محدودیت اشتراک های تبلیغاتی عروسکو در سال 1397

Arooskoo Ads
۱۳۹۶/۱۱/۳ سه شنبه
(9)
(0)
محدودیت اشتراک های تبلیغاتی عروسکو در سال 1397
محدودیت اشتراک های تبلیغاتی عروسکو در سال 1397
اعمال محدودیت برای خرید اشتراک های تبلیغاتی در وب سایت عروسکو 

وب سایت عروسکو با موضوع عروسی وبا دیدگاهی جدید و متفاوت در اردیبهشت 1396 و با پشتوانه 5 سال فعالیت خاموش پا به عرصه تبلیغات نهاد. از مهمترین دستاوردهای این سایت، می توان به اصلاح فضای تبلیغاتی، معرفی برندهای برتر، جلب نظر مشتریان و ایجاد پلن های بزرگ تبلیغاتی در بستر نت اشاره نمود. سایت عروسکو با دو هـدف، یکی توسعه و برندینگ مشاغل عروسی و دیگری معرفی برندهای عروسی برای مخاطبان به وسیله بازاریابی نقطه ای و هدفمند ایجاد شده است و روز به روز در راستای تحقق این اهداف قدم هایی استوار تر از پیش بر خواهد داشت.

فصل جدید سایت عروسکو با آغاز سال 1397 رقم می خورد که در این طرح ظرفیت های تبلیغاتی سایت با یک محدودیت چالشی و البته برنامه ریزی شده مواجه خواهد شد. ظرفیت های ایجاد صفحه اختصاصی و درج تبلیغات در هر شهر و برای هر صنف به 20 جایگاه می رسد که هدف از اجرای این طرح توسعه هرچه بیشتر و متمرکز تر مشاغل برای بازار رقابتی و دستیابی به کلاس A بین المللی در امر تبلیغات مورد محاسبه و برآورد قرار گرفته است.

قطعا پذیرش تبلیغات به سبک سنتی و بدون برنامه از کیفیت خدمات یک سایت تبلیغاتی خواهد کاست که این موضوع با گذشت دوران تبدیل به یک معضل می شود، این برای ما بسیار اهمیت دارد که مشتریان و آگهی دهندگان با اطمینان صد در صدی به سایت عروسکو وارد شوند و مطمئن باشند که تبلیغاتشان بی تاثیر و یا حتی کم تاثیر نخواهد بود، زمانی که یک سایت پذیرای هر گونه آگهی و تبلیغاتی باشد دیگر نمی توان چنین خدماتی را از آن توقع داشت.


 

جزئیات تکمیلی و شرح این طرح به زودی منتشر می گردد.

googleinstagramyoufacebooklinkedinaparattwitertelegram
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
بابک ترابی
دوشنبه نهم بهمن ۹۶
پاسخ
()
()
بابک ترابی
باغ امارت چناران بصورت خصوصي فيليم کليپ عکس با عمارت کامل با کادر خانم .درخدمت عکاسان و فيلمبردان ميباشد باتشکر .