سوپر استار‌‌‌‌های سینما همگام با برند‌‌‌‌های عروسی کشور در سایت عروسکو

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۷/۹/۷ چهارشنبه
(12)
(0)
سوپر استار‌‌‌‌های سینما همگام با برند‌‌‌‌های عروسی کشور در سایت عروسکو
سوپر استار‌‌‌‌های سینما همگام با برند‌‌‌‌های عروسی کشور در سایت عروسکو

حساسیت زیاد و مشارکت سوپر استار‌‌‌‌های سینما و تلویزیون در مورد رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در وب سایت عروسکو

قطعا شما هم از طرفداران سینما و تلویزیون هستید و بطور روزانه یا هفتگی مدت زمانی را صرف مشاهده آثار هنری می‌کنید، ما هم مثل همه شما دوست داریم تا ببینیم سوپر استار‌‌‌‌های محبوب سینما و تلویزیون با کاراکتر‌‌‌‌های جذاب و دیدنی شان چگونه زندگی می‌کنند و یا بطور کل اوقات فراغت شان را در کجاها می‌گذرانند و انتخاب هایشان برای دریافت خدمات کدام است.

سایت عروسکو به عنوان مرجع رتبه بندی برند‌‌‌‌های عروسی در سراسر کشور در این ماهها تحقیقات بسیاری را در باب افراد سلبریتی (مشهور) انجام داده و در این بین توانسته است تا رای و نظر بسیاری از سوپر استار‌‌‌‌های سینما ایران را به خود معطوف گرداند. این موضوع مهم به قدری دامنه دار شده است که امروز می‌توان با افتخار اعلام کرد که بسیاری از رای ها و ثبت امتیاز‌‌‌‌های مشاغل عروسی از سوی سوپر استار‌‌‌‌های ایرانی داده می‌شود و آنها هم مانند مردم در این رویداد و فستیوال مهم دائمی شرکتی موثر و پر رنگ دارند.

اهمیت معرفی و شناسایی بهترین خدمات دهندگان حوزه مشاغل عروسی آنقدر بالاست که این روزها تعداد بسیاری از جوانها در این باره گفتگو می‌کنند و نظراتشان را با ما به اشتراک می‌گذارند جالب است بدانید که بسیاری از برند‌‌‌‌های عروسی که توسط سایت عروسکو معرفی شده اند در این روزها پذیرای هنرمندان سرشناس و محبوب سینما و تلویزیون هستند و بعبارتی دیگر بدین واسطه توانسته اند تا جلب نظر و اعتماد این هنرمندان عزیز را داشته باشند.

با این تفاسیر شما هم می‌توانید از بین برند‌‌‌‌های معتبر عروسی کشور که توسط وب سایت عروسکو معرفی می‌شوند بهترین انتخاب ها را داشته باشید، به همین سادگی و در هر شهری که هستید با گشت و گذار کوتاهی در سایت عروسکو معتبرترین آتلیه‌‌‌‌های عکاسی، مزون‌‌‌‌های لباس، باغ و تالار‌‌‌‌های عروسی و باغ‌‌‌‌های عکاسی، سالن‌‌‌‌های زیبایی زنانه و مردانه و.... را در اینجا جستجو کنید و با اطلاعات به روز و تازه ی ما همواره خود را به مانند سوپر استار‌‌‌‌های سینما روی مدار موفقیت حفظ گردانید.

در آخر برای مشاغل عروسی و برند‌‌‌‌های عروسی در سراسر کشور نکته ای مهم را یادآور می‌شویم، آنهم ذکر این موضوع است که آرا و امتیازات ارسال شده از جانب سوپر استارها و سلبریتی‌‌‌‌های ایرانی از رتبه بندی دی ماه 1397 به طور تاثیر گذاری بر روی نتایج اعلامی اعمال خواهد شد. این قضیه از این پس متداول بوده و در ادوار آینده نیز پر رنگ و پر رنگ تر خواهد شد.

