رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتشار بیماری های ویروسی (ویژه مشاغل عروسی)

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۸/۱۲/۵ دوشنبه
(6)
(0)
رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتشار بیماری های ویروسی (ویژه مشاغل عروسی)
رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتشار بیماری های ویروسی (ویژه مشاغل عروسی)

رعایت نکات بهداشتی در اماکن تجاری

 

یکی از جاهایی که ممکن است بیماری های ویروسی از جمله ویروس کرونا به راحتی منتقل شود مکان های تجاری و پر رفت و آمد است که شما می‌توانید با رعایت نکات بهداشتی در پیشگیری آن موفق عمل کنید. بیماری های ویروسی با نرخ انتقال بسیار بالا می‌توانند برای هر کسب و کار و یا تجارتی مشکل آفرین باشند در این مطلب از سایت عروسکو سعی کرده ایم تا نکاتی کارآمد را به صورت خلاصه تقدیم حضورتان کنیم. مشاغل عروسی و به ویژه سالن های زیبایی حتما می‌بایست این موارد را در مکان های خود رعایت کنند تا برای خود و مشتریانشان اتفاق بدی رخ ندهد.

 

رعایت نکات بهداشتی در مکان های تجاری

 

  1. اولین مورد استفاده از سیستم تهویه و انتقال هوای مانده و جایگزینی هوای تازه است. معمولا در مکان های تجاری مثل آتلیه های عکاسی که معمولا ساختمان های تجاری-مسکونی هستند می‌بایست از سیستم تهویه مناسب و فن های هواساز استفاده کرد. تهویه هوا می‌تواند تا حدود بسیار زیادی از خطر ابتدا به بیماری های ویروسی شما را در امان نگه دارد. با توجه به اینکه در فصل سرد سال قرار داریم باید در مورد تهویه هوای سالن تدبیری اتخاذ کنیم.
  2. استفاده از دستگاه های بخور سرد یا گرم در جهت ایجاد رطوبت بیشتر می‌تواند کارساز باشد. ایجاد رطوبت در محیط علاوه بر خواص بیشماری که دارد می‌تواند از انتشار بیماری های عفونی، ویروسی و میکروبی تا حدود بسیار زیادی جلوگیری کند و هوای تنفس شما را تازه نگه دارد.
  3. راه کار دیگر شستشو و ضد عفونی کردن چندباره محیط کاری شما در طول روز است. اگر شما در مکان تجاری تان رفت و آمد های متعددی دارید حتما می‌بایست محل کار و اتاق خود را چندین مرتبه در روز با محلول های مخصوص مثل محلول دتول ضد عفونی کنید چرا که کثیفی کفش ها می‌تواند بیماری را به محل کار شما منتقل کند.
  4. در نوبت دهی به مشتریان بیشتر دقت داشته باشد سعی کنید تایم هایی را که به مشتریان می‌دهید تایم هایی باشد که مکان تجاری شما خلوت است طوری وقت ندهید که سالن شما مملو از جمعیت شود همچنین سعی کنید حتما از پذیرش مشتریان بودن وقت قبلی جلوگیری کنید و در تبلیغات خود ذکر کنید که پذیرش فقط با وقت قبلی است.
  5. جلسات مشاوره خود را در اتاق مجزا از سالن خدماتتان قرار دهید و سعی کنید زمان گفتگو با مشتریان را تا حد زیادی کوتاه کنید و سریعتر به عقد قرارداد بپردازید و به مشتری بگویید که ادامه گفتگوها را به صورت تلفنی انجام می‌دهید.
  6. از دریافت وجه نقد تا حد ممکن خودداری کنید و سعی کنید از دستگاه کارتخوان استفاده نمایید و دائما دخل خود را ضد عفونی کنید.
  7. در تماس تلفنی مشتریان در مورد وضعیت سلامتی آنها پرس و جو کنید و از آنها بخواهید که اگر سرماخوردگی دارند در وقت دیگری به سالن شما مراجعه کنند. همچنین از پذیرش افراد سالخورده نیز خودداری نمایید.
  8. اگر برایتان ممکن است به مشتریان خود ماسک بدهید و یا خودتان از ماسک استفاده کنید دست ها، لوازم و کیف مشتریان را با محلول های مخصوص ضد عفونی کنید تا از انتقال و سرایت ویروس به مکان تجاری شما تا حد بسیاری جلوگیری به عمل آید.

