جشنواره برند‌‌‌‌های طلایی عروسی

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ شنبه
(29)
(0)
جشنواره برند‌‌‌‌های طلایی عروسی
جشنواره برند‌‌‌‌های طلایی عروسی

فستیوال بزرگ برندهای برتر عروسی با نام جشنواره برند‌‌‌‌های طلایی عروسی آغاز بکار می‌کند.

اولین فستیوال فرش قرمز (Red Carpet) عروسی در ایران و جهان

وب سایت عروسکو با افتخار تقدیم می‌کند...

ارزش نهادن و قدردانی صفتی جدائی ناپذیر در سرشت ما ایرانیان است و چه خوب است که همه ی ما در کنار یکدیگر باشیم و از زیباترین ها لذت ببریم. در میان تعداد بیشمار جشنواره ها و فستیوال‌‌‌‌های مختلف تاکنون نام یک جشنواره با موضوع عروسی خلعی بس نابجا بوده که امروز به لطف پروردگار و یاری شما هنرمندان آن کاستی را نیز تبدیل به فرصت نمودیم. از هم اکنون و از این طریق اعلام می‌داریم که در جشنواره منتخبین و برند‌‌‌‌های برتر عروسی سال 1397 منتظرتان خواهیم بود.

بزرگترین و جذاب ترین گردهمایی تاریخ برند‌‌‌‌های عروسی برای اولین بار در ایران و جهان با حضور گرمابخش تان رقم خواهد خورد، جشنواره برند‌‌‌‌های طلایی عروسی در یکم فروردین ماه 1397 آغاز می‌شود که در طی آن هنرمندان و برند‌‌‌‌های معتبر فعال در زمینه‌‌‌‌های عکاسی و فیلمبرداری، زیبایی و گریم و دوخت و طراحی لباس (مد و لباس) گرد هم آمده و در وب سایت ویژه جشنواره نمونه‌‌‌‌های خود را با هیئت ژوری منتخب فستیوال به اشتراک می‌گذارند.

رویه فستیوال برند‌‌‌‌های عروسی بطور کلی از طریق سایت رسمی جشنواره دنبال می‌شود و علاقمندان بدون هیچ گونه محدودیتی می‌توانند با عضویت و ثبت نام در فستیوال از امکانات پنل کاربری خود جهت ارسال نمونه کارهایشان برای هیئت داوران اقدام کنند و هیئت داوران که متشکل از چهره‌‌‌‌های صاحب نظر و کارآزموده است با تحلیل و بررسی نمونه‌‌‌‌های ارسال شده، موارد دریافتی را تائید و یا رد می‌کنند. لازم به ذکر است همانطور که گفته شد هیچ گونه محدودیت در ثبت نام و ارسال نمونه کارها وجود نخواهد داشت و تنها می‌توانید با عضویت در سایت جشنواره و با استفاده از امکانات آپلود تصویر در پنل اختصاصی تان اقدام به ارسال آثار خود کنید که البته نمونه‌‌‌‌های ارسال شده مستقیما به دست داوران می‌رسد که در صورت برخورداری از کیفیت و استاندارد لازم و تعریف شده جشنواره، در سایت منتشر می‌گردد. این رویه در سال 97 تا بهمن ماه همان سال ادامه خواهد داشت، پس از آن یعنی در یکم بهمن ماه 1397 دروازه‌‌‌‌های ارسال آثار بسته می‌شود تا اینکه پس از بیست روز بررسی و تحلیل همه آثار برگزیده نهایتا در تاریخ 20 بهمن ماه 1397 کاندیدای نهایی جهت حضور در اختتامیه جشنواره برند‌‌‌‌های طلایی عروسی اعلام شوند.


نشان فستیوال بزرگ سایت عروسکو با عنوان برند‌‌‌‌های طلایی عروسی

پس از آن در فرصتی دو ماهه دروازه‌‌‌‌های فروش بلیط و رزرو برای عموم تا حد ظرفیت تالار برگزاری باز خواهد شد و علاقمندان برای حضور در این فستیوال هیجان انگیز به عنوان تماشاچی می‌توانند نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایند و بالاخره در مورخ 1398/01/20 و در روز اختتامیه با اولین مراسم فرش قرمز برند‌‌‌‌های عروسی کار این جشنواره در سال 97 به اتمام می‌رسد. هیئت ژوری در روز اختتامیه 5 برگزیده خود را در هر گروه هنری اعلام می‌کنند که همراه با آن اهدای جوایز نفیس و اکران ویدئو تیزر‌‌‌‌های مختلف از قبل تولید شده، مراسم شام VIP و... را خواهیم داشت که همه ی اینها در مقابل عکاسان و دوربین‌‌‌‌های خبری و با حضور چهره‌‌‌‌های برجسته و مجریان حرفه ای برگزار می‌گردد که مسلما فرصت مناسبی برای برندینگ و تبلیغات همه مشاغل فراهم خواهد شد.

تمامی ارکان و چارت‌‌‌‌های برنامه ریزی شده این جشنواره در سر هر موعد اجرا خواهد شد، پس با مراجعه ی مداوم به سایت جشنواره برند‌‌‌‌های طلایی عروسی و دنبال کردن آن (بویژه بخش مجله خبری) از زمان بندی‌‌‌‌های درج شده و جزئیات و حواشی آن مطلع باشید. کلیه موارد جز به جز در سایت جشنواره ذکر شده و به تفصیل آمده است. ثبت نام داوران اولین دوره فستیوال از تاریخ 1396/11/15 آغاز می‌شود و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به بخش ثبت نام در هیئت ژوری نسبت به نام نویسی و تکمیل فرم‌‌‌‌های مربوطه اقدام فرمایند. لازم به ذکر است که برای هر گروه 5 نفر داور (مجموعا 15 نفر) انتخاب خواهد شد.

سایت رسمی جشنواره برند‌‌‌‌های طلایی عروسی

 


رویداد: آغاز ثبت نام داوران جشنواره برند‌‌‌‌های طلایی عروسی تا 1397/01/01


instagramyoufacebooklinkedinaparattwitertelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
علی
جمعه هجدهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
علی
چرا برگزار نشده؟