 

 

سلبریتی ها و سوپراستار‌‌‌‌های سینما افراد مشهور و معروفی هستند که می‌توانند با استفاده از این شهرت و محبوبیت تولید درآمد کنند ضمن آنکه قادرند فعالیت‌‌‌‌های اجتماعی و فرهنگی و انسان دوستانه انجام دهند. سوپر استار‌‌‌‌های سینما ضمانت فروش یک فیلم بوده و هر چه شهرت بیشتری داشته باشند درآمد حاصل از فروش فیلمی که در آن بازی می‌کنند هم بیشتر است.

 

سوپراستار‌‌‌‌های سینما چه کسانی هستند؟


سوپر استارها همیشه برای افراد عادی جامعه جذاب و هیجان انگیز بوده اند. برخی افراد گاهی مسافت طولانی برای دیدن آثارشان یا حتی خودشان طی می‌کنند. البته این موضوع و علاقه به سوپر استارها فقط در ایران صدق نکرده و در بسیاری از کشور‌‌‌‌های دنیا هم این موضوع وجود دارد. حتی در برخی از کشورها هیجان دیدن و عکس و امضاء گرفتن از سوپر استارها به حدی می‌رسد که طرفداران آنها گاهی به خودشان و دیگران هم آسیب می‌زنند. اما واقعا در ایران سوپر استارها ها چه کسانی هستند و شما به چه افرادی سلبریتی می‌گویید.

 

ویژگی‌‌‌‌های سوپراستار‌‌‌‌های سینما 


در بین اسامی متعددی که در بین افراد مشهور و معروف سینما دیده می‌شود لیلا حاتمی، شهاب حسینی، ترانه عیدوستی، هدیه تهرانی، رضا عطارن و برخی دیگر شهرت بیشتری دارند اما واقعا کدام یک از این بازیگران جزو سوپراستار‌‌‌‌های سینما هستند و کدامیک از آنها با تعاریف رایج در دنیا در این حوزه مطابقت بیشتری دارند. در تعریف جهانی سوپر استار به هنرپیشه ای گفته می‌شود که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده و همین محبوبیت باعث می‌شود درآمد حاصل از فروش فیلم چندین برابر افزایش پیدا کند و طرفداران آن هنرپیشه برای دیدن بازی وی به سینما ها بیایند. در واقع محبوبیت یک هنرپیشه در میزان فروش و موفقیت یک فیلم تاثیر مستقیم داشته و سرنوشت فیلم را عوض می‌کند. حالا با این تفاسیر سوپر استار‌‌‌‌های سینمای ایران که این ویژگی ها را داشته باشد و بتواند باعث فروش فوق العاده فیلم بشود چه کسانی هستند؟ اینکه در بین لیست بازیگران فردی وجود داشته باشد که مردم به خاطر دیدن بازی او به سینما هجوم بیاورند در واقع همان مفهوم سوپر استار است. در سال‌‌‌‌های اخیر به خاطر ظهور و حضور بازیگران جدید و با استعداد در این عرصه هنرپیشه‌‌‌‌های زیادی توانستند خود را در جرگه بازیگران پولساز قرار دهند و برخی هم یک سرو گردن از بقیه جلو افتادند.

 

سوپراستار‌‌‌‌های سینما در سال‌‌‌‌های مختلف تغییر می‌کنند؟

 

یک مسئله مهمی که در حرفه بازیگری و هنرپیشگی وجود دارد اینکه دوره سوپر استار بودن محدود است و ممکن است به یک دهه هم نرسد. اینکه بازیگری بتواند دو یا سه دهه این رتبه و امتیاز را حفظ کند قطعا باید از ویژگی‌‌‌‌های خاصی در ظاهر و استعداد برخوردار باشد. مثلا ما فیلم‌‌‌‌های دهه شصت را با جمشید هاشم پور و افسانه بایگان می‌شناسیم و آنها برای ما جزو سوپر استار‌‌‌‌های سینما بودند اما حالا کمتر نامی از این دو بازیگر و برخی دیگر می‌شنویم و بازیگران دیگری وارد این عرصه شده اند.

