راهنمای اجرا و برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۸/۷/۲۹ دوشنبه
(4)
(0)
راهنمای اجرا و برگزاری مراسم عروسی در ترکیه
راهنمای اجرا و برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه یکی از بهترین و جالب ترین اقداماتی است که در سالیان اخیر مورد توجه زوج های جوان ایرانی قرار گرفته و هر روزه بر تعداد استقبال کنندگان بر آن افزوده می شود. در واقع شب عروسی یا همان شب ازدواج، مهمترین اتفاق برای آغاز یک زندگی مشترک است، و پسندیده است که این شب همایون و مبارک به بهترین شکل پاس داشته شود. در نتیجه باید از هر وسیله و خدمتی در جهت مجلل تر نمودن و یا به عبارتی به یادماندنی کردن آن اقدام نمود. این شب و اهمیت آن، در تمامی جوامع بشری وجود داشته و در هر منطقه آداب و رسومی برای آن تعریف شده که در بیشتر موارد این آداب و رسوم قدمتی کهن داشته، و شاید ریشه های آن به هزاران سال قبل برگردد. در زمان حاضر نیز این شب بزرگ در زندگی زوجین، اهمیت خود را داشته، و همواره برگزار کنندگان آن از ماه ها قبل در پی تدارکات برای آن هستند تا، مراسمات این شب به بهترین نحو ممکن انجام شود. برای خاطره ساز شدن این شب خدمات و اقدامات متعددی تعریف شده که دعوت از میهمانان متعدد و ویژه، دعوت از گروه های موسقیایی و هنری، برگزاری مراسم در مکان های خاص، ماشین عروس های لاکچری، غذاهای متنوع، ساخت آلبوم های ویدیویی و تصویری از مراسم، لباس و ابزار های خاص و مجلل از جمله این اقدامات می باشند.
برگزاری عروسی در ترکیه یکی از جدیدترین و البته مجلل ترین اقدامات برای خاص و منحصر بفرد کردن یک مراسم عروسی است. ما در این مقاله از سایت عروسکو سعی داریم تا با ارائه مطالبی که راهنمای عروسی در ترکیه هستند، به شما متقاضیان و علاقمندان برگزاری جشن ازدواج در این کشور کمک نماییم. برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد عروسی در این کشور و محاسبه هزینه عروسی در ترکیه توصیه داریم تا ادامه این متن را مطالعه نمایید.

 

ترکیه و دلایل اهمیت برگزاری عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه، به دلایلی مثل جاذبه های فراوان توریستی این کشور و نزدیکی آن به ایران اهمیت پیدا می کند. ترکیه کشوری کوهستانی با جاذبه های طبیعی متعدد است. ترکیه کشوری اورآسیایی می باشد، بدین صورت که قسمتی از خاک آن در آسیا و قسمتی دیگر در خاک اروپا قرار دارد. در واقع نزدیک ترین کشور اروپایی به ایران است ! همچنین این کشور در سال 2010 به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا لقب گرفته و از نظر اهمیت و جاذبه های گردشگری بسیار مناسب و در سطح بالای جهانی شناخته شده است. به همین دلیل بهترین و مناسب ترین کشور برای برگزاری عروسی ایرانیان در اروپا این کشور است چرا که، نزدیکی این کشور به ایران از جهات مختلفی مثل انتقال میهمانان بسیار  به صرفه و مناسب خواهد بود. تمامی مراکز مشاور و راهنمای عروسی در ترکیه از این امتیازات به عنوان ویژگی های منحصر بفرد ترکیه در جهت انجام مراسمات عروسی یاد می کنند.
برگزاری عروسی در ترکیه، به دلیل عدم نیاز به ویزا، برای شهروندان ایرانی بیش از سایر نقاط دنیا مناسب و مقرون به صرفه می باشد. ایرانیان می توانند به منظور گردشگری و اهداف توریستی تا 90 روز در این کشور بدون ویزا حضور داشته باشند، و از این لحاظ نیازی به تهیه ویزا و دردسرهای ناشی از آن نیست.
برگزاری عروسی در ترکیه در کنار جاذبه های طبیعی و گردشگری این کشور، بسیار هیجان انگیز خواهد بود ترکیه کشوری است که غذاهای ترکی آن از شهرت بسیار زیادی در سرتاسر دنیا برخوردارند، و مواردی مثل جاذبه های گردشگری آن شامل سواحل، جاذبه های طبیعی، آثار تاریخی، فرهنگ های ناب و غنی، مردم خون گرم و مهمان پذیر، در سرتاسر اروپا بی نظیر می باشند. به همین دلیل برای انتخاب محلی مناسب برای عروسی در اروپا انتخاب پکیج عروسی در ترکیه مناسب ترین گزینه ممکن است.
برگزاری عروسی در ترکیه تقریبا در تمامی ایام سال امکان پذیر بوده و در این زمینه تقریبا محدودیتی وجود ندارد، و این در حالی است که در بسیاری از کشورهای دنیا و همچنین ایران این امکان تقریبا وجود ندارد و در این زمینه محدودیت هایی وجود دارد. همچنین ممکن است در مقاطعی از سال به دلیل سرما و یا گرمای زیاد انجام این کار سخت و ناممکن باشد که این به شرایط جوی و آب و هوایی برمی گردد.

