جزئیات کامل ویدیو کلیپ تقدیر از کادر درمان ؛ تولید شده توسط سایت عروسکو

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۹/۲۵ سه شنبه
(18)
(0)
جزئیات کامل ویدیو کلیپ تقدیر از کادر درمان ؛ تولید شده توسط سایت عروسکو
جزئیات کامل ویدیو کلیپ تقدیر از کادر درمان ؛ تولید شده توسط سایت عروسکو

درباره ویدیو کلیپ قدردانی از کادر درمان

سایت عروسکو به عنوان بهترین سایت راهنمای عروسی فارسی و مرجع رتبه بندی برندهای عروسی ایران، به پاس قدردانی از همه پزشکان و کادر درمانی بیماران کرونایی در سراسر جهان یک ویدیو کلیپ بسیار اثر گذار و مهم را تهیه و تولید نموده است. امتیاز این ویدیو کلیپ در اختیار وب سایت عروسکو است و عروسکو اسپانسری مالی این کار را بر عهده داشته است، این ویدیو کلیپ به کارگردانی محمد تامینی و گروه اختصاصی شان یعنی گروه زیتون مدیا تولید شده است.

 

ویدیو کلیپ تقدیر از کادر درمانی و پزشکان در حقیقت یک موزیک ویدیو است و موسیقی اصلی این کار اثری تاثیر گذار به نام "همه اون روزا" از خواننده مشهور و محبوب ایرانی یعنی استاد رضا صادقی است. این موزیک ویدیو بدون دیالوگ است که با هدف پخش جهانی ساخته شده است.

عکس 1 از کلیپ قدردانی از پزشکان در بحران کرونا

 

ویدیو کلیپ تقدیر از کادر درمان و پزشکان در طی چهار روز فیلمبرداری شده است. روزهای فیلمبرداری این کلیپ در تاریخ های 16-18-20-21 آذر ماه بوده است. لوکیشن ها (محل فیلمبرداری) در باغ دل آرا شهریار، مطب دکتر باهری در کرج و همینطور خیابان های شهر کرج بوده است. گروه کارگردانی برای حفظ سلامتی عوامل و رعایت پروتکل های بهداشتی در هر یک از روزهای فیلمبرداری و پیش از آغاز کار، تست کرونا داده اند و با اینحال تمامی موارد بهداشتی را رعایت کرده اند، که خداروشکر مشکلی از این بابت برای هیچ یک از عوامل و بازیگران پیش نیامده است، همچنین برای رعایت بیشتر بهداشت و عدم مزاحمت برای کادر درمانی، لوکیشن بیماری در یک مطب دندانپزشکی فراهم و آماده سازی شده است.

 

قرار است این کار ارزشمند و ماندگار در تاریخ 1399/09/27 (سه روز مانده به روز پرستار در ایران) آماده نمایش و پخش گسترده باشد، که کارگردان این موزیک ویدیو (فیلم کوتاه) نوید اثری زیبا و تاثیر گذار را داده است و امیدوار است تا با این فیلم کوتاه درک بیشتری از زحمات و فداکاری های کادر درمان و پزشکان داشته و بدین بهانه قدردان زحمات آنها باشیم.

عکس 2 از کلیپ قدردانی از پزشکان در بحران کرونا

 

شرج کامل فیلمنامه و تفسیر

در ابتدای موزیک ویدیو یک خانم نمایش داده می‌شود که در مجلسی مانند تولد حضور دارد، بعدا مشخص می‌شود که مجلس تولد همان خانم در خانه خودش در حال برگزاری است، گویا خانم در حال انتظار کشیدن برای رسیدن شخصی دیگر است. که در ادامه مشخص می‌شود که آن شخص همسر آن خانم است که اتفاقا پزشک بخش بیماران کرونایی است.

 

عکس 3 از کلیپ قدردانی از پزشکان در بحران کرونا

آقای پزشک در بخش بیماران کرونایی مشغول به خدمت است و مشغله زیاد کاری که در بحران کرونا پدید آمده است مانع رسیدگی آقای پزشک به امور خانواده و همسر خود می‌شود. کارگردان تلاش کرده است ترافیک کاری دکتر را در صحنه های مختلف به نمایش بگذارد، فضای بعدی کلیپ در بخش بستری بیماران کرونایی است. در این بخش یک کودک و یک زن میانسال بستری شده اند.، که یک پرستار دلسوز مشغول مراقبت از این بیماران است. این دو بیمار با اختلاف سنی زیادشان نشان دهنده این موضوع می‌باشند که بیماری کرونا از کوچک تا بزرگ را گرفتار خود کرده است.

