حمایت از عکاسان سیار متعهد در دستور کار وب سایت عروسکو؛ شرایط استخدام در آتلیه عکاسی

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۸/۱۱ یکشنبه
(2)
(0)
حمایت از عکاسان سیار متعهد در دستور کار وب سایت عروسکو؛ شرایط استخدام در آتلیه عکاسی
حمایت از عکاسان سیار متعهد در دستور کار وب سایت عروسکو؛ شرایط استخدام در آتلیه عکاسی

حمایت کاری از عکاسان سیار متعهد توسط سایت عروسکو

 

سایت عروسکو به عنوان مرجع برندهای عروسی و بهترین وب سایت راهنمای عروسی فارسی، در نظر دارد تا نقشه راه صحیح و درستی را برای حمایت از عکاسان سیار و استخدام در آتلیه عکاسی، ترسیم نماید. این اقدام در زمان پاندمی کرونا و برای حمایت از مشاغل عروسی آسیب دیده از کرونا می باشد. در وهله اول وب سایت عروسکو، اقدام به حمایت مالی از تالارهای عروسی کشور نمود که با استقبال بی نظیــری از صاحبین باغ و تالارهای عروسی مواجه شد و این بار و در مرحله دوم اقدام به حمایت کاری از عکاسان سیار متعهد می نماید. 

 

شیوع بیماری کرونا و آسیب های مالی آن، باعث شد تا بسیاری از کسب و کارهای حوزه عروسی متضرر شوند، در کنار این ضررهای مالی که بسیار سخت و طاقت فرسا است، افراد دیگری با قصد سودجویی با به عرصه و حوزه کاری این مشاغل مظلوم گذاشته اند و سعی دارند تا اندک مشتریان باقی مانده این مشاغل را به طرف خود بکشند و علاوه بر تولید ثروت برای خود ، نام و اعتبار مشاغل عروسی را خدچه دار کنند. این افراد کلاه بردار در این عرصه برند سازی های متعددی برای خود می کنند و از طریق فضای اینستاگرام مشتریان را مجذوب قیمت های ارزان خود می کنند. سایت عروسکو به عنوان مرجع برندهای عروسی ایران، خود را موظف می داند که هرگز در این موارد سکوت نکند و رسالت اصلی خود که حمایت از کیفیت و مشاغل معتبر عروسی است را به نحو مطلوبی به انجام رساند.

 

در این راه و برای غربال گری عکاسان سیار متعهد و جویای کار، سایت عروسکو از منابع اطلاعاتی خود برای حصول نتیجه استفاده می کند و از این طریق عکاسانی که به هر دلیل توانایی داشتن آتلیه را ندارند و یا به دلیل کرونا مجبور به جمع آوری محل کار خود شده اند ، خدمت رسانی نماید و به شیوه ای این عزیزان را در کارشان حمایت کند و آنها را در این حوزه ابقا نماید. برای اینکار کلیه عزیزان و هنرمندان عکاس که در شرایط سخت کاری و یا بیکاری به سر می برند می توانند به کمک سایت عروسکو در استخدام آتلیه عکاسی در آیند و از این طریق فعالیت خود را ادامه دهند. 

 

این طرح تا پایان بحران کرونا، ادامه خواهد داشت و فقط توسط سایت عروسکو انجام می پذیرد و کاملا رایگان است، توصیه می شود فریب سایت های زرد و کپی بردار را نخورید.

طرح پیشنهادی وب سایت عروسکو، بر مبنای غربال گری عکاسان حرفه ای از عکاسان آماتور می باشد که به نحوی (در ادامه ذکر خواهد شد) توسط سایت عروسکو شناسایی می شوند و به مراکز فعال تر در محل زندگی شان معرفی خواهند شد، این غربال گری با نهایت دقت انجام خواهد شد و الویت اصلی با عکاسان سابقه دار و بیکار کنونی است. 

 

شرایط پذیرش و غربال گری در سایت عروسکو

  1. تماس با شماره های سایت عروسکو: 02128428630     02128428631     02128421624 / معرفی خود و شرح درخواست، (به همراه ثبت و ضبط مکالمه در مرکز تماس)
  2. ارسال رزومه کاری به آدرس ایمیل arooskoo@gmail.com
  3. مصاحبه حضوری، بررسی نمونه کارها
  4. آزمون مهارت
  5. گرید بندی و طبقه بندی بر اساس مهارت
  6. استخدام در آتلیه عکاسی
aparatlinkedintwiterfacebookyouyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
امیرحسین
یکشنبه یازدهم آبان ۹۹
پاسخ
()
()
امیرحسین
طرح جالبي بود
محمد
یکشنبه یازدهم آبان ۹۹
پاسخ
()
()
محمد
يک شرکت خصوصي به فکر مردمه ، بعدش بعضيا...
نادر
یکشنبه یازدهم آبان ۹۹
پاسخ
()
()
نادر
سلام بر شما، ممنون از اينکه به فکر کسب و کارها هستيد، همين کلي ميارزه