وقتی اشیا جای خدا را می‌گیرند! انرژی کائنات را جذب کنیم!!!

header
Arooskoo Ads
۱۴۰۰/۸/۱۷ دوشنبه
(5)
(0)
وقتی اشیا جای خدا را می‌گیرند! انرژی کائنات را جذب کنیم!!!
وقتی اشیا جای خدا را می‌گیرند! انرژی کائنات را جذب کنیم!!!

کائنات چیست؟

 

کائنات Universe همان جهان هستی است، هر چیز شناخته شده و ناشناخته در این جهان است که همگی مخلوقات خدا است و تفاوت بین خدا و کائنات مانند یک نقطه در برابر موجودیت پر عظمت و بی انتهاست، حتی این مثال هم شاید درست نباشد و شاید این مقدار هم در برابر عظمت و بزرگی پروردگار بسیار ناچیز است.

او (خدا) پاک و منزه است از هرآنچه که به او نسبت می‌دهید! (سبحان الله)

کائنات چه کار می‌کند؟

ماجرا از شامانیزم شروع شد عرفانی که در چین مشهور است و پیروان آن هر چیزی را دارای انرژی می‌دانند و پایه گذاران فنگ شویی هستند که معتقدند باید این انرژی ها در حصار بیافتند و جذب ما شوند. البته این عرفان برای بی خدایان تکمیل کننده ادراکی و خلا روحی آنهاست که پدید آمدن آن دور از انتظار نبوده است چرا که ذات انسان خدا پرست است و در سال‌‌‌‌های متمادی انسان در جستجوی خدا بوده و در طول تاریخ و برای ارضا این نیاز خود به بت پرستی روی آورده است که با ظهور پیامبران یکتا پرستی ترویج شد.

دقیقا معلوم نیست انت‌‌‌‌های کائنات کجاست اما قطعا کند و کاو (و رسیدن به انت‌‌‌‌های آن) در این سیستم برای بشر میسر نیست و تا ابد ناشناخته ها، دست نیافتنی باقی می‌مانند. همانطور که در قرآن آمده است این جهان و کل آن برای انسان خلق شده است و در حقیقت بستری برای زندگی ماست. این که کائنات چه کاری می‌توانند انجام دهند در اراده و مشیت الهی است، خداوند در قرآن کریم ما را راهنمایی کرده است که چگونه با او (خدا) ارتباط بر قرار کنیم. هر چیزی در این جهان به اراده الهی اتفاق می‌افتند و همه ما و کل این کائنات جزو مخلوقات او محسوب می‌شویم. پس با حفظ ارتباط با خدا نباید خود را معطوف به این مخلوقات کنیم و یگانه هدف ما باید کسب رضایت و رسیدن به حق تعالی باشد در این مسیر هرچیزی را در کنار خدا قرار دهیم، برای خدا شریک قائل شده ایم. مقصود و معبود هر مومن واقعی در زندگی باید فقط خدا باشد و بوسیله ریسمان قرآن و اهل بیت فقط باید به او برسیم.

با وجود اینکه ما یکتا پرست هستیم اما باید همواره مراقب این آفات باشیم، در حدیثی از  پیامبر اکرم (ص) آمده است که ایشان از شرک خفی برای امت خود نگران هستند، شرک خفی می‌تواند نوعی از شرک باشد که خود فرد (فردی که مسلمان و یکتا پرست است) از آن بی اطلاع است و گمان می‌کند که یکتا پرست است اما در دنیا به چیز‌‌‌‌های دیگری (از جمله اشبا) نیز اعتماد دارد و به قدرت آنها ایمان دارد و اینچنین برای قدرت خدا شریک قائل می‌شود. پس شاید لازم باشد که ما روزانه ذکر لا حول و لا قوه الا بالله (هیچ نیرو و توانی جز از سوی خداوند نیست) را زیاد تکرار کنیم.

