پرایمر چیست؟ در مورد عوارض پرایمر صورت چه می‌دانید؟

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۲/۲۹ دوشنبه
(4)
(0)
پرایمر چیست؟ در مورد عوارض پرایمر صورت چه می‌دانید؟
پرایمر چیست؟ در مورد عوارض پرایمر صورت چه می‌دانید؟

عوارض استفاده از پرایمر صورت

با دانستن عوارض پرایمر صورت، در هنگام استفاده از آن بعضی نکات را رعایت خواهید کرد و روزانه کمتر از پرایمر های مختلف استفاده خواهید نمود، پوست سالم نشانگر زیبایی انسان است، با داشتن اطلاعات کافی در ارتباط با عوارض پرایمر صورت، در جهت مراقبت از پوست سالم خود اقدام نمایید.

 

پرایمر چیست؟

پرایمر یک نوع لوازم آرایشی است که به عنوان زیرساز مورد استفاده آرایشگران قرار می‌گیرد. وظیفه اصلی این وسیله آرایشی یک دست کردن پوست قبل از آرایش کردن است. پرایمر پوست همچنین حفره های موجود روی سطح پوست صورت را پوشش داده و محو می‌کند.
پرایمر پوست علاوه بر اینکه باعث می‌شود آرایش بهتر روی پوست قرار بگیرد پوست را برای آرایش آماده می‌سازد. گاهی اوقات می‌توان بدون استفاده کردن از هر وسیله آرایشی تنها با پرایمر پوست خود را شفاف و یک دست نمود.
اگر شما به یک مهمانی طولانی مدت دعوت شده اید حتما قبل از کرم پودر پرایمر را فراموش نکنید زیرا پرایمر موجب می‌شود آرایش به مدت طولانی به طور ثابت روی پوست بماند. اگر در چنین شرایطی از پرایمر استفاده نکنید به یقین آرایش شما تا انتهای مهمانی نامرتب و به هم ریخته خواهد شد. همچنین آرایشگران حرفه ای پرایمر را از ارکان اصلی آرایش حرفه ای قرار داده اند.
امروزه تولیدکنندگان لوازم آرایشی پرایمر را در پکیج خود قرار داده اند و پرایمرهای مختلف با برندهای گوناگون در بازار فروش یافت می‌شود. برخی از پرایمرها خاصیت روشن سازی پوست را نیز دارند
امروزه از پرایمر صورت در مصارف گوناگون استفاده می‌شود، و هر فردی با هر سبک آرایشی از پرایمر صورت استفاده می‌کند، ولی این سوال پیش می‌آید که آیا کسانی که همیشه در آرایش صورت خود از این وسیله استفاده می‌کنند، از مضرات پرایمر مطلع هستند؟ و آیا می‌دانند چه تاثیرات بدی بر روی پوست آنان دارد؟
پوست سالم نشان دهنده زیبایی شما است، و عوارض پرایمر صورت، سلامتی پوست شما را کاهش خواهد داد، پوستی سالم و شفاف یک نعمت است، با مصرف پرایمر، بدون توجه به عوارض پرایمر صورت، در بازه زمانی کوتاه شفافیت پوست خود را از دست خواهید داد و همچنین مشکلات و عوارض پوستی جبران ناپذیری برای شما به وجود خواهد آمد.
مشکلات و عوارض پوستی بعد از استفاده طولانی مدت از هر نوع ماده آرایشی امکان پذیر است، به همین خاطر نیاز است تا که شما با استفاده درست از محصولات آرایشی از تاثیرات منفی آنها بر روی سطح پوست خود جلوگیری کنید، مسئله مهم دیگر که اهمیت دارد، انتخاب وسایل آرایشی است و شما باید تا حد امکان در انتخاب و گزینش محصولات آرایشی دقت کافی داشته باشید.
پوست عضو حساسی است و باید از آن مراقبت شود، شما با داشتن آگاهی در ارتباط با عوارض و تاثیرات منفی پرایمر می‌توانید از آن جلوگیری کنید و از پوست خود مراقبت کنید، اگر پوست حساسی دارید، بهتر است تا قبل خرید پرایمر با یک متخصص مشورت کنید.

