مردان در رابطه جنسی چه زنی را می‌پسندند؟ رفتارهای جنسی زنان

header
Arooskoo Ads
شنبه پنجم شهریور ۰۱
(46)
(52)
مردان در رابطه جنسی چه زنی را می‌پسندند؟ رفتارهای جنسی زنان

زنان در رابطه جنسی

در این مطلب از سایت عروسکو، به موضوع بسیار مهمی خواهیم پرداخت، موضوعی که شاید در زمان های قدیم کمتر مورد توجه قرار می‌گرفت ولی امروزه در روابط جنسی زنان هم می‌بایست رفتارهای همسو و تحریک آمیزی را انجام دهند تا مردان هم از رابطه جنسی نهایت لذت را ببرند، در حقیقت مردان در رابطه جنسی به دنبال مسائل حاشیه ای نیستند و مهم ترین مسئله برای مردان همکاری زن در رابطه جنسی و اصل فعل نزدیکی است و همینطور لذت بردن زن از آن رابطه است، ما در این مقاله راهکارها و نکاتی را ارائه کرده ایم که در هیچ سایت دیگری نخواهید خواند، پس تا پایان این مطلب همراه سایت عروسکو بزرگترین سایت راهنمای عروسی فارسی باشید.

 

زنان در رابطه جنسی چه کار کنند؟

 

قبل از اینکه بخواهیم وارد مبحث رفتارهای جنسی زنان در رابطه زناشویی شویم باید خاطر نشان کنیم که شکل ظاهری، انجام عمل های زیبایی و آرایش های غیر متعارف در کیفیت رابطه جنسی و لذت بردن مرد تاثیر چندانی ندارد، مهمترین مسئله در داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش با مردان، انجام رفتارهایی است که در ادامه توضیح خواهیم داد.

 

مردان چه زنی را در رابطه جنسی می‌پسندد؟

برای اینکه مرد در رابطه جنسی نهایت لذت را ببرد، زن می‌بایست رفتارهای جنسی معقول و جذابی را ارائه کند، اصلا مهم نیست که شما پیرسینگ داشته باشد یا نه... یا اینکه ژل لب تزریق کرده باشید یا خیر، مسئله اصلی همکاری و لذت بردن زن در رابطه جنسی است.

مرد در رابطه جنسی چه زنی را می‌پسندند؟ رفتار‌‌‌‌های جنسی زنان

- آماده سازی پیش از رابطه

این بسیار مهم است که زن پیش از نزدیکی، بدنش را نظافت کند، اصلاح کند و به بهداشت شخصی خود اهمیت دهد، زنانی که به این امر توجهی ندارند معمولا برای مردان جذاب نیستند. بدن زن باید تمیز و خوش بو باشد اصلا اهمیتی ندارد که اضافه وزن دارید یا خیر مهم اینست که به نظافت خود اهمیت دهید. برای این کار و بعد از استحمام می‌تواند از لوسیون های بدن استفاده کنید تا پوست لطیف و خوش بویی داشته باشید.

 

- آراستگی ظاهری و آرایش

زن می‌بایست قبل از رابطه به موهای خود رسیدگی کند، رنگ موی زیبا تاثیر خوبی بر ذهن مردان دارد، اگر برای زن مقدور است می‌بایست رنگ موی خود هر از چندگاهی تغییر دهد، مردان به این موضوع توجه ویژه ای دارند، اما اینکار نباید به سلامت موهای شما آسیب برساند. همچنین زنان می‌بایست قبل از آمدن مرد آرایش داشته باشند و چهره خود را زیبا کنند، استفاده از زیور آلات می‌توانند تاثیر گذار باشد، گردنبدهای باریک طلا برای مرد جذاب است.

 

- پوشیدن لباس های زیبا

لباس های تحریک کننده برای مردان بسیار جذاب است، اصلا مهم نیست که اضافه وزن یا کمبود وزن دارید، مهم این است که لباس های جذاب و چشم نواز بپوشید، مردان به این موضوع بسیار اهمیت می‌دهند و تاثیر زیادی در لذت بردن مرد می‌گذارد، لباس های بدن نما و جذب با رنگ های قرمز، سفید، زرد، بنفش و مشکلی توصیه می‌شود.

 

- استفاده از کلمات تحریک کننده 

هر زنی می‌دانید که چه کلماتی مردان را تحریک می‌کند، پس بهتر است زن به گفتار و رفتار خود توجه ویژه ای داشته باشد و تمرین کند که چه کلمات و الفاظی را به کار ببرد. رفتارها و حرکات تحریک آمیز زن بسیار می‌تواند در شروع یک رابطه لذت بخش موثر باشد.

 

- کسب اطلاعات در مسائل جنسی

هر زنی باید بداند که از نظر علمی و پزشکی رابطه جنسی چیست؟ چه عوارضی دارد و چه رفتارهایی می‌تواند برای او و همسرش خطرناک باشد، نداشتن اطلاعات در مورد رابطه جنسی می‌تواند منجر به بروز بیماری ها و حتی آسیب های جدی به سلامت هر دو طرف گردد. مثلا زن و مردی که درمورد رابطه مقعدی اطلاعاتی ندارند می‌توانند دچار مشکلات عدیده ای شوند.

 

- رفتارهای جنسی

شروع یک رابطه لذت بخش معمولا با بوسیدن و عشق ورزی آغاز می‌شود، انجام حرکات آهسته و به دور از استرس و عجله، باعث افزایش اعتماد به نفس طرفین می‌شود و در نتیجه لذت رابطه جنسی را دوچندان می‌کند.

