سعید رضایی کارشناس برجسته تشریفات بین الملل به سایت عروسکو پیوست

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۱۱/۲۶ یکشنبه
(2)
(0)
سعید رضایی کارشناس برجسته تشریفات بین الملل به سایت عروسکو پیوست
سعید رضایی کارشناس برجسته تشریفات بین الملل به سایت عروسکو پیوست

سعید رضایی کارشناس تشریفات بین الملل در سایت عروسکو

سایت عروسکو به عنوان بهترین وب سایت عروسی کشور در طی