شما هم امتیاز دهید

header
Arooskoo Ads
شما هم امتیاز دهید
ثبت امتیاز برای برند های عروسی محبوب خود، در سایت عروسی عروسکو

امتیاز دهی به برندهای عروسی

 

اگر از روز عروسی خود راضی هستید، قطعا انتخاب های درستی را برای برگزار کنندگان مراسم عروسی تان داشته اید، اگر دوست دارید دیگران هم از تجرببات شما بی نصیب نباشند همین حالا از طریق جدول زیر امتیازهای خود را برای هر شغل ارسال کنید. نظر شما برای ما بسیار مهم است پس لطفا ما را در این راه یاری دهید... سایت عروسکو تنها سایت عروسی در دنیاست که با ایجاد فضای رقابتی و بهرمندی از رویدادهای مردمی اقدام به رتبه بندی برندهای عروسی می‌نماید که به همین سبب تمامی مشاغل ثبت شده در آن از سطح بالای کیفیت در خدمات خود بر خوردار هستند و به زبان ساده همگی از بهترین ها به شمار می‌آیند. ما برای شناسایی هرچه بهتر برندهای عروسی همواره از شما عروس و دامادها کمک گرفته ایم.
سایت عروسکوبرندهای عروسی را به تفکیک چهار صنف اصلی و مهم تقسیم بندی کرده است که می‌توانید برای هریک از آنها امتیاز ارسال فرمائید.


امتیازدهی به آتلیه عکاسی

امتیازدهی به سالن زیبایی

امتیازدهی به مزون لباس

امتیازدهی به باغ و تالار


از مشارکت شما سپاسگزاریم.


بهترین های مراسم عروسی را به همگان معرفی کنید، اگر علاقه مند هستید تا رتبه ی کسب و کار خدمات عروسی خود را در هر زمینه ای ارتقاء دهید، پس همین حالا بر روی گزینه مربوطه کلیک کنید و با وارد کردن نام و استان کسب و کار مورد نظرتان و درج امتیاز، آن را در جدول رتبه بندی ما بالاتر بیاورید. شما می‌توانید با ثبت امتیاز خود برای هر یک از مشاغل عروسی، نام آنها را در سطح کشور مطرح کنید و از برند محبوب خودتون حمایت کنید.

instagramaparattelegramlinkedinyoutwiterfacebook
مرتبط با این بخش