 

بهترین مناطق برای برگزاری عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه در تمامی نقاط این کشور معمول و مرسوم بوده ولی اغلب مراسم در شهرهای توریستی مثل آنتالیا، کوش آدسی، آلانیا و استانبول انجام می شود. در این شهرها عموما مراکز تفریحی و گردشگری با استانداردهای روز دنیا وجود دارند، و همین مساله باعث می شود که عروسی شما با استانداردهای روز در این شهرها که در زمره بهترین مناطق گردشگری اروپا قرار دارند، انجام شود. در این شهرها اغلب عمارت های تاریخی با هتل ها و تالارهای کاملا لاکچری و شیک وجود دارند که انواع خدمات از جمله اجرای مراسم عروسی را بر عهده می گیرند.
برگزاری عروسی در ترکیه، در مناطق ساحلی این کشور جذابیت بیشتری دارد. شهرهایی مثل آنتالیا، استانبول و ازمیر از مناطق گردشگری این کشور هستند که در حاشیه دریا قرار داشته و به عنوان شهر ساحلی شناخته می شوند. در این شهرها علاوه بر دریافت خدمات عروسی در کنار ساحل، می توان نسبت برگزاری عروسی در کشتی نیز اقدام نمود. اجاره کشتی در استانبول جهت مراسم عروسی بیش از دیگر شهرهای ساحلی این کشور مشتری و علاقه مند دارد. چرا که تنگه بغاز در این منطقه قرار داشته و یکی از بکرترین مکان های طبیعی و گردشگری اروپاست. در این محل کشتی های تفریحی زیادی وجود دارند که برای مراسمات مختلف اجاره داده می شوند. برای مراسم عروسی نیز می توان از این کشتی ها استفاده نمود.این کشتی ها معمولا ظرفیت حمل مسافران زیادی را دارند و دکوراسیون داخلی آنها برای اجرای مراسم عروسی طراحی شده، و از صفر تا صد مراسم عروسی بر روی این کشتی ها انجام می پذیرد. به طور کلی اجرای مراسم عروسی در کشتی از جذابیت هایی است که تنها با انتخاب پکیج عروسی در ترکیه امکان پذیر می شود. ترکیه کشوری پهناور و با جاذبه های فراوان است و شما می توانید با یک انتخاب هوشمندانه مراسم عروسی خود را در جاذبه های گردشگری این کشور انجام دهید.

 

معرفی پکیج و جزییات برگزاری عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه با ارائه خدمات مختلفی انجام می شود. همانگونه که در ابتدای این مقاله ذکر شد ترکیه کشوری غنی از لحاظ فرهنگ و گردشگری است. استانبول، آنکارا و آنتالیا به عنوان قطب های گردشگری این کشور، صدها جاذبه مختلف را در خود جای داده اند که می توان هر کدام از آنها را برای بکارگیری در جشن ازدواج خود انتخاب نمود.
 برگزاری عروسی در ترکیه با غذاها و تنقلات ترکیه ای خاطره انگیز تر خواهد شد. اگر عروسی در کنار دریا و یا با اجاره کشتی در استانبول انجام بگیرد، لذت غذاهای دریایی تا سال های سال در خاطره شما و میهمانان خواهد ماند. غذاهای پیش بینی شده در پکیج عروسی در ترکیه معمولا توسط بهترین رستوران ها و سرآشپزهای ترکی تهیه می شوند.
برگزاری عروسی در ترکیه به غیر از کنار دریا و روی کشتی می تواند در دیگر شهرها و استان های این کشور انجام شود. در این کشور جاذبه های طبیعی، تاریخی و گردشگری فراوانی دارد، شما می توانید مراسم عروسی خود را در این مکان ها انجام دهید. در این شهرها عمارت و هتل های لوکس و تاریخی وجود دارند که در زمره مکان های خاص اروپا به شما می روند و می توانند میزبان مراسم شما باشند.
برگزاری عروسی در ترکیه طبق فرهنگ ها و رسوم مردم این خطه نیز بسیار هیجان انگیز است. ترک ها مردم اصیل و با ریشه تاریخی و فرهنگی هستند. استفاده از رسوم جالب و خاص این مردم کشور قطعا این مراسم را برای شما و میهمانانتان زیباتر و هیجان انگیزتر خواهد کرد. در این زمینه می توانید از گروه های هنری و آوازی ترکیه برای صور و بزم مراسمتان استفاده نمایید.
برگزاری عروسی در ترکیه مراسمی است که برای انجام آنها بهترین اقدامات ممکن انجام گرفته و قطعا برای شما ماندگار خوهد بود. برای همین منظور می بایستی تمامی خاطرات این مراسم ثبت و ضبط شوند و در اختیار شما قرار گیرند تا، هر قت که دوست و علاقه داشتید بتوانید آنها را مرور کنید. برای ثبت و ضبط خاطرات شما، تیم های حرفه ای وجود دارند که از تمامی لحظات عروسی شما بهترین قاب ها را ثبت می کنند.

