بیانیه: جشنواره برندهای برتر عروسی کشور

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۶/۹/۲۰ دوشنبه
(6)
(0)
بیانیه: جشنواره برندهای برتر عروسی کشور
بیانیه: جشنواره برندهای برتر عروسی کشور

جشنواره برندهای برتر عروسی کشور

- جشنواره های دیگر با موضوع معرفی برندهای برتر عروسی
 

بیانیه وب سایت بزرگ عروسکو


تاریخ انتشار: 1396/09/20


بدین وسیله به استحضار کلیه کاربران، متصدیان و صاحب نظران عرصه خدمات مجالس و عروسی در کشور پهناور ایران می رساند.
 

روابط عمومی در طی انتشار این بیانیه " واحد رتبه بندی صراحتا کلیه فعالیتها در بستر های دیگر را در باب معرفی برترین برندهای عروسی کشور غیر رسمی و غیر مرتبط با وب سایت بزرگ عروسکو دانسته است. "

تاکید کرد؛
وب سایت بزرگ عروسکو اعلام می دارد؛

ضمن عرض خسته نباشید و خدا قوت به کلیه زحمت کشان این عرصه لازم دانستیم نکاتی را یادآور شویم، در پی استقبال از ایده ی نوآورانه رتبه بندی و معرفی بهترین خدمات دهندگان عروسی کشور، فعالان دیگر این حوزه نیز در صدد بستر سازی و ایجاد اینچنین جشنواره هایی در سطح کشور هستند که ما نیز از آنها استقبال کرده و این اتفاقات را میمون و مبارک می دانیم، لذا پیرو آن به اطلاع می رسانیم که وب سایت عروسکو ضمن ادای احترام به سایر فعالان این اقدامات را غیر مرتبط دانسته و بستر پهناور و تخصصی خود تحت دامنه ی ملی Arooskoo.ir را مامن و مرجع رسمی رتبه بندی برترین برندهای عروسی کشور اعلام می دارد و ضمن حفظ استقلال علمی و عملی، آمادگی خود را مبنی بر خدمت رسانی به سایر علاقمندان این حوزه به صورت مستقیم ابراز می نماید.

شایان ذکر است، هر سایت تجاری عروسی در کنار ارائه خدمات تبلیغات این مشاغل، یک موضوعی خاص و تخصصی را پیگیری می کند. که سایت عروسکو نیز موضوع اصلی فعالیت خود را رتبه بندی و معرفی تخصصی برندهای برتر عروسی در کشور قرار داده است و بطور دائمی و مستمر سعی در شناخت و اطلاع رسانی این مهم دارد که خوشبختانه این ایده با استقبال بین المللی نیز مواجه شده است.

linkedinyoutwitertelegramgoogleaparatinstagramfacebook
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
حسینی
شنبه بیست و پنجم آذر ۹۶
پاسخ
()
()
حسینی
عالي ، موفق باشيد موافقم
علیرضا
جمعه بیست و چهارم آذر ۹۶
پاسخ
()
()
علیرضا
بسيار عالي ، موافقم
دانش
دوشنبه بیستم آذر ۹۶
پاسخ
()
()
دانش
زماني که يک ايده و خلاقيتي مورد توجه عموم قرار مي گيرد از روي اون هزاران کپي بردار دست به کار ميشوند!!! زنده باشيد بسيار عالي