دستور العمل و قوانین هیئت ژوری سایت عروسکو

header
Arooskoo Ads
(9)
(0)
دستور العمل و قوانین هیئت ژوری سایت عروسکو

قوانین و ملاحظات هیئت ژوری سایت عروسکو

 

هیئت ژوری و اعضای دائمی

 

هیئت ژوری در سایت عروسکو متشکل از 5 نفر عضو دائم است، این اعضا از میان مهم ترین اشخاصی که دارای مدارج بالای علمی هستند، گزینش شده اند. داوران هیئت ژوری هریک در زمینه تخصصی خود به وب سایت عروسکو مشاوره های لازم را (در طی ادوار رتبه بندی) ارائه خواهند داد، بر این اساس و طبق انجام ارزیابی های لازم اعضای دائمی هیئت ژوری به شرح ذیل معرفی می‌گردند.

 

  • آقای محـمد تامینی کارگردان سینما - آقای علیرضا رهبر برنامه ساز صدا و سیما (داوری آتلیه های عکاسی)
  • خانم حسینعلی (داوری سالن های زیبایی)
  • خانم مقدسی (داوری مزون های لباس)
  • آقای آریا (داوری تالارها و تشریفات)

 

هیئت ژوری و اعضای موقت

 

هیئت ژوری (اعضای دائمی) فعالیت خود را در زمینه امتیاز دهی و سنجش واحد های صنفی مختلف در دوره ی اول حضورشان (مقارن با هفدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی کشور) آغاز می‌کنند و پس از آن هر یک از داوران (اعضای دائمی هیئت ژوری) می‌توانند به صلاحدید خود فرد یا افرادی را برای تشکیل یک کارگروه کوچک داوری، به سایت عروسکو معرفی نمایند.

سایت عروسکو (واحد رتبه بندی) مختار است که پس از بررسی رزومه، تحصیلات و سوابق کاری افراد معرفی شده (جهت عضویت در هیئات تخصصی)، صلاحیت افراد پیشنهادی را پذیرش و یا رد نماید. شخص پذیرفته شده، که به عنوان داور درجه 2 شناخته می‌شود، می‌تواند فعالیت خود را زیر نظر داوران اصلی (اعضای دائم) انجام دهد و موظف است که طبق برنامه ها و دستورالعمل های داوران اصلی فعالیت نماید. اعضای دائمی هئیت ژوری مختار هستند تا هر نوع چینش و سازماندهی را برای کارگروه های ذیربط، تدوین و برنامه ریزی نمایند و سایت عروسکو هیچ گونه دخالتی در این زمینه نخواهد داشت.

 

 

موقعیت سازمانی هیئت ژوری در تشکیلات سایت عروسکو

 

هیئت ژوری به عنوان یک زیر مجموعه در واحد رتبه بندی سایت عروسکو فعالیت می‌کند، هیئت ژوری از اعضای دائمی و اعضای موقت تشکیل شده است. اعضای دائمی زیر مجموعه واحد رتبه بندی می‌باشند و اعضای موقت زیر مجموعه اعضای دائمی هستند.

موقعیت هیئت ژوری سایت عروسکو

سیاست وب سایت عروسکو در حفظ دائمی یا بلند مدت داوران اصلی (اعضای دائمی) هیئت ژوری است ولی در صورتی که به هر علت، ادامه همکاری با یکی یا تعدادی از داوران ممکن نباشد سایت عروسکو مختار به جایگزینی و معرفی عضو یا اعضای جدید است. با توجه به سازماندهی مذکور، عضویت یا استمرار همکاری با اعضای موقت هیئت ژوری در اختیار اعضای دائم است و داوران اصلی تصمیم نهایی را در مورد همکاری یا قطع همکاری با اعضای موقت، اتخاذ خواهند کرد. اعضای موقت موظف هستند تا از دستور العمل های اعضای دائمی پیروی کنند.

 

نحوه محاسبه آرا هیئت ژوری در نتایج رتبه بندی

 

آرا و امتیازات ارسالی از هیئت ژوری 40 درصد از مجموع امتیازات ثبت شده در سایت عروسکو را تحت تاثیر قرار می‌دهد. تا پیش از تشکیل هیئت ژوری به طور خلاصه 90 درصد از کل مجموع امتیازت ثبت شده در اختیار آرا و امتیازات مردمی بوده است و 10 درصد دیگر نیز وابسته به تعامل با سایت و جمع آوری امتیازات توسط صاحبین مشاغل در نظر گرفته می‌شد. که جزئیات آن در صفحه نحوه رتبه بندی کسب و کارهای عروسی به تفصیل شرح داده شده است. همینطور معیارهای اصلی رتبه بندی سایت عروسکو در صفحه شاخص های اصلی رتبه بندی برندهای عروسی درج شده است.