 

انرژی در کائنات و ارتعاشات

ماجرای ارسال انرژی به کائنات یک موضوعی است که اخیرا بسیار باب شده است و (به اصطلاح) اساتیدی برای این کار کلاس تشکیل می‌دهند و آموزش ارسال انرژی به کائنات را می‌دهند که همه ی این دام ها برای افرادی است که معلومات کمی در امور دینی دارند و فریب این کلاهبرداران را می‌خورند. دقیقا مشخص نیست چه ساز و کاری برای ارسال ارتعاشات وجود دارد و چه منطق علمی در پشت این تئوری ها وجود دارد، همانطور که می‌دانیم این افکار نشات گرفته از ادیان شرقی است که همگی ادیانی ناکامل و مشکل دار هستند، جالب تر اینکه هنوز علم نجوم این موضوع را تایید نکرده است که امکان ارسال و دریافت انرژی وجود دارد یا خیر و در علم نجوم این موضوع تقریبا غیر واقعی و خرافی است. چرا که دانشمندان با موضوعات همچون سیاه چال ها و غیره روبرو هستند که آنها هر چیزی را در سر راه خود جذب می‌کنند و هیچ انرژی را پس نمی‌دهند!!!

 

در اینجا چند سوال مطرح می‌شود؛

 

افرادی که به کائنات و اثرات آن اعتقاد دارند چرا به منبع اصلی که قدرت لایزال پروردگار است متصل نمی‌شوند و خود را درگیر امداد‌‌‌‌های کائنات می‌یابند. خداوند از رگ کردن به ما نزدیک تر است و ما در این جهان فقط او را داریم، او دوست دار و خیر خواه ماست و ما جز مهر خدا هیچ چیزی در این جهان برای توشه کردن نخواهیم داشت، خانه، ماشین، مال، ثروت، زن، بچه و... همگی روزی از ما جدا می‌شوند و در واقع ما در این دنیا امانت دار هستیم.

 

در حقیقت کائنات و همه جهان هستی جزو مخلوقات پروردگار می‌باشند و همگی فانی هستند هر چیزی که در کائنات وجود داشته باشد از انسان ها، کرات، سیارات منظومه ها، حیوانات، آنچه دیده ایم و آنچه ندیده ایم، همگی فنا شدنی هستند و نباید به جز خدا شریکی یا یاری دهنده ای برایش قائل شویم.

 

سازو کار ارسال و دریافت انرژی به کائنات چگونه است؟

فرض بگیریم می‌خواهیم به کائنات انرژی ارسال کنیم، چگونه باید این را انجام دهیم، اگر کار خیر و کمک به دیگران مبنا باشد مبنایمان باید رضایت خدا باشد این دقیقا همان آموزه‌‌‌‌های دینی ماست (توصیه می‌شود مقاله کارما چیست را مطالعه کنید) پس چرا باید به کائنات متوسل شویم، از نظر علمی این انرژی چگونه و توسط چه منبعی دریافت می‌شود و چرا باید با کائنات تبادل انرژی کنیم آیا بهتر نیست به جای ارسال انرژی به کائنات، دعا و ادعیه مخصوص ستایش و حمد پروردگار را به جای آوریم، اوست که بما گفته است به هرکس بخواهم می‌بخشم و هر کس را بخواهم هدایت می‌کنم، بهتر نیست با پروردگارمان معامله کنیم.

 

به نظر نگارنده افرادی که به کائنات معتقد هستند، یکی از اعتقادات زیر را دارند و یا خواهند داشت؛

 

- قدرت خدا مطلق نیست و باید برای دسترسی به قدرت به کائنات متصل شد. (استغفرالله)

- خداوند دیگری در کنار خداوند وجود دارد. (لا اله الا الله)

- خدا انرژی است. (سبحان الله)

 

وقتی ماجرای شامانیزم یا کائنات دستخوش افراد سود جو در شبکه‌‌‌‌های اجتماعی می‌شود!

 

افراد زیادی برای دریافت لایک و فالوور و کامنت و بازدید در اینستاگرام یا حتی بیشتر برای تشکیل کلاس‌‌‌‌های مخصوص کلاهبرداری! اقدام به راه اندازی پیج هایی کرده اند که با موضوع کائنات و ارسال و دریافت انرژی فعالیت می‌کنند، آنها مانند یک پیامبر، گویی از همه زیر و بم این دین نوظهور (نوظهور در ایران) آماده ی راهنمایی و بشارت دادن شما هستند (که قطعا آنها از زیانکاران اند) و متاسفانه افرادی که دارای ضعف‌‌‌‌های بسیار از لحاظ شخصیتی، دینی و.. هستند به این دسته از افراد اعتماد می‌کنند و پست‌‌‌‌های ناقص و پر از ایراد آنها را بازنشر می‌دهند و یا حتی به آنها عمل می‌کنند!!!

