نحوه رتبه بندی کسب و کارهای عروسی

header
Arooskoo Ads
نحوه رتبه بندی کسب و کارهای عروسی

وب سایت عروس کو اولین سایت ایرانی است که کسب و کارهای عروسی را به تفکیک 5 صنف اصلی یعنی آتلیه های عکاسی، عروس سراها و سالن های زیبایی، باغ و تالارها، مزون های لباس، تشریفات مجالس معرفی نموده و در این راستا با مشارکت مشتریان و صاحب نظران این مشاغل اقدام به ارائه چارت رتبه بندی امتیازی مینماید.
این امتیازها از 0 تا 20 قابل دریافت است و به همین سبب در اجماع آن اعداد گستره ی بزرگی را در نتایج شاهد خواهیم بود. مع الوصف مشتریان و صاحب نظران می‌توانند با مراجعه به صفحات امتیازدهی، بصورت مجزا برای هرکدام از اصناف رای خود را به ثبت برسانند.

اولین اعلام نتیجه در مورخ 5 تیر ماه 1396 و مصادف با عید سعید فطر خواهد بود و پس از آن جدول رتبه بندی برترین مشاغل عروسی کشور با احتساب آرا در 1 (یکم) هر ماه در ساعت 24 بروزرسانی خواهد شد.
روال کار بسیار ساده ست و به اینصورت که جمع امتیازات دریافت شده برای هر بنگاه تجاری ملاک جایگاه آن در جدول خواهد بود و قطعا هرچه امتیازات دریافت شده عدد بزرگتری شود، رتبه ی آن بنگاه در بین رقبا ارتقاء می‌یابد.
همینطور شما می‌توانید از طریق شیوه های دیگر نیز امتیاز خود را افزایش دهید.


افزایش امتیاز - غیر از شیوه امتیازدهی مستقیم
 
کسب و کار   شیوه کسب امتیاز         امتیاز        
    همه کسب و کارها     ارسال مقاله1000+
همه کسب و کارها   ارسال ویدئو تبلیغاتی     1000+
همه کسب و کارهاتکمیل پروفایل عکس (15 عکس)500+
همه کسب و کارهابک لینک به سایت عروس کو300+
همه کسب و کارهادیدگاه های مثبت کاربران200+
همه کسب و کارهانوآوری و خلاقیت در ارائه خدمات1000+
همه کسب و کارهاارسال امتیاز پیامکی200+
 
   


1. ارسال مقاله:
شما میتوانید با تهیه و گردآوری مقالات مفید در زمینه شغلی خود و ارسال آن برای عروس کو 1000+ امتیاز کسب نمائید.
شایان ذکر است که مقالات ارسالی شما می‌بایست استاندارد، بدون غلط املایی و نگارشی باشد. در ضمن عدم تکراری بودن مقاله نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است، چرا که بعد از ارسال مقاله تیم عروس کو دست بکار شده و در مورد تکراری یا عدم تکراری بودن آن تحقیقات جامعی را انجام میدهد. لذا در صورت عدم تائید آن، امتیازی برای شما اضافه نخواهد شد.
تذکر: با توجه به صرف هزینه و زمان برای سنجش مقالات ارسالی شما، در صورتی که مقاله در سرچ گوگل توسط تیم ناظر یافت بشود 100- امتیاز از مجموع امتیازات شما کسر خواهد شد.
اگر مقاله شما به دلایل دیگری غیر از مورد گفته شده تائید نشود امتیازی از شما کسر نخواهد شد.
در صورت تائید مقاله ارسالی علاوه بر کسب امتیاز گفته شده، مزیت دیگری در بر دارد و آنهم نشر مقاله در سایت به همراه نام نویسنده و نام تجاری کسب و کار شما خواهد بود.

2. ارسال ویدئو تبلیغاتی:
روش دیگر کسب امتیاز ارسال ویدئو های تبلیغاتی از برند تجاری شما است که از این طریق با یک تیر دو نشان می‌زنید، هم ویدئو تبلیغاتی شما در آپارات و دیگر شبکه های منتصب منتشر خواهد شد و هم امتیازتان را افزایش می‌دهد.
لازم بذکر است ویدئو های ارسالی می‌بایست بر طبق قوانین و مقررات عروسکو باشد در غیر اینصورت تائید نخواهد شد.
طریقه ارسال ویدئو ها از طریق تلگرام عروسکو خواهد بود.

3. تکمیل پروفایل عکس:
با ارسال 15 عدد عکس تبلیغاتی از کسب و کار خودتان برای عروسکو 500+ امتیاز دریافت نمائید. عکس های حجیم را میتوانید از طریق تلگرام ارسال نمائید و عکس های استاندارد را از منوی کاربری خود آپلود نمائید.

4. بک لینک به سایت عروسکو:
اگر برای کسب و کارتان وب سایت طراحی کرده اید، میتوانید با ایجاد لینک به سایت عروس کو 300+ امتیاز دریافت کنید و همچنین با این کار رتبه ی سایت خود را ارتقاء دهید.

5. دیدگاه مثبت کاربران:
برای هر نظر یا دیدگاه مثبت از سوی کاربران سایت در هر صفحه ای از سایت 200+ (برای هر کدام) دریافت خواهید کرد.

6. نوآوری و خلاقیت در ارائه خدمات:
شما میتوانید از طریق کانال تلگرام سبک جدید کاری خود را معرفی نمائید و در صورت تائید طرح و ایده توسط عروس کو، آن را به نام خودتان و عنوان تجاری کسب و کارتان در سایت ثبت و معرفی می‌نمائیم تا آرشیو ایده ی شما در سایت ما به عنوان یک مرجع برای جلوگیری از سودجویی  فرصت طلبان و همچنین معرفی شما به دیگران قابل استناد باشد. و همچنین با تائید طرح 1000+ امتیاز کسب خواهید کرد.


7. ارسال امتیاز از طریق پیامک:
هواداران شما می‌توانند پیامک های امتیاز خود را از طریق ارسال به شماره 50005959311 به ثبت برسانند.
خرید اشتراک های تبلیغات در عروسکو تبلیغات هدفمند

تشکیل هیئت ژوری (به روز رسانی 1400/01/15)

در سال 1399 و برای رتبه بندی برندهای عروسی کشور، وب سایت عروسکو ایده ای جدید و منحصر بفرد را که از سال های قبل برنامه ریزی کرده بود به مرحله اجرا در آورد و طی آن تشکیل هیئت ژوری معتبر و کارآزموده بود که بواسطه آن افراد صاحب نظر و متخصص در این رتبه بندی با 40% حق مشارکت شرکت دارند.
 
رتبه بندی برندهای عروسی کشور در سال 1401
به اطلاع کلیه بازدیدکنندگان وب سایت عروسکو می‌رساند که رتبه بندی برندهای عروسی کشور در سال 1401 نیز انجام گردیده است و کلیه موارد اعلامی معتبر و مورد تایید است.
 

 

معیارهای سنجش کسب و کارهای عروسی

  

telegramgoogleaparatinstagramfacebooklinkedinyou
مرتبط با این بخش