 

هزینه برگزاری عروسی در ترکیه

برگزاری عروسی در ترکیه به دلیل مرزهای جغرافیایی و تفاوت ارزش پول دو کشور برای ایرانیان داخل کشور هزینه بر خواهد بود ولی، این بدان معنا نیست که بسیاری از زوج های جوان داخل ایران می بایستی در صورت علاقه به انجام چنین مراسمی قید آن را زده، و آرزوی انجام آن را به عنوان یک حسرت تا همیشه به همراه خود بکشند، زیرا در بین مراکز برگزار کننده عروسی در ترکیه، مواردی وجود دارند که تسهیلات و شرایط ویژه ای را برای زوجین علاقه مند فراهم نموده اند تا در حد امکان، همه علاقمه مندان بتوانند مراسم ازدواج خود را در این کشور انجام دهند. به طور کلی هزینه عروسی در ترکیه با توجه به خدماتی که ارائه می شود بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود. ولی برای تعیین دقیق میزان این هزینه شما باید شناخت کافی از  خدماتی که قصد دریافت آن را دارید تهیه کنید. نوع غذا، تعداد میهمانان، اجاره کشتی در استانبول جهت برگزاری مراسم عروسی، محل برگزاری عروسی، خدمات فیلم و عکس و غیره مواردی هستند که بر هزینه عروسی در ترکیه تاثیرگذار خواهند بود. در نتیجه برای تعیین دقیق میزان هزینه این مراسم می توانید از افراد مشاور و راهنمای عروسی در ترکیه کمک بگیرید. همچنین کشور ترکیه محل مناسبی برای انجام مراسم ازدواج زوج های ایرانی ساکن اروپا، کشور ترکیه و سایر نقاط دنیاست. ترکیه کشوری است که صنعت گردشگری آن بسیار شناخته شده می باشد به همین دلیل هزینه عروسی در ترکیه نسبت به سایر نقاط اروپا برای شما و میهمانان دعوت شده از ایران بسیار مناسب خواهد بود. به همین دلیل اگر علاقه مند برگزاری جشن عروسی خود در کشور زیبای ترکیه هستید، نگران هزینه های آن نباشید زیرا تیم های تخصصی ما با توجه به میزان هزینه کرد شما قادر خواهند بود تا بهترین خدمات را به شما عزیزان پیشنهاد نمایند.

 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین تشــریفات مجالس برای مراسم عروسیراهنمای انتخاب بهترین تشــریفات مجالس برای مراسم عروسیتشریفات عروسی , راهنمای انتخاب باغ و تالار عروسی- قسمت اولراهنمای انتخاب باغ و تالار عروسی- قسمت اولپذیرایی عروسی , صـفر تا صـد هزینه های عروسی و لیست خدماتصـفر تا صـد هزینه های عروسی و لیست خدماتتشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , انتخاب تشریفات عروسی، بایدها، شایدها و نبایدهاانتخاب تشریفات عروسی، بایدها، شایدها و نبایدهاتشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , چه تشریفاتی برای مراسم عروسی لازم است؟چه تشریفاتی برای مراسم عروسی لازم است؟تشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , راهنمای انتخاب شام عروسیراهنمای انتخاب شام عروسیتشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , راهنمای انتخاب باغ و تالار عروسی- قسمت دومراهنمای انتخاب باغ و تالار عروسی- قسمت دومپذیرایی عروسی , همه چیز در مورد مراسم عروسیهمه چیز در مورد مراسم عروسیپذیرایی عروسی , ازدواج , انتخاب باغ و عمارت عکاسی عروسانتخاب باغ و عمارت عکاسی عروستشریفات عروسی , آشنایی با تجهیزات مدرن در آتلیه های عکاسیآشنایی با تجهیزات مدرن در آتلیه های عکاسیتشریفات عروسی , عکاسی عروس , راهنمای انتخاب کیک عروســیراهنمای انتخاب کیک عروســیتشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , ایده های نو برای جشن عروسیایده های نو برای جشن عروسیتشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , ریز هزینه های عروسی به همراه لیست موارد مورد نیاز در سال 97ریز هزینه های عروسی به همراه لیست موارد مورد نیاز در سال 97تشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , هزینه عروسی , چک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادچک لیست خرید عروسی برای عروس و دامادتشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , ازدواج , لباس عروس , شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , ازدواج , جنسی , در مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایراندر مورد مراحل و مراسم های قبل و بعد از مراسم عروسی در ایرانازدواج , تشریفات عروسی , پذیرایی عروسی ,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
نگار
یکشنبه دوازدهم آبان ۹۸
پاسخ
()
()
نگار
مقاله خوبي بود بسيار عالي ، لطفا در موردعروسي توي کيش هم بنويسيد و در مورد هرينه هاي آن هم بگيد
پاسخ عروس کو
بازدید کننده عزیز، طبق درخواست شما مطلب "برگزاری عروسی در کیش" اضافه شد. ممنون از مشارکت شما
پاسخ مدیر سایت