سایت عروسی، سال جدید، عروسـکو

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ سه شنبه
(20)
(0)
سایت عروسی، سال جدید، عروسـکو
سایت عروسی، سال جدید، عروسـکو

همراه با عروسکو، سایت عروسی در سال جدید (سال 1397 خورشیدی) و از لطف حمایت‌‌‌‌های جاودانه ی شما به پیشواز تحولاتی اساسی با خبر‌‌‌‌های خوش خواهیم رفت.
اولین عید نوروزی است که میهمان تان هستیم، در این مدت زمان کم (از اردیبهشت 1396) با سرعت بسیار زیادی جلو رفتیم و با یاری شما عزیزان توانستیم گام‌‌‌‌های موثری را در بهبود وضعیت مشاغل عروسی برداریم و امروز با کمال افتخار آماری شگفت آور را خدمتتان اعلام می‌داریم که سایت عروسکو با حضور گرمتان و تا به امروز، بیش از سه میلیون مخاطب در رسانه‌‌‌‌های مختلف خود، بطور کاملا فعال داشته و روز به روز هم به این آمار افزوده می‌شود، این اتفاق رخ نمی‌داد اگر همراهی و سخاوت شما بزرگواران و حامیان سایت نبود.


برنامه‌‌‌‌های وب سایت عروسکو در سال 1397


بسیار خوشحالیم که در اولین سال فعالیت سایت نقشی پر رنگ و تاثیر گذار را ایفا کردیم که قطعا برای سال جدید نیز بر مبنای برنامه ریزی‌‌‌‌های پیشین آمادگی مان را برای میزبانی و اسپانسری قدرتمند تبلیغاتی مشترکین عروسکو (برند‌‌‌‌های عروسی) به شرح ذیل اعلام می‌داریم.

- راه اندازی پایگاه‌‌‌‌های متعدد تبلیغاتی در کل کشور
از جمله برنامه‌‌‌‌های جدید وب سایت عروسکو بعد از ایجاد کمپین‌‌‌‌های تبلیغاتی راه اندازی پایگاه‌‌‌‌های بزرگ تبلیغاتی در همه شهر‌‌‌‌های کشور است، این ایده منحصرا توسط تیم عروسکو اجرا و پیاده سازی می‌شود که مسلما آمار بازدهی تبلیغات را برای مشترکین دو تا سه برابر بیشتر خواهد نمود. این ایده در جهت دستیابی به هدف اصلی سایت یعنی تصرف بازار تبلیغاتی است. کم و کیف و جزئیات بیشتر طرح به مرور زمان برای همگان قابل رویت می‌شود.

- اسپانسری و بسترسازی برای پایگاه بین المللی دایرکتوری برند‌‌‌‌های عروسی
در سال 1397 یکی دیگر از رویداد‌‌‌‌های بزرگ در عرصه ودینگ، همکاری سایت عروسکو با بزرگترین دایرکتوری مشاغل عروسی است که خدمات و سرویس‌‌‌‌های ویژه ای را برای فعالان این حوزه آماده ارائه دارد. چگونگی طرح به زودی و در سال جدید به اطلاع یکایک شما عزیزان خواهد رسید.

- تغییرات در فواصل زمانی اعلام نتایج برند‌‌‌‌های برتر عروسی کشور
با توجه به ثبات پدید آمده در نتایج برند‌‌‌‌های عروسی در هر ماه، سال جدید به فاصله هر سه ماه اعلام نتایج و بروز رسانی در جداول رتبه بندی صورت می‌گیرد. که بر طبق آن در یکم فروردین 1397، یکم تیرماه 1397، یکم مهر ماه 1397 و یکم دی ماه 1397 بروز رسانی جداول را خواهیم داشت.

- آغاز جشنواره برند‌‌‌‌های عروسی سال 1397
سال جدید با جشنواره جدید همراهتان هستیم، فستیوال برند‌‌‌‌های طلایی عروسی بزرگترین مراسم فرش قرمز در ایران و جهان بطور رسمی آغاز به کار می‌کند.

- اعمال محدودیت در خرید اشتراک‌‌‌‌های سایت
طرح دیگری که در سال جدید اجرایی می‌شود، اعمال محدودیت در خرید اشتراک‌‌‌‌های تبلیغاتی است. همانطور که پیش تر هم اشاره کردیم تبلیغات در عروسکو ویژه ی برند‌‌‌‌های معتبر و فعال عروسی است و برای ما کیفیت تبلیغات مندرج در سایت بسیار اهمیت دارد، بر همین اساس سایت عروسکو محدودیتی را از تاریخ 1397/01/01 برای پذیرش تبلیغاتش اعمال خواهد کرد که متعاقبا اعلام می‌گردد. لازم بذکر است این طرح مشمول ثبت نامی‌‌‌‌های سال 97 به بعد بوده و اختلالی برای قبلی ها ایجاد نخواهد شد.


با سایت عروسکو روز‌‌‌‌های خاص و هیجان انگیزی را سپری خواهید کرد. در آخر امیدواریم، سال خوش و پر برکتی را پیش رو داشته باشید و در سال جدید روز‌‌‌‌های پر از موفقیت و شادکامی برایتان رقم بخورد.

instagramyoufacebooklinkedinaparattwitertelegram
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
مرضیه
سه شنبه پانزدهم اسفند ۹۶
پاسخ
()
()
مرضیه
عاليه، موفق باشيد سال نوي شما عزيزانم مبارک