 

- لذت بردن زن در حین رابطه

زنان هم مانند مردان در رابطه جنسی و انجام پوزیشین های آن باید سهیم باشند، زنان باید بدانند که چگونه در رابطه جنسی به ارگاسم و ارضای جنسی زنانه برسند.

 

در پایان باید خاطر نشان کنیم که رابطه جنسی زن و مرد یک رابطه دو طرفه است و هر دو طرف باید از این رابطه لذت ببرند و وظایف خود را به درستی انجام بدهند، اگر شما در مورد این مسائل ابهام دارید می‌توانید به لینک سوالاتی در مورد نزدیکی مراجعه نمایید.

 

منبع: سایت عروسکو

کپی برداری با لینک به منبع مجاز است.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی, پذیرایی عروسی, ازدواج, جنسی, برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج, رابطه جنسی, جنسی, توصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی, همه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتهمه چیز در مورد رابطه مقعدی، نزدیکی از پشتجنسی, خانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابخانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابجنسی, آشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشوییآشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشوییجنسی, سوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییسوالاتی در مورد نزدیکی، پرسش و پاسخ زناشوییعروس, عروسی, جنسی, ترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییجنسی, عروس, چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می‌شود؟عروس, عروسی, جنسی, آشنایی با ارگاسم و ارضای جنسی زنان ؛ نقاط حساس زنان را بشناسید!آشنایی با ارگاسم و ارضای جنسی زنان ؛ نقاط حساس زنان را بشناسید!جنسی, آشنایی با مکالمات زناشویی ؛ کلماتی که مردان را تحریک می‌کند !آشنایی با مکالمات زناشویی ؛ کلماتی که مردان را تحریک می‌کند !جنسی, اگر مرد شما یکی از این خصوصیات بد را داشت ؛ در رابطه با او تجدید نظر کنید!اگر مرد شما یکی از این خصوصیات بد را داشت ؛ در رابطه با او تجدید نظر کنید!ازدواج, جنسی, از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟, ازدواج, جنسی, دلایل ترس از تعهد و ازدواج چیست؟دلایل ترس از تعهد و ازدواج چیست؟, ازدواج, جنسی, آموزش زناشویی مدرن ؛ زناشویی مدرن در چند خطآموزش زناشویی مدرن ؛ زناشویی مدرن در چند خط, جنسی, چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟!چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟!, ازدواج, جنسی,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

15 نظر
کیمیا علیزاده
یکشنبه بیست و نهم بهمن ۰۲
پاسخ
()
(1)
کیمیا علیزاده
سلام من دونبال يه مرد قيرتي هستم و خيلي خوشم از اين کارا مياد
شیدا
سه شنبه نهم آبان ۰۲
پاسخ
(1)
()
شیدا
سلام منو همسرم خيلي خيلي وابسته به ****** هستيم ولي بيشتر را بط****ي داريم تا دوخول مشکلي نداره ياپيش نمياد من مشکل ندارم هر دو رازي هستيم ممنون ميشم بگين
ایرانی
یکشنبه نوزدهم شهریور ۰۲
پاسخ
(2)
(3)
ایرانی
من از زنم متنفرم و اصلا دوست ندارم به هيچ وجه با او همکلام شوم و اصلا از صحبت کردنش چندشم ميگره خدايا خودت درست کن
پاسخ عروس کو
سلام به مشاور و روانپزشک مراجعه فرمایید، هر دو نفرتون
پاسخ مدیر سایت
ناشناس
سه شنبه چهاردهم شهریور ۰۲
پاسخ
(4)
(1)
ناشناس
ترجيح ميدم بميرم ولي هيچ با همجنسم رابطه جنسي نکنم مث پرت شدن تو دره اس
مهری
سه شنبه سوم مرداد ۰۲
پاسخ
(6)
(5)
مهری
دنبال يکي ام که منوازتنهايي درآره
رضا9903997365
پنج شنبه یکم تیر ۰۲
پاسخ
(4)
(3)
رضا9903997365
سلام وخسته نباشيد/جوان35ساله هستم /ديرانزالي شديدي دارم درموقع رابطه جنسي بالاي 45دقيقه زمان ميبرم .آيامن مشکل خاصي دارم باتشکررضاهستم ازخوزستان
پاسخ عروس کو
در صورتی که مواد مخدر یا قرص و داروی خاصی مصرف نمی‌کنید و نعوظ تان مشکلی ندارد، هیچ ایرادی ندارید
پاسخ مدیر سایت
معصومه چناچن
جمعه هجدهم فروردین ۰۲
پاسخ
(8)
(17)
معصومه چناچن
من يه بچه 11ماهه دارم چگونه با شوهرم خلوت کنم
حنیفه دوستی
یکشنبه ششم فروردین ۰۲
پاسخ
(5)
(16)
حنیفه دوستی
من مي خواهم که زن و شوهر که هنمینملفت مي کنند.
سید محمد حسن موسوی
چهارشنبه چهاردهم دی ۰۱
پاسخ
(9)
(12)
سید محمد حسن موسوی
زن وشوهر
ئاراکۆ احمدیان
دوشنبه سی ام آبان ۰۱
پاسخ
(11)
(35)
ئاراکۆ احمدیان
من بە دنبال يە زن يا دختر با معرفت هستم براي دوستي
نرگس زاملی
جمعه بیستم آبان ۰۱
پاسخ
(7)
(20)
نرگس زاملی
مطلب خوبی بود
یاسین
شنبه هفتم آبان ۰۱
پاسخ
(22)
(40)
یاسین
رابطه ميخواهم