گزارشی از شانزدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی در دی ماه 1398

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۸/۱۰/۹ دوشنبه
(4)
(0)
گزارشی از شانزدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی در دی ماه 1398
گزارشی از شانزدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی در دی ماه 1398

شانزدهمین دوره از رتبه بندی برندهای عروسی ایران در سایت عروسکو انجام شد. اینبار هم به مانند همیشه و درست در زمان تعیین شده نتایج این دوره از رتبه بندی ها به روز شد و برای آخرین دفعه در سال 1398 جداول جدید در دسترس کاربران قرار گرفت، این آخرین باری است که جداول قدیمی در آرشیو قرار می گیرند، همانطور که پیش تر اعلام شده بود جداول در سال 1399 به صورت پویا ارائه خواهند شد و در بازه های زمانی خاصی نتایج روی آنها به روز می شود. از بزرگترین مزیت جداول پویا ارائه روند در طی اعلام و جابجایی رتبه ها است. 

 

در این دوره (دوره شانزدهم) از رتبه بندی ها و در بخش آتلیه های عکاسی استودیو بین المللی اس اند اس رتبه نخست را بدست آورد و بعد از آن به ترتیب استودیو نوربین و استودیو اسداللهی در جایگاه های بعدی قرار گرفتند. مهمترین نکته در رتبه بندی آتلیه های عکاسی حضور سه استودیو از شهر اهواز در میان پنجم، ششم و هفتم این جداول است که نشان از فعالیت بیشتر مردم عزیز اهواز در ارسال امتیازات دارد. 

همچنین در بخش سالن های زیبایی ، سالن زیبایی پروانک اهواز با مدیریت سرکار خانم هواشم دارای بالاترین رتبه می باشد و زیبایی ویس تهران و گریمور مشهد در رده دوم و سوم قرار گرفته اند، در بخش مزون های لباس عروس مزون ویس با مدیریت سرکار خانم شبنم نظیف و در بخش باغ و تالارهای عروسی باغ روژانو با مدیریت آقای طالبی در صدر این جداول قرار دارند. نتایج بعدی در تاریخ 1399/01/15 اعلام خواهد شد.

 

ورود به صفحه برندهای عروسی  

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
مهسا
دوشنبه نهم دی ۹۸
پاسخ
()
()
مهسا
کار جالبي کردين انتخاب کردن راحت تر شده، ميدونيم کي خوبه چي بده