فقط با رعایت یک نکته ساده ، هزینه های تالار عروسی را تا 30 درصد کاهش دهید!

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۸/۲/۱۶ دوشنبه
(4)
(0)
فقط با رعایت یک نکته ساده ، هزینه های تالار عروسی را تا 30 درصد کاهش دهید!
فقط با رعایت یک نکته ساده ، هزینه های تالار عروسی را تا 30 درصد کاهش دهید!

گزارش سایت عروسکو در بهار 1398-  با توجه به افزایش گرانی و نرخ بالای تورم، هزینه های مراسم عروسی هم متعاقبا بالاتر رفته است و با عنایت به برآورد سایت عروسکو افزایش 20 درصدی را نسبت به هزینه های مراسم عروسی در سال 97 شاهد خواهیم بود. ناگزیر بسیاری از جوانان علاقمند به برپایی جشن عروسی بوده و سعی دارند تا با کمترین هزینه ممکن و با نهایت صرفه جویی اقدام به برگزاری مراسم عروسی خود نمایند. 

 

چگونه هزینه های تالار عروسی را کاهش دهیم؟ 

 

یکی از مهمترین سئوالات مالی هر عروس و داماد در مورد هزینه های تالار عروسی و در کنار آن هزینه های تشریفات مراسم عروسی (مثل:شام، موسیقی، پذیرایی و ...) است. به طور کل 70 درصد بودجه عروسی صرف هزینه های تالار عروسی می شود. قیمت تالارهای عروسی در تهران و همینطور سایر شهر ها بسته به اینکه چه امکانات و خدماتی را ارائه می دهند می تواند بسیار متفاوت باشد، همچنین دسترسی و نزدیکی آن به شهر و بزرگراه ها می تواند در قیمت نهایی تالار تاثیر گذار باشد. مجلل بودن یا نبودن هم موثر است. اما مهمتر از همه ی این مواردی که ذکر کردیم ، تشریفات عروسی است. تشریفات عروسی شامل مراسم شام، گروه موسیقی، پذیرایی از میهمان ها، آتش بازی و ... می شود. شما می توانید با انتخاب درست سرویس دهنده تشریفات عروسی خود تا حد چشمگیری در هزینه های تالار عروسی تان صرفه جویی کنید.

 

برای پایین آوردن هزینه های تالار عروسی ، تشریفات عروسی مان را از کجا انتخاب کنیم؟

 

همانطور که می دانید مشاغلی با عنوان تشریفات مجالس یا خدمات مجالس یا ظروف کرایه (سابق) وجود دارند که معمولا نقش واسطه را در هماهنگی شما با تالار عروسی و بعضا سایر مشاغل عروسی ایفا می کنند، بر همین اساس با حذف این واسطه و مراجعه مستقیم عروس و داماد به تالار عروسی می توانید هزینه های تالار عروسی را کاهش دهید. جالب است بدانید که امروزه کلیه تالارهای عروسی مجهز به همه امکانات از جمله میز و صندلی و آشپزخانه (طبخ غذا) و سایر ملزومات تشریفات عروسی هستند و دیگر احتیاجی به مراجعه عروس و داماد به تشریفاتچی های خارج تالار نیست. 

 

مزایای مراجعه مستقیم به تالار عروسی

 

همانطور که گفته شد برای کاهش هزینه های تالار عروسی و مهمتر از آن تشریفات عروسی تان حتما سعی کنید تا تالار و تشریفات را از یک مکان انتخاب کنید که برای این مهم همانطور که اشاره کردیم بهتر است تا تشریفات و سرویس های عروسی خود را از تالار عروسی تان رزرو کنید. شما با مراحعه مستقیم و بدون واسطه به تالار عروسی ، از کلیه امکانات آن بهره مند خواهید شد و هزینه های تالار عروسی به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد. مهم تر آنکه کیفیت خدمات و سرویس های شما تضمین می شود و می توانید با خیالی آسوده به کارهای دیگر خود برسید. 

 

کاهش هزینه های تالار و افزایش کیفیت خدمات

 

در صورتی که سرویس دهنده عروسی تان از همان تالار عروسی تان باشد یعنی اینکه از جای دیگری تشریفات مجالس را سفارش نداده باشید در اینصورت با توجه به اینکه نام و حسن شهرت تالار عروسی تان در گرو ارائه خدمات با کیفیت به میهمان های شماست، بدون تردید خدمات با کیفیت تری را دریافت می کنید.

 

در آخر باز هم توصیه می کنیم که خدمات تشریفاتی مراسم عروسی تان را از تالار عروسی تان بخواهید و به سراغ تشریفات مجالس های کوچه و خیابان نروید. همچنین در انتخاب هایتان دقت کنید و به پیشنهاداتی که مشاغل عروسی برای انتخاب سایر خدمات دهندگان تان می دهند ، بی اعتنا باشید و همواره سعی کنید تا بهترین مشاغل را با جستجو و تحقیق بیابید و همانطور که می دانید مشاغلی که در سایت عروسکو ثبت شده اند در شمار برندهای عروسی می باشند. پس انتخاب های خود را از همینجا شروع کنید!

 

 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
محمد
دوشنبه شانزدهم اردیبهشت ۹۸
پاسخ
()
()
محمد
من خودم اتليه دار هستم و از سايت عروسکو فوق العاده راضي ام، خيلي خوشم مياد که از کسي يا چيزي رودربايستي نداره و حرف حق راحت ميزنه