 

خاطره ای از کلاس درس کائنات!!

برای تحقیقات در کلاس درسی وارد شدیم که استاد (استاد اعظم) مشغول تدریس ارسال انرژی به کائنات بود، مشخص بود که استاد بنگاهی برای درآمدزایی خودش دست و پا کرده است، او از جایگاه علمی و سوادش برای گول زدن مردم بهره می‌برد، استاد گفت: برای جذب انرژی مثبت از کائنات ! باید به کائنات انرژی مثبت بفرستیم دائما با خود و زیر لب زمزمه کنید و هر جمله را پنج بار تکرار کنید، که این جمله ها به شرح زیر است:

 

- امروز درب روزی و ثروت به روی من باز شده است. (روزی هرکس دست خداست)

- کائنات انرژی مثبت را به زندگی من وارد می‌کنند. (امید به غیر خدا = دور از منبع قدرت یعنی خدا)

- من هرچیزی یا هرکسی را که بخواهم به دست می‌آورم. (قدرت‌‌‌‌های پوشالی = زیاده خواهی)

- عشق و آزادی برای من است و من آنها را بدست آورده ام. (لذت جویی = بی بند و باری)

- من جزو یکی از میلیارد‌‌‌‌های ایران هستم!!! (ادراک غیر واقع = توهم یا اختلالات روانی در آینده)

- امروز به پولی که می‌خواهم می‌رسم. (توقعات با اهرم اجبار = بی خدایی)

- امروز به حساب من پول‌‌‌‌های زیادی واریز می‌شود. (زندگی بی منطق= شکست)

- از کائنات تشکر می‌کنم برای روشنی امروزم. (در نظر نگرفتن احساسات و خلقیات انسانی = جنون زده یا دو قطبی شدن)

- به زودی ثروت زیادی به دست خواهم آورد. (امید‌‌‌‌های واهی = تصمیم‌‌‌‌های نادرست)

 

استاد بعد از گفتن این قبیل جمله ها (که 20 تا 30 مورد یا شاید هم بیشتر بود) رفت به سراغ اعداد جادویی، مثلا: دیدن چهار تا یک پشت سر هم یعنی آمدن بدون قید و شرط ثروت به زندگی شما!!!!! دیدن سه هفت خوشبختی و خوش یمنی در آن روز برای ماست و از این دست چرندیات !!! حتما استاد فرمول یا منبع خاصی برای کشف و رمزگشایی از این اعداد بدست آورده است، دقیقا منبع حرف استاد معلوم نیست، ما فکر می‌کنیم آنها تافته جدا بافته اند و آنها می‌گویند این اعداد در طبیعت وجود دارد و از ذهن و عقل ما خارج است!!!! و به همین شکل این کلاس رمانی مدرن ادامه پیدا کرد.

 

اما بعد... استاد به سراغ رنگ ها رفت، مثلا رمز گشایی رنگ طلایی توسط استاد این رنگ نشانه ثروت است و باید در فنگ شویی خانه و محل کار حتما از رنگ طلایی استفاده شود چون در پس این رنگ مال و ثروت بسیاری در کار است و حال آنکه یک فرمول به شاگردان داده شد که شاگردان از دستمال طلایی یا هر لوازم دیگری به رنگ طلایی حتما بهره ببرند. مطلبی را که استاد بیان کرد برای شما بازگویی می‌کنیم: استاد متذکر شد که داشتن سنگ نمک برای حلول مال و ثروت و انرژی مثبت و دفع انرژی‌‌‌‌های منفی در خانه و محل کار الزامی است ،همچنین داشتن چشم زخم (سنگ آبی معروف) برای دفع قضا و بلا (بت پرستی مدرن) الزامی و انکار ناپذیر است در کنار تمام اینها یک دسته عود، گل خشک، چوب دارچین، دسته بیل (شوخی!) و ... برای آتش زدن در خانه الزامی است و دود کردن آن در خانه دفع بلا و جذب انرژی مثبت از کائنات را دارد، همچنین جذب ثروت! (اگر هم آتش سوزی شد یا ریه‌‌‌‌های تان را از دست دادید اشکال ندارد عوضش پولدار می‌شوید!)