فرامرز قربیان، نیکی کریمی، ابولفضل پورعرب، پرویز پرستویی، محمدرضا فروتن بازیگرانی هستند که در دهه هفتاد و ابتدای دهه هشتاد جزو سوپر استار‌‌‌‌های سینما محسوب می‌شدند. این بازیگران به خاطر اینکه می‌توانستند فیلم ها را به فروش بالایی برسانند به این امتیاز دست پیدا کرده بودند و بعد از اینکه دیگر برای مردم جذابیت سال‌‌‌‌های جوانی را نداشتند از جرگه سوپر استار‌‌‌‌های سینما خارج شدند. این اتفاق برای همه هنرپیشه ها دیر یا زود خواهد افتاد و قطعا از آن گریزی ندارند.

 

سلبریتی به چه کسانی می‌گویند؟


شاید برخی افراد فکر کنند، سوپراستار‌‌‌‌های سینما همان سلبریتی ها هستند که قطعا این یک تصور اشتباه است. سلبریتی‌‌‌‌های سینما ویژگی هایی دارند که برخی از آنها در سلبریتی ها دیده نمی‌شود و همینطور برعکس. سلبریتی ها را به افرادی می‌گویند که در زمینه حرفه و شغل خود به شهرت زیادی دست پیدا کرده باشند. مثلا شخصی ممکن است در بازی والیبال و یا بسکتبال به شهرت برسد این فرد جزو سلبریتی ها است. در حالیکه سوپر استار‌‌‌‌های سینما به واسطه بازی در فیلم به شهرت می‌رسند.

 

سلبریتی ها افرادی هستند که دایما در مرکز توجه بوده و هر جا که بروند توجه مردم را جلب می‌کنند حتی اگر به اشاره چشم و یا انگشت باشد. این ویژگی را سوپر استار‌‌‌‌های سینما هم دارند. جامعه شناسان سلبریتی ها را افراد جذابی می‌دانند که می‌توانند به واسطه شغل و یا چهره و یا هنر خود توجه مردم را جلب کرده و به شهرت و محبوبیت برسند. این افراد تاثیر زیادی روی افراد عادی جامعه داشته و گاهی برخی افراد از همه چیز آنها مثل لباس پوشیدن و یا حرف زدن و حرکات آنها تقلید می‌کنند. البته ناگفته نماند در برخی تعاریف سوپراستار‌‌‌‌های سینما به عنوان سلبریتی هم شناخته شده و بین این دو واژه تمایزی قایل نمی‌شوند چون در هر صورت در هر دو حالت نتیجه به دست آوردن شهرت و محبوبیت بوده و می‌تواند وجود شخص به توسعه اقتصادی مجموعه مرتبط با آن کمک کند. برای همین در همه جای دنیا به طور کلی افراد مشهور و معروف را سلبریتی می‌دانند.

aparatlinkedingoogletwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

5 نظر
حسین
چهارشنبه هفتم آبان ۹۹
پاسخ
()
()
حسین
عروسکو بهترين سايتي هست که در مورد مراسم عروسي و راهنماي عروسي موجود است
مجید
جمعه هجدهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
مجید
سايت عروسکو عاليه، تبليغات کردم بازدهي خوبي داشت، کرسي
داور
پنج شنبه هفدهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
داور
سلام عالي بود لطفا شهر هاي جديد تري اضافه کنيد
مانی
جمعه یازدهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
مانی
سلام سايتتون عاليه همينجوري من به همه معرفي مي کنم
Mohamad
چهارشنبه هفتم آذر ۹۷
پاسخ
()
()
Mohamad
عاليه، سايت عروسکو کاملا حرفه اي و دوست داشتنيه