از تهدید تا باج خواهی ! شیوه ی جدید تخریب سالن های زیبایی در تهران توسط همکاران آنها

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۸/۵/۱۳ یکشنبه
(2)
(0)
از تهدید تا باج خواهی ! شیوه ی جدید تخریب سالن های زیبایی در تهران توسط همکاران آنها
از تهدید تا باج خواهی ! شیوه ی جدید تخریب سالن های زیبایی در تهران توسط همکاران آنها

به گزارش وب سایت عروسکو اخیرا تعدادی از سالن های زیبایی تهران با انتشار ویدیوهایی اقدام به تهدید و تخریب برند سالن های زیبایی دیگر (رقبای خود) می کنند. این یک شیوه جدید و خرابکارانه است که توسط برخی از سالن زیبایی های بدون مجوز و غیر مجاز انجام می شود. تهدیداتی که معمولا همراه با باج خواهی از سالن زیبایی دیگر می باشد.

 

تهدید کردن یک سالن زیبایی برای نام بردن آن در اینستاگرام

تصویری از مدیریت یک سالن زیبایی که در حال تهدید کردن سالن زیبایی دیگر است!

 

تعدادی از مدیران سالن های زیبایی (تهران) با انتشار ویدیو هایی همکاران خود را تهدید می کنند. در این ویدیوها مدیریت سالن زیبایی با نشان دادن و معرفی یک مشتری ناراضی (زخم خورده!) از خدمات سالن زیبایی دیگر در جلوی دوربین، گلایه می کند و می گوید که: 

 

اگر یکبار دیگر از مشتری های ناراضی تان پیش من بیایند و شکایتتان را بکنند من مجبور می شوم تا نام شما را در جلوی همین دوربین فاش کنم و به مردم بگویم که چه بلایی را بر سر مشتری خود آوردید. 

این اقدام دقیقا مصداق تهدید و باج خواهی است که توسط برخی از سالن های زیبایی انجام می شود و از طریق مجاری قانونی قابل پیگیری است و در حقیقت این افراد دو هدف را دنبال می کنند: اولی اینکه با نام بردن از سالن زیبایی هایی دیگر در ویدیوهای خود اقدام به تخریب برند آنها در بین مردم کنند و دومی اینکه با تهدید به نام بردن از صاحبان سالن های زیبایی دیگر باج خواهی کنند. 

در مجموع نفس این عمل، اقدامی خبیثانه و غیر قابل قبول است و در صورتی هم که ادعای مطرح شده در این ویدیوها واقعیت باشد شخص تهدید کننده در جایگاهی نیست که بخواهد با انتشار ویدیویی رقبای خود را تهدید کند. متاسفانه این روزها پیج های پربازدید اینستاگرامی برای بسیاری از کسب و کارها از جمله مشاغل عروسی مشکل آفرین شده اند و عده ی بسیاری از این طریق و به پشتوانه بازدید کنندگان شان اقدام به باج گیری می کنند.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
نگین
یکشنبه سیزدهم مرداد ۹۸
پاسخ
()
(0)
نگین
وا! چه چيزا... آدم ديگه نمي دونه با اين مزاحم ها چيکار بايد بکنه