 

حال بعد از ارائه کمی از مطالب استاد بنده سوالی از ایشان کردم، که در این میان نقش خداوند چیست؟ ما که همه چیز را داریم از اشیا می‌گیریم، وجود خدا و اعتماد به او شاید دیگر لازم نباشد !؟

جواب استاد: عزیزم خدا هست و اطاعتش لازم ...  اما برای پاکسازی روح و روان و بهتر شدن زندگی، کار و احوالات خود باید از این لوازم و اشیا که در طبیعت وجود دارد و خداوند آنها را برایمان گذاشته استفاده کنیم تا به آنچه می‌خواهیم برسیم!

با جواب استاد سوالی جدیدتر در ذهنم ایجاد شد که از محضرش پرسیدم، استاد عزیز آیا اینها شرک نیست؟ و برای قدرت خدا، قدرتی دیگری را شریک کنیم؟!

استاد کمی به فکر فرو رفت و با لحنی زننده از من خواست تا کلاس را به سخره نگیرم و وقت دیگر شاگردان را نگیرم و انقدر انرژی منفی ساطع نکنم (تا آن زمان نمی‌دانستم که سوال کردن انرژی منفی ساطع می‌کند!)پس باید  اجازه دهم کلاس به روال خود ادامه دهد و اینچنین بود که من از کلاس خارج شده و دیگر با خود عهد کردم که هر روز ذکر لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم را بگویم که این توصیه مادر بزرگ من که فقط و فقط یک زن معمولی و با سواد قرآنی بود داشته باشم برای آسایش و آرامش خاطرم در زندگی... و الحق و الانصاف که این کلید خوشبختی و برکت در زندگی قدیمی‌‌‌‌های ما در سال‌‌‌‌های دورتر است، نه دسته ی بیل و چوب دارچین و دارجیلینگ و دسته عود!!!!

بدترین چیز در نزد پروردگار، شریک قائل شدن برای اوست، بی سبب نیست که ما هر روز در نمازهایمان باید ذکر سبحان الله و الحمد الله و لا اله الا الله و الله اکبر را بگوییم، هیچ چیزی زیباتر، بهتر و دوست داشتنی تر از خدای مهربان ما نیست و او منزه است از هرآنچه که به او نسبت می‌دهید.

 

«وَ ما یؤْمِنُ أَکثَرُهُمْ بِاللَّهِ إِلَّا وَ هُمْ مُشْرِکونَ؛و بیشتر آنها که مدعی ایمان به خدا هستند، مشرک‌اند» - قرآن کریم

 

نسخه درمانی کائناتی ها!

-هیچ مسئله ای را بدون تحقیق نپذیرید.

-سواد رسانه ای خود را ارتقا دهید و بدانید که هر شخصی در اینستاگرام به دنبال جمع کردن لایک و فالوور و غیره است مثل بازیگر مهاجر ایرانی که برای فالوور خود را برهنه کرده است.

-افزایش فهم و آگاهی نسبت به علم نجوم و مطالعه در زمینه آن و کشف این واقعیت که همچین ساز و کاری برای ارسال انرژی و دریافت آن در کائنات وجود ندارد.

- افزایش سواد و بینش دینی، باید بدانید که چرا می‌گویید لا اله الا الله و چرا می‌گویید لا حول و لا قوه الا بالله چرا می‌گویید سبحان الله و...

 

در این صورت شما می‌توانید از این آفات جان سالم بدر ببرید و زندگی خود و اطرافیانتان را خراب نکنید، ما منکر انرژی یا فنگ شویی نیستم و آنها را دربحث زیبایی شناسی (و میل انسان به زیبایی) قبول می‌کنیم اما اگر این انرژی بخواهد ما را از خدا و قدرت لایزالش دور کند، آنگاه مسئله مشکل دار می‌شود. امیدواریم که رسانه‌‌‌‌های بزرگ تر هم در این آگاهی رسانی ها بیشتر اهتمام ورزند و مردم را به این آفات آگاه سازند.

 

 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
احمدی
شنبه بیست و دوم آبان ۰۰
پاسخ
()
()
احمدی
من به اين چيزا اعتقاد ندارم، فقط خداست که برايم کافيست
منصور
شنبه بیست و دوم آبان ۰۰
پاسخ
()
()
منصور
واقعا درسته بايد مراقب شرک خفي بود