومان وام بدون بهره دریافت کنند و همچنین دارای حقوق ثابت و همینطور مزایای بسیار زیادی شوند.

 

اطلاعات بیشتر - تماس تلفنی (واحد تبلیغات)

02128428630    02128428631    02128421624

aparatlinkedintwiteryoufacebookinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
گزارشی از معرفی 100 برند برتر خدمات عروسی کشور به همراه ویدئوهای ارسالی دی ماه 96گزارشی از معرفی 100 برند برتر خدمات عروسی کشور به همراه ویدئوهای ارسالی دی ماه 96برندهای عروسی, گزارشی از رتبه بندی برندهای برتر عروسی بهمن 1396گزارشی از رتبه بندی برندهای برتر عروسی بهمن 1396برندهای عروسی, گزارشی از رتبه بندی برندهای عروسی در تابستان 1397 گزارشی از رتبه بندی برندهای عروسی در تابستان 1397 برندهای عروسی, گزارشی از رتبه بندی برندهای عروسی کشور در پاییز 1397گزارشی از رتبه بندی برندهای عروسی کشور در پاییز 1397برندهای عروسی, اطلاعیه روابط عمومی: در مورد حذف رتبه یکم باغ و تالارهای عروسی کشوراطلاعیه روابط عمومی: در مورد حذف رتبه یکم باغ و تالارهای عروسی کشوربرندهای عروسی, چرا دیگر تبلیغ بیلبوردهای خیابان ها و تبلیغات چاپی برای عروس و دامادها کافی نیست؟!چرا دیگر تبلیغ بیلبوردهای خیابان ها و تبلیغات چاپی برای عروس و دامادها کافی نیست؟!برندهای عروسی, برند, شاخص جدید برای رتبه بندی برندهای عروسی کشورشاخص جدید برای رتبه بندی برندهای عروسی کشوربرندهای عروسی, اسامی برندهایی که در پانزدهمین رتبه بندی برندهای عروسی کشور، شانس بیشتری دارنداسامی برندهایی که در پانزدهمین رتبه بندی برندهای عروسی کشور، شانس بیشتری دارندبرندهای عروسی, گزارشی از شانزدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی در دی ماه 1398گزارشی از شانزدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی در دی ماه 1398برندهای عروسی, آخرین تغییرات و اطلاعیه نهایی در مورد رتبه بندی برندهای عروسی در سال 1399آخرین تغییرات و اطلاعیه نهایی در مورد رتبه بندی برندهای عروسی در سال 1399, برندهای عروسی, هفدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی در اسفند 1399 برگزار می‌شودهفدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی در اسفند 1399 برگزار می‌شود, ویروس, برندهای عروسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

4 نظر
علی
پنج شنبه نهم مرداد ۹۹
پاسخ
()
()
علی
سلام عالي بود
منصور
پنج شنبه نهم مرداد ۹۹
پاسخ
()
()
منصور
سلام من تازه شروع کردم بد نيست ممنونم
معصومه
سه شنبه هفتم مرداد ۹۹
پاسخ
()
()
معصومه
من تازه شروع کردم ممنونم همه چي خوبه اميدوارم همينطوري بمونه
فتحی
سه شنبه هفتم مرداد ۹۹
()
()
فتحی
چي کار مي کنيد دقيقا؟؟؟
matin
سه شنبه هفتم مرداد ۹۹
پاسخ
()
()
matin
ashoma ali hastid ..dametoon garm؛)