عکس 4 از کلیپ قدردانی از پزشکان در بحران کرونا

روابط احساسی میان دو بیمار، پزشک و پرستار به خوبی دیده میشود، این در حالی است که تضادی پر رنگ در موزیک ویدیو دیده می‌شود از یک طرف زحمت زیاد کادر درمان و از طرف دیگر همسر آقای دکتر که مشغول میهمانی و دورهمی است. (میهمانی و دورهمی که در آن پروتکل های بهداشتی بدرستی رعایت نمی‌شود!!!)

 

در ادامه کلیپ و با شدت گرفتن روابط احساسی بین بیمار و پزشک، پزشک مجبور می‌شود تا زمان بیشتری را صرف رسیدگی به بیماران کند و از رسیدن به تولد همسر خود جا می‌ماند، به وضوح معلوم می‌شود که زن هیچ گونه درکی از اوضاع کنونی و پیش آمده (که از اختیار دکتر خارج است) ندارد. در بخش بستری کرونا کودک بیمار از دکتر می‌خواهد تا بیشتر بالای سرش بماند و ...

 

کارگردان تلاش کرده است تا تاثیر منفی نبود پزشک را در بیمارستان در صحنه ای به نمایش بگذارد، این تاثیر منفی با از دست دادن و فوت یک بیمار در نبود پزشک نمایش داده می‌شود و بیمار میان سال در آن صحنه می‌میرد. البته شاید در دنیای واقعی حضور یا عدم حضور پزشک تا این حد و اندازه برای بیماران کرونایی مهم نباشد ولی این صحنه در کلیپ احتمالا برای درک مخاطب و افزایش اهمیت وجود پزشکان طراحی شده است.

عکس 5 از کلیپ قدردانی از پزشکان در بحران کرونا

در ادامه کلیپ شاهد پشیمانی و در فکر فرو رفتن همسر پزشک می‌شویم که همتراز با شعر خواننده به خوبی به تصویر کشیده شده است. با جلو رفتن ماجرا این کلیپ بار عاطفی بیشتری را به بیننده تحمیل می‌کند تا جایی که شوهر زن میانسال از راه می‌رسد و متوجه مرگ همسرش می‌شود. همزمان ناراحتی پزشک و شوهر زن میانسال و آن کودک بیمار در این کلیپ، هر بیننده ای را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در تفسیر این همه غم و اندوه شاید بتوان به موضوع کشنده بودن ویروس کرونا اشاره کرد.

 

کارگردان برای اثبات بیماری کرونا در این موزیک ویدیو از اجزای مختلفی استفاده کرده است. مثلا ماسک و شیلد های مخصوص یا سرفه کردن بیماران، دستگاه اکسیژن و ... از عناصر اثبات کننده بیماری کووید 19 می‌باشند و نشان می‌دهند که یک بیماری ویروسی و تنفسی وجود دارد.

عکس 6 از کلیپ قدردانی از پزشکان در بحران کرونا

ناراحتی ها به اوج خود رسیده است و سیگنال عاطفی زیادی به بیننده تحمیل شده است در همین بین شاهد هستیم که در محل تولد (همان محل تولدی که در آن پروتکل های بهداشتی رعایت نمی‌شد) افراد حاضر در تولد به صورت دوتایی در قاب ظاهر می‌شوند و با چهره هایی پشیمان، به صورت خود ماسک می‌زنند.

 

در انتهای این کار کارگردان فضایی امید بخش را طراحی نموده است. از جمله این فضاها: ساخت واکسن کرونا، آشتی کردن پزشک با همسرش و لحظه ی بهبودی کامل کودک بیمار به خوبی به تصویر کشیده شده است. احتمالا با این کار کارگردان قصد داشته است تا امید به فردا را در دل بیننده زنده نگه دارد.