مطالبی در ارتباط با تاثیرات پرایمر بر صورت

افراد مختلفی برای آرایش صورت از انواع مختلفی از پرایمر ها استفاده می‌کنند، گاه بعضی از افراد از میزان مورد نیاز پرایمر برای صورت اطلاع ندارند و حجم زیادی از آن را برای پوشش و زیرساز پوست صورت خود استفاده می‌کنند و این حج زیاد باعث می‌شود تا بر اثر مرور زمان، این مواد در زیر پوست جمع شوند و آسیب های جدی و جبران ناپذیری برای پوست به دنبال خواهد داشت.
مصرف وسایل های آرایشی به مرور زمان ممکن است آسیب های بسیار خطرناکی را برای مصرف کننده به عمل آورد، در ارتباط با عوارض پرایمر صورت، باید بدانید که با گذشت زمان خود را نشان خواهد داد، ولی باید به این نکته هم اشاره کرد که استفاده از هر وسیله آرایشی حد و اندازه خود را دارد و شما با استفاده درست می‌توانید عوارض پرایمر صورت، را به حداقل برسانید.
بسیاری از افراد همه روزه از پرایمر استفاده می‌کنند و این در حالی است که شما برای آرایش صورت خود نیازی به مقدار زیادی از پرایمر ندارید و با استفاده مقدار بسیار کمی نیز می‌توانید صورت خود را صاف و جذاب تر نشان دهید، عوارض پرایمر صورت زمانی تشدید می‌شود که شما آن را بیش از حد مجاز استفاده کنید و این سبب تجمع این مواد آرایشی بر روی سطح پوست شما می‌شود و تاثیرات منفی آن گاه غیر قابل جبران است.

 

نرسیدن اکسیژن کافی به سطح پوست از عوارض پرایمر صورت

پرایمر صورت، تمام سطح پوست صورت شما را در بر میگیرد، درست است که شما با کمک این وسیله پوست صورت خود را صاف خواهید کرد ولی این اثر زودگذر است و هنگامی که در طول روز پرایمر منافذ پوست صورت شما را کاملا پوشانده است، اکسیژن کافی به پوست نخواهد رسید.
پرایمر مانند یک مانع عمل می‌کند و از رسیدن اکسیژن به پوست جلوگیری می‌کند و می‌توان اینطور گفت که پوست شما نفس نمی‌کشد و این یعنی بعد از گذر زمان و بعد از استفاده پشت سر هم در روز ها و هفته ها، پوست شما کم کم شفافیت و جوانی خود را از دست خواهد داد.
عوارض پرایمر صورت را جدی بگیرید، اگه آنطور که باید مراقب سلامت پوست خود نباشید، در آینده افسوس خواهید خورد، افرادی که از پرایمر صورت استفاده می‌کنند بعد از مدتی از عوارض پرایمر صورت مطلع خواهند شد و اثر منفی آن را مشاهده خواهند کرد.
پرایمر های صورت انواع مختلفی دارند و بهتر است تا قبل از خرید پرایمر ترکیبات تشکیل دهنده آن را مطالعه کنید و پرایمری تهیه کنید که آب بیشتری داشته باشد و میزان سیلیکا در آن کمتر شود، این نوع پرایمر خشکی پوست شما را کمتر می‌کند و از این طریق عوارض پرایمر صورت، تا حد قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد.

از مضرات پرایمر آگاه باشید

عوارض پرایمر صورت با گذشت زمان بر روی صورت فرد مصرف کننده ظاهر می‌شود، اصولا این افراد روی قسمت های خاصی از صورت خود جوش های سر سیاه خواهند داشت، و در مواردی جوش های سر سفید و لکه های پوستی دیده شده است، تمامی این موارد سلامت پوست شما را به خطر خواهد انداخت، درست است که پرایمر یک وسیله مناسب جهت زیرسازی و کمک به ماندگاری بیشتر آرایش بر روی چهره است، ولی در مقابل عوارض خطرناکی که دارد، سلامتی پوست را به خطر خواهد انداخت.
جنس پوست های افراد مختلف با یکدیگر متمایز است، و بعضی از افراد پوست های حساس تری دارند، ممکن است مصرف پرایمر های مختلف تاثیرات منفی بر روی پوست آنان بگذارد، که در طول بازه زمانی طولانی تر، اثرات منفی تری را به دنبال خواهد داشت.
افرادی که روی صورت خود آکنه دارند و همچنان از پرایمر استفاده می‌کنند، باید بدانند که عوارض پرایمر صورت منجر می‌شود تا باکتری ها بر روی سطح پوست شما زندانی شوند و بر تعداد آکنه های صورت شما افزوده شود.
دایمتیکون یکی از مواد تشکیل دهنده پرایمر است، پرایمر ها در بسته بندی جز مواد پلیمری محسوب می‌شوند، داشتن دایمتیکون در پرایمر باعث نرم شدن پوست می‌شود، برای جلوگیری از عوارض پرایمر صورت، بهتر است تا افرادی که مشکلات پوستی و یا جوش های بدخیم و چرکی دارند، به پزشک متخصص پوست مراجعه کنند و اطمینان داشته باشند که دایمتیکون بر روی پوست آنها تاثیر منفی نمی‌گذارد.

