تغییر چشمگیر در مدل برگزاری مراسمات عروسی در ایام کرونا؛ عروسی کرونایی !

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۷/۵ شنبه
(3)
(0)
تغییر چشمگیر در مدل برگزاری مراسمات عروسی در ایام کرونا؛ عروسی کرونایی !
تغییر چشمگیر در مدل برگزاری مراسمات عروسی در ایام کرونا؛ عروسی کرونایی !

چگونه می شود با وجود کرونا مراسم عروسی گرفت؟

یکی از جدی ترین دغدغه های هر زوج جوانی برگزاری مراسم عروسی است، مراسم عروسی یکی از قدیمی ترین مراسمات رایج و مشترک میان تمدن ها شناخته می شود. در این روزها و با وجود ویروس کرونا برپایی جشن عروسی کمی غیر عاقلانه به نظر می رسد تا جایی که حتی ممکن است بسیاری از میهمان هایتان به دلیل ترس از بیماری کرونا به مراسم عروسی شما پای نگذارند و ترجیح دهند از طریق شبکه های اجتماعی پیام تبریک خود را برایتان ارسال کنند. برای حل این مشکل عروس و دامادها فکر و ایده ی جدیدی را برای داشتن و ثبت مراسم عروسی خود اختراع کرده اند. در ادامه با گزارش ویژه وب سایت عروسکو در پیرامون این مسئله همراه شوید.

 

/گزارش وب سایت عروسکو: وب سایت عروسکو به عنوان مرجع برندهای عروسی و سایت راهنمای عروسی در گزارشی تحلیلی، نتیجه بررسی بازدید صفحات سایت را به اطلاع مخاطبان خود می رساند. در نتیجه این تحلیل آماری، بسیاری از کاربران (عروس و دامادها) مانند قبل در جستجوی مشاغل ( آتلیه های عکاسی، سالن های زیبایی، مزون های لباس، باغ های عکاسی، گلفروشی، دفتر عقد و ازدواج و آرایشگاههای مردانه) هستند و آمار بازدید این صفحات کاهشی درخور توجه پیدا نکرده است. اما از سوی دیگر آمار بازدید از صفحات تالارهای عروسی و تشریفات مجالس به شدت افت کرده است. این آمار در کنار بررسی تخصصی و میدانی کارشناسان وب سایت عروسکو نشان می دهد که عروس و داماد ها مراسم عروسی خود را چیزی شبیه به مراسم عروسی فرمالیته برگزار می کنند و از برپایی مراسماتی که همراه با گردهمایی و تجمع است، خودداری می کنند./

 

با توجه به گزارش بالا و گفتگو با بسیاری از عروس و دامادها این نتیجه حاصل می شود که عروس و دامادهای امروزی بسیار هوشمندانه عمل می کنند و توجه خود را معطوف مهمترین بخش های یک مراسم عروسی کرده اند. عروس و دامادها به خوبی آرایش و گریم می شوند، بدون هیچ گونه استرسی به محل عکاسی (مثل باغ عکاسی یا آتلیه) می روند، داماد برای عروس دسته گل تهیه می کند و طبیعتا مراسم عقد خود را در یک دفتر عقد مجهز و زیبا برپا می کنند. این کار به طور چشمگیری هزینه مراسم عروسی را کاهش می دهد و از هدر رفتن پول جلوگیری می کند و با همه ی این تفاسیر عروس و دامادها به مراد دلشان خواهند رسید و می توانند مهمترین بخش یک مراسم عروسی را ( منظور عکس های عروسی ست) برای خود به ثبت برسانند و همواره به یادگار داشته باشند.

 

در آخر وب سایت عروسکو به شدت توصیه می کند که از برپایی مراسمات با حضور جمعیت بپرهیزید و موضوع ویروس کرونا را جدی بگیرید، از برگزاری مراسم های عروسی در تالارها، باغ ها و ویلاهای خصوصی جدا خودداری کنید، چرا که در صورت بی توجهی به این مسائل ،  (متاسفانه) عواقبی جبران ناپذیر در انتظار خواهد بود.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

5 نظر
علی
یکشنبه ششم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
علی
واقعا هم ! چرا بديم مردم بخورن
Rsaooli
یکشنبه ششم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
Rsaooli
بله اين روزها بيشتر ما کار فرماليته داريم و اتفاقا بهتر هم هست
مریم
شنبه پنجم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
مریم
مممنون ، جالب بود
مجید
شنبه پنجم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
مجید
ممنون از سايت خوبتون بابت اطلاع رساني و شفاف سازي
هستی
شنبه پنجم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
هستی
ايولا ، عاليييييييييييييييييييييي بود