 

عوامل و بازیگران این موزیک ویدیو

کارگردان: محمد تامینی

دستیار کارگردان: محمد علی محمدی

مدیر صحنه: علیرضا رهبر

بازیگران: سینا رضایی (پزشک)، نگار زندی (همسر پزشک)، مهریماه شفیعی (کودک)، سهیلا رهبر (زن میانسال)، سعید رضایی (شوهر زن میانسال)، شراره شهمیان (پرستار)، دکتر باهری (پزشک دوم)

طراح چهره پردازی: مهرناز حسینعلی

مجریان گریم: شراره شهمیان و الهه ستاری

مدیر تولید: نگار زندی

صاحب امتیاز: وب سایت عروسکو

موسیقی: رضا صادقی - همه اون روزا

 

لینک مشاهده ویدیو کلیپ تقدیر از کادر درمان در آپارات

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتشار بیماری های ویروسی (ویژه مشاغل عروسی)رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتشار بیماری های ویروسی (ویژه مشاغل عروسی), ویروس, هفدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی در اسفند 1399 برگزار می‌شودهفدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی در اسفند 1399 برگزار می‌شود, ویروس, برندهای عروسی, تغییر چشمگیر در مدل برگزاری مراسمات عروسی در ایام کرونا؛ عروسی کرونایی !تغییر چشمگیر در مدل برگزاری مراسمات عروسی در ایام کرونا؛ عروسی کرونایی !, ویروس, حمایت سایت عروســکو از مشاغل عروسی آسیب دیده از بحران کرونا در طرح دعوت به همکاریحمایت سایت عروســکو از مشاغل عروسی آسیب دیده از بحران کرونا در طرح دعوت به همکاری, ویروس, هشدار جدی؛ از عکاسان سیار برای دریافت خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس یا خصوصی استفاده نکنید!هشدار جدی؛ از عکاسان سیار برای دریافت خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس یا خصوصی استفاده نکنید!, ویروس, حمایت از عکاسان سیار متعهد در دستور کار وب سایت عروسکو؛ شرایط استخدام در آتلیه عکاسیحمایت از عکاسان سیار متعهد در دستور کار وب سایت عروسکو؛ شرایط استخدام در آتلیه عکاسی, ویروس, ارسال ویدیو کلیپ های مراسم عقد عروس و دامادهای ایرانی آغاز شدارسال ویدیو کلیپ های مراسم عقد عروس و دامادهای ایرانی آغاز شد, ویروس, حمایت مالی سایت عروسکو و ارائه تخفیف برای شهر بزرگ شیراز در هفته کتابخوانی +سایر شهرهاحمایت مالی سایت عروسکو و ارائه تخفیف برای شهر بزرگ شیراز در هفته کتابخوانی +سایر شهرها, ویروس, تشکیل هیئت ژوری معتبر برای رتبه بندی برندهای عروسی ایران در سال 1400تشکیل هیئت ژوری معتبر برای رتبه بندی برندهای عروسی ایران در سال 1400, ویروس, اخباری درباره ی مافیای عروسکو شنیده می‌شود؟!اخباری درباره ی مافیای عروسکو شنیده می‌شود؟!, ویروس, مافیا, پایان روزهای فیلمبرداری فصل اول بازی مافیای عروسکوپایان روزهای فیلمبرداری فصل اول بازی مافیای عروسکو, ویروس, مافیا, دعوت آکادمی آسو از کارشناسان عروسکو برای حمایت علمی از بزرگ ترین همایش سالن های زیبایی کشوردعوت آکادمی آسو از کارشناسان عروسکو برای حمایت علمی از بزرگ ترین همایش سالن های زیبایی کشور, ویروس, گزارشی از رتبه بندی برندهای عروسی ایران در زمستان 1399گزارشی از رتبه بندی برندهای عروسی ایران در زمستان 1399, ویروس, مهرناز حسینعلی استاد گریم بیوتی و سینمایی به هیئت ژوری سایت عروسکو پیوستمهرناز حسینعلی استاد گریم بیوتی و سینمایی به هیئت ژوری سایت عروسکو پیوست, ویروس, جایزه نقدی برای کتاب خوانی در نوروز 1400 - مسابقه کتابخوانی عروسکوجایزه نقدی برای کتاب خوانی در نوروز 1400 - مسابقه کتابخوانی عروسکو, ویروس, برنامه آشپزی به سبک عروسکو با حضور شف صانعی برای سال 1400 آماده پخش می‌شودبرنامه آشپزی به سبک عروسکو با حضور شف صانعی برای سال 1400 آماده پخش می‌شود, ویروس,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

17 نظر
مرضیه حبیبی (مادر خانم روزبان)
پنج شنبه بیست و هشتم اسفند ۹۹
پاسخ
()
()
مرضیه حبیبی (مادر خانم روزبان)
سلام خدمت عزيزاني ک در سايت عروسکو با تمام ذوق و جديت رو ب پيشرفت هستند کليپ تون واقعا عالييييييي بود ارادتمند شما خانم روزبان
نادر منصوری
یکشنبه بیست و یکم دی ۹۹
پاسخ
()
()
نادر منصوری
واقعا کليپ عالي بود ممنون از زحمتتون من هرجا شد پخش کردم
فرید
چهارشنبه بیست و ششم آذر ۹۹
پاسخ
(0)
()
فرید
نظرم از اين کار ارزشمند بايد حمايت شود
عمو
چهارشنبه بیست و ششم آذر ۹۹
پاسخ
(0)
()
عمو
بسيار کار زيبايي است منتظر ارائه هستيم
فکری
سه شنبه بیست و پنجم آذر ۹۹
پاسخ
(0)
()
فکری
بسيار کار خدا پسندانه اي کرديد
موسی
سه شنبه بیست و پنجم آذر ۹۹
پاسخ
(0)
()
موسی
من ساکن ايلام هستم و برادرم رو سر کرونا از دست دادم، ممنونم
حمید
سه شنبه بیست و پنجم آذر ۹۹
پاسخ
(0)
()
حمید
سلام کارتون عالي بود، انشالا ويدئو خوبي هم باشه
زهرا کاظمیان
سه شنبه بیست و پنجم آذر ۹۹
پاسخ
(0)
()
زهرا  کاظمیان
بسيار کار پرتلاش و پر زحمت هست .قطعا کليپ عالي خواهد بود.
عاطفه حسینی
سه شنبه بیست و پنجم آذر ۹۹
پاسخ
(0)
(0)
عاطفه حسینی
خيلي برام جالب بود که جزئيات رو خوندم
اقدس رضایی
سه شنبه بیست و پنجم آذر ۹۹
پاسخ
(1)
()
اقدس رضایی
دستت شما درد نکنه خيلي عالي موفق باشيد عزيزان
فرشته
سه شنبه بیست و پنجم آذر ۹۹
پاسخ
(1)
()
فرشته
چقدر عاليه، فيلمنامه براي يک کليپ کوتاه واقعاعاليه
مهسا
سه شنبه بیست و پنجم آذر ۹۹
پاسخ
(1)
()
مهسا
واقعا کار بسيار خوبيه، من بي صبرانه منتظر کار هستم، چون پدر خودم رو که پزشک بود در اين راه از دست داده ام
پاسخ عروس کو
کاربر عزیز؛ فقدان پدر گرامی تان را تسلیت عرض می‌کنیم و از خداوند متعال برای ایشان تمنای آمرزش داریم. امیدواریم توانسته باشیم گوشه ای هر چند کوچک از زحمات بی حد و حصر این عزیزان را به تصویر در آوریم.
پاسخ مدیر سایت
ناصر
سه شنبه بیست و پنجم آذر ۹۹
پاسخ
(1)
()
ناصر
الحق و الانصاف که سايت و گروه قوي اي هستيد
فاطمه
سه شنبه بیست و پنجم آذر ۹۹
پاسخ
(1)
()
فاطمه
چقدر جالب که جزئيات کار رو معرفي ميکنيد، بي صبرانه منتظر بخش هستيم
علی
سه شنبه بیست و پنجم آذر ۹۹
پاسخ
(1)
()
علی
واقعا سايت حرفه اي داريد، تبريک
همتا
سه شنبه بیست و پنجم آذر ۹۹
پاسخ
(1)
()
همتا
آقاي صادقي هميشه در کارهاي خير خواهانه حضور پررنگ داره
مسعود
سه شنبه بیست و پنجم آذر ۹۹
پاسخ
(1)
()
مسعود
عاليه، کار بسيار پسنديده اي کرديد