در آخر توجه داشته باشید که این یک موضوع بسیار جدی است و سلامتی و موقعیت شغلی و همینطور درآمد شما در گروی رعایت موارد گفته شده در بالاست پس سعی کنید رودربایستی را کنار بگذارید و فکر سلامتی خود و مشتریانتان باشید. این مطالب را در صفحات مجازی خود منتشر کنید و به مشتریان خود اطمینان دهید که شما برای سلامتی آنها تدابیری را اندیشیده اید.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
هفدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی در اسفند 1399 برگزار می‌شودهفدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی در اسفند 1399 برگزار می‌شود, ویروس, برندهای عروسی, تغییر چشمگیر در مدل برگزاری مراسمات عروسی در ایام کرونا؛ عروسی کرونایی !تغییر چشمگیر در مدل برگزاری مراسمات عروسی در ایام کرونا؛ عروسی کرونایی !, ویروس, حمایت سایت عروســکو از مشاغل عروسی آسیب دیده از بحران کرونا در طرح دعوت به همکاریحمایت سایت عروســکو از مشاغل عروسی آسیب دیده از بحران کرونا در طرح دعوت به همکاری, ویروس, هشدار جدی؛ از عکاسان سیار برای دریافت خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس یا خصوصی استفاده نکنید!هشدار جدی؛ از عکاسان سیار برای دریافت خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس یا خصوصی استفاده نکنید!, ویروس, حمایت از عکاسان سیار متعهد در دستور کار وب سایت عروسکو؛ شرایط استخدام در آتلیه عکاسیحمایت از عکاسان سیار متعهد در دستور کار وب سایت عروسکو؛ شرایط استخدام در آتلیه عکاسی, ویروس, ارسال ویدیو کلیپ های مراسم عقد عروس و دامادهای ایرانی آغاز شدارسال ویدیو کلیپ های مراسم عقد عروس و دامادهای ایرانی آغاز شد, ویروس, حمایت مالی سایت عروسکو و ارائه تخفیف برای شهر بزرگ شیراز در هفته کتابخوانی +سایر شهرهاحمایت مالی سایت عروسکو و ارائه تخفیف برای شهر بزرگ شیراز در هفته کتابخوانی +سایر شهرها, ویروس, تشکیل هیئت ژوری معتبر برای رتبه بندی برندهای عروسی ایران در سال 1400تشکیل هیئت ژوری معتبر برای رتبه بندی برندهای عروسی ایران در سال 1400, ویروس, جزئیات کامل ویدیو کلیپ تقدیر از کادر درمان ؛ تولید شده توسط سایت عروسکوجزئیات کامل ویدیو کلیپ تقدیر از کادر درمان ؛ تولید شده توسط سایت عروسکو, ویروس, اخباری درباره ی مافیای عروسکو شنیده می‌شود؟!اخباری درباره ی مافیای عروسکو شنیده می‌شود؟!, ویروس, مافیا, پایان روزهای فیلمبرداری فصل اول بازی مافیای عروسکوپایان روزهای فیلمبرداری فصل اول بازی مافیای عروسکو, ویروس, مافیا, دعوت آکادمی آسو از کارشناسان عروسکو برای حمایت علمی از بزرگ ترین همایش سالن های زیبایی کشوردعوت آکادمی آسو از کارشناسان عروسکو برای حمایت علمی از بزرگ ترین همایش سالن های زیبایی کشور, ویروس, گزارشی از رتبه بندی برندهای عروسی ایران در زمستان 1399گزارشی از رتبه بندی برندهای عروسی ایران در زمستان 1399, ویروس, مهرناز حسینعلی استاد گریم بیوتی و سینمایی به هیئت ژوری سایت عروسکو پیوستمهرناز حسینعلی استاد گریم بیوتی و سینمایی به هیئت ژوری سایت عروسکو پیوست, ویروس, جایزه نقدی برای کتاب خوانی در نوروز 1400 - مسابقه کتابخوانی عروسکوجایزه نقدی برای کتاب خوانی در نوروز 1400 - مسابقه کتابخوانی عروسکو, ویروس, برنامه آشپزی به سبک عروسکو با حضور شف صانعی برای سال 1400 آماده پخش می‌شودبرنامه آشپزی به سبک عروسکو با حضور شف صانعی برای سال 1400 آماده پخش می‌شود, ویروس,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
امانی
جمعه نهم آبان ۹۹
پاسخ
()
()
امانی
اين موارد براي سالن زيبايي خوبه ولي توي تالار جواب نميده