 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
مدل های مختلف شینیون مو در آرایشگاه عروسمدل های مختلف شینیون مو در آرایشگاه عروسگریم تخصصی عروس, آرایش عروس, زیبایی عروس, انواع مدل های آرایش عروس در آرایشگاه ها و سالن های زیباییانواع مدل های آرایش عروس در آرایشگاه ها و سالن های زیباییآرایش عروس, زیبایی عروس, کدام مدل های آرایشی هرگز از مد نمی‌افتند؟!کدام مدل های آرایشی هرگز از مد نمی‌افتند؟!آرایش, آرایش عروس, مدل های آرایشی عروس اروپایی 2019مدل های آرایشی عروس اروپایی 2019آرایش عروس, جدیدترین مدل آرایش چشم عروسجدیدترین مدل آرایش چشم عروسآرایش عروس, میکرونیدلینگ معجزه بدن انسان ! میکرونیدلینگ چیست؟میکرونیدلینگ معجزه بدن انسان ! میکرونیدلینگ چیست؟آرایش عروس, بلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونبلـه بـرون ؛ همه چیز در مورد مراسم بله برونآرایش عروس, تشریفات عروسی, مراسم عروسی, لباس عروس, ازدواج, همه چیز در مورد مانیکور ناخن و انواع آنهمه چیز در مورد مانیکور ناخن و انواع آنآرایش عروس, پدیکور چیست ؟ همه چیز در مورد پدیکورپدیکور چیست ؟ همه چیز در مورد پدیکورآرایش عروس, پاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هاپاتختی ؛ مراسمی مهم برای عروس خانم هامراسم عروسی, آرایش عروس, تشریفات عروسی, لباس عروس, ازدواج, با مزو وایت جدیدترین تکنولوژی درمانی و زیبایی پوست آشنا شوید!با مزو وایت جدیدترین تکنولوژی درمانی و زیبایی پوست آشنا شوید!آرایش عروس, میکروپیگمنتیشن چیست؟ پدیده ی جدید آرایش دائممیکروپیگمنتیشن چیست؟ پدیده ی جدید آرایش دائمآرایش, آرایش عروس, همه چیز در مورد عمل جراحی زیبایی بینی همه چیز در مورد عمل جراحی زیبایی بینی آرایش عروس, در مورد تفاوت های آمبره، سامبره، بالیاژ مو چه می‌دانید؟در مورد تفاوت های آمبره، سامبره، بالیاژ مو چه می‌دانید؟, آرایش عروس, کانسیلر چیست و چگونه استفاده می‌شود؟کانسیلر چیست و چگونه استفاده می‌شود؟, آرایش عروس, برای مراقبت از پوست چه باید کرد و به نکاتی باید توجه داشت؟برای مراقبت از پوست چه باید کرد و به نکاتی باید توجه داشت؟, آرایش عروس,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

3 نظر
mahsa
دوشنبه بیست و چهارم آذر ۹۹
پاسخ
()
()
mahsa
سلام مقاله خوبي بود ممنونم
امانی
سه شنبه پانزدهم مهر ۹۹
پاسخ
(1)
()
امانی
سلام مقاله خوبي بود در مورد کانسيلر هم خوب بود
Alisa
دوشنبه بیست و نهم اردیبهشت ۹۹
پاسخ
()
()
Alisa
ممنون از مقاله تون، من قبلا درخواست داده بودم در مورد پرايمر بنويسيد....مممنوننم