 

دستور العمل های سایت عروسکو برای داوران هیئت ژوری

 

- اعضای دائمی هیئت ژوری مکلف می‌شوند که در طی ادوار مختلف رتبه بندی برندهای عروسی کشور (از تاریخ 1399/10/15) مشارکت و حضور موثر داشته باشند و از طریق پل های ارتباطی اختصاصی، که با رمزنگاری های تخصصی (محرمانه) در اختیارشان قرار می‌گیرد، مشارکت اثر بخش داشته باشند.

- ممکن است واحد رتبه بندی سایت عروسکو درخواست های ویژه ای را برای سنجش برخی از کسب و کارها (عموما نمونه کارها) ارائه نماید (به شکل محدود) که در این صورت هیئت ژوری می‌بایست همکاری های لازم را در این زمینه ابذال نمایند.

- با توجه به ترافیک بالا، گستردگی کار و توسعه بیشتر بسترهای رتبه بندی (فارسی- انگلیسی) اعضای هیئت ژوری متعهد می‌شوند که پیام ها یا درخواست های وب سایت عروسکو را حداکثر ظرف مدت 48 ساعت پاسخ دهند.

- هیئت ژوری موظف می‌شود تا پل های ارتباطی محرمانه (با سایت عروسکو) را در اختیار اشخاص غیر یا اعضای موقت یا سایر داوران قرار ندهد.

- هیئت ژوری سایت عروسکو هیچ گونه محدودیتی در ابراز رای ها و نظراتشان ندارند و سایت عروسکو محدودیت یا سانسوری در این زمینه انجام نخواهد داد.

- اعضای هیئت ژوری یک صفحه اختصاصی را که برای عموم نمایش داده می‌شود در اختیار داشته که یادداشت ها، نظرات و اخبار مهم را از آن طریق منتشر می‌کنند.

- اعضای هیئت ژوری مختار هستند تا سنجش های خود را بر اساس پارامترها و معیارهای منتخب خودشان انجام دهند و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

- اعضای دائمی هیئت ژوری می‌بایست پارامترهای و معیارهای خود را برای سنجش کسب و کارها به عموم ارائه کنند.

- برای حفظ و نگه داری اطلاعات و جلوگیری از جعل یا نشر اخبار کذب، داوران موظف هستند تا از طریق پنل اختصاصی شخصی شان با سایت عروسکو تعامل داشته باشند و هیچ گونه اظهار نظری را از طریق پیامک، واتس آپ، تلگرام و ... سایر وسایل ارتباط جمعی اعلام نکنند.

- تمامی تصمیمات و آرا هیئت ژوری مانند سایر فعالیت های وب سایت عروسکو قابل استعلام، بررسی و راستی آزمایی است، که در مواقع لزوم ممکن است از تاریخچه و منابع ثبت شده استفاده شود.

- داوران هیئت ژوری موظف هستند تا از انتشار اخبار نامرتبط، درج مطالب سیاسی یا سایر مطالب غیر مرتبط در سایت عروسکو خودداری نمایند، که در صورت مشاهده توسط ناظر سایت عروسکو، مطالب بدون اطلاع ویرایش خواهند شد.

- داوران هیئت ژوری مکلف به رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران هستند و می‌بایست از شئونات اسلامی و حریم خصوصی افراد حفاظت نمایند.

- داوران اصلی (اعضای دائمی هیئت ژوری) متعهد می‌شوند که حداکثر تا 72 ساعت پیش از اعلام نتایج و انجام رتبه بندی ها (در هر دوره بسته با تاریخ اعلام شده توسط سایت) نسبت به تکمیل و جمع بندی کار خود، اقدام نمایند.

- داوران می‌بایست نظرات و یادداشت های خود را به صورت عمومی (در صفحات اختصاصی خود) اعلام کرده و از ابراز نظرات و آرا خود با سایت عروسکو (به طور خصوصی) خودداری نمایند.

- واحد رتبه بندی سایت عروسکو موظف به حفاظت و صیانت از استقلال آرای داوران است.

- واحد رتبه بندی سایت عروسکو موظف است تا نظرات و امتیازت گرد آوری شده از هیئت ژوری را در نتایج رتبه بندی (در مجموع امتیازات) محاسبه نماید.

- یک نفر به عنوان نماینده از واحد رتبه بندی سایت عروسکو، که به طور خصوصی به داوران معرفی می‌شود می‌تواند با استفاده از وسایل ارتباط جمعی با داوران تعامل یا رایزنی داشته باشد.

- واحد رتبه بندی سایت عروسکو هیچ گونه ارتباطی با اعضای موقت نخواهد داشت و صرفا در مورد پذیرش یا عدم پذیرش آنها تصمیم گیری خواهد کرد و کلیه مسئولیت های اعضای موقت هیئت ژوری بر عهده داوران اصلی یا اعضای دائم است.

- داوران اصلی یا اعضای دائمی موظف هستند تا اعضای موقت را به سایت عروسکو معرفی نمایند.

- امکان تغییر دادن نظرات و امتیازات داوران تا لحظه آخر (72 ساعت مانده به رتبه بندی ها) وجود خواهد داشت و بلامانع است.

- واحد رتبه بندی سایت عروسکو موظف می‌شود که هیچ گونه مشورت یا اظهار نظری را در تصمیمات داوران نداشته باشد و فقط مسئولیت حفاظت، انتقال و انتشار نظرات و تصمیمات داوران را اجرا نماید.

- در صورتی که به هر دلیلی (در هر زمانی) هر یک از اعضای دائمی یا موقت قصد ادامه همکاری را نداشته باشند، مکلف می‌شوند تا در اولین فرصت به سایت عروسکو از طریق پنل اختصاصی خود اعلام نمایند،، پس از آن واحد رتبه بندی سایت عروسکو در 4 روز کاری وظیفه تودیع و جایگزینی داور جدید را خواهد داشت.

- واحد رتبه بندی موظف است تا پایان سال 1399، 4 نفر به عنوان جایگزین برای هر یک از داوران اصلی به مدیر عامل معرفی کند و بعد از تایید توسط مدیران ارشد سایت عروسکو، آن اشخاص را برای تغییرات احتمالی یا ناگهانی آماده نماید.

- هرگونه اعمال تغییرات در نظرات، آرا، اخبار، قوانین و ... در سایت عروسکو به صورت شفاف و به طور عمومی منتشر می‌شود.

- کاربران سایت عروسکو قادر هستند تا نظرات داوران اصلی (درج شده در صفحه یادداشت ها) را ملغی یا بی اثر نمایند، بدین صورت که هر کدام از نظرات یا تصمیمات داوران با تعداد 30 رای مخالف از کاربران قابل خنثی سازی است.

- نظرات کاربران در پایین صفحه یادداشت هر یک از داوران ثبت و محاسبه می‌گردد.

 

لوگو یا نشان ویژه هیئت ژوری

هیئت ژوری سایت عروسکو

 

ثبت نام به عنوان داور در هیئت ژوری

کلیه علاقه مندان و داوطلبان عضویت در گروه داوران وب سایت عروسکو می‌توانند از طریق فرم ثبت نام در ژوری، نسبت به ارسال رزومه و ثبت درخواست خود جهت عضویت اقدام نمایند. بعد از ارسال فرم و در صورت تایید اطلاعات اولیه، کارشناسان سایت عروسکو با فرد متقاضی تماس خواهند گرفت.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

6 نظر
حمدی
پنج شنبه چهاردهم اسفند ۹۹
پاسخ
()
()
حمدی
بسيار عالي بنده هم فرم عضويت را تکميل کردم و فرستادم
علی
پنج شنبه چهاردهم اسفند ۹۹
پاسخ
()
()
علی
جالب بود
علی
دوشنبه بیست و چهارم آذر ۹۹
پاسخ
()
()
علی
چطور ميتونم به عنوان داور در هيئت ژوري باشم
پاسخ عروس کو
کاربر گرامی، در انتهای همین صفحه لینک ثبت نام در ژوری وجود دارد. روی آن کلیک کنید و فرم مربوطه را تکمیل فرمایید.
پاسخ مدیر سایت
سادات
یکشنبه بیست و سوم آذر ۹۹
پاسخ
(0)
()
سادات
اگر کسي نتونه ثبت نام کنه چي
پاسخ عروس کو
بازدید کننده عزیز؛ ثبت نام برای درج تبلیغات با پرداخت هزینه است، اما ثبت برند در سایت حهت شرکت در رتبه بندی به صورت رایگان است.
پاسخ مدیر سایت
احمدی
یکشنبه بیست و سوم آذر ۹۹
پاسخ
(0)
()
احمدی
کارتون درسته
ناصر
یکشنبه بیست و سوم آذر ۹۹
پاسخ
(0)
(0)
ناصر
مثل هميشه، منظم، دقيق با اصول و قواعد مثال زدني