از غرب تا شرق پایتخت با معرفی سوپر برندهای آتلیه عکاسی

header
Arooskoo Ads
چهارشنبه بیست و سوم اسفند ۹۶
(4)
(0)
از غرب تا شرق پایتخت با معرفی سوپر برندهای آتلیه عکاسی

معرفی سوپر برندهای آتلیه عکاسی عروس در تهران و ایران

سوپر برندهایآتلیه عکاسی عروس در ایران را می شناسید؟

آیا راجع به آنها در جایی مطالعه کرده اید؟

اگر علاقمند هستید تا در مورد دو برند برتر آتلیه های عکاسی عروس در کشور که برخوردار از کلاس بین المللی در خدماتشان هستند بیشتر آشنا شوید، پس به هیچ عنوان این مقاله از سایت عروسکو را از دست ندهید.

متاسفانه این روزها سر در هر مکانی یا بنگاه تجاری (بویژه مشاغل خدمات عروسی) انواع و اقسام افتخارات و گواهینامه های  گوناگون کیفیت نصب گردیده و شاید این ها دلایلی برای به اشتباه افتادن شما در انتخاب هایتان برای عقد قرارداد خدمات عروسی باشد، مدارک و اوراقی که در دنیای واقعی اعتباری ندارند..! اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که برای عروسی خود ارزش قائل بوده و دوست دارید که کارهایتان بویژه عکس و فیلم عروسی تان با بهترین کیفیت و در نهایت نوآوری تولید گردد، باید در انتخاب هایتان برای آتلیه عروس بیشتر دقت کنید چرا که بمانند همه ی مشاغل در کسب و کارهای عروسی نیز افراد فریب دهنده وجود دارد، پس با کمی سنجش و دقت می توانید ضمن کاهش هزینه ها، کیفیت بالایی را نیز در خدمات عروسی خود دریافت کنید.


معرفی دو سوپر برند آتلیه های عکاسی کشور؛

در این مقاله از سایت عروسکو قصد داریم دو سوپر برند آتلیه های عکاسی تهران و کشور را که دارای بیشترین افتخارات و تمایزات نسبت به سایر هم صنفان خود هستند معرفی کنیم.


استودیو بین المللی نوربیـن

استودیو نوربین مجهزترین آتلیه عکاسی عروس در ایران و محبوب ترین برند استودیو های عکاسی عروس به شمار می رود. یکی از قطب های بزرگ و شاید دست نیافتنی عکاسی کشور را می توان استودیو بین المللی نوربین معرفی کرد.سوابق فعالیت این آتلیه عکاسی در بیش از 15 کشور جهان بوده و تیم خبره عکاسی و فیلمبرداری آن به صورت عضوی جدایی ناپذیر از نوربین به حساب می آیند. سابقه درخشان فعالیت و نمونه ها کارهای خیره کننده آن قادر است تا هر فردی را مجاب برای همکاری کند.

مهم ترین اعتبارات بین المللی استودیو نوربین

- کسب گواهی نامه ایزو 9001 برای مدیریت کیفیت از سازمان QAL امریکا
- کسب سه نشان بین المللی مدیریت کیفیت از کشورهای کانادا، آلمان و امریکا
 

استودیو بین المللی اس اند اس 


استودیو اس اند اس با مدیریت آقای عطارزاده نخبه جوان تصویر برداری و فیلمسازی که تنها با ارائه چند پروژه عروسی خیلی زود در میان مردم به شهرت رسید. تصویربرداری های خارق العاده که بعضا با ساده ترین تجهیزات و لوازم گرفته شده است، بهت و حیرت عروس و دامادهایش را در پی داشته که همگی در مجموعه ای 6 قسمتی با عنوان مصاحبه با عروس و داماد استودیو S&S منتشر شده است. به گفته مشتریان این استودیو تصاویر کاملا روانشناسانه و با نهایت دقت و ذکاوت گرفته شده و همین عاملی برای ایجاد هیجان و استرس در بینندگان می شود که به گواه آنها بسیار ارزشمند و تکرار نشدنی است.

مهمترین اعتبارات بین المللی استودیو اس اند اس

-اسپانسری AFI امریکا
-دارنده نشان برترین تولید کننده ویدئو کلیپ از کشور سوئد
-دارای تحصیلات کارگردانی از دانشگاه UCLA امریکااستودیو نوربین و استودیو اس اند اس تنها آتلیه های عکاسی فعال در کشور بوده که دارای گواهی نامه های بین المللی و متعاقبا برندی جهانی هستند، این جمله به معنای ضعیف بودن سایرین نیست بلکه ذکر یک تمایز و شاخصه است که ضمن ارزش گذاری برای هنرمندان و زحمت کشان این عرصه، از سوء استفاده های احتمالی توسط برخی افراد و فریب خوردن عروس و دامادها جلوگیری کند.

googleyouinstagramfacebooklinkedinaparattwitertelegram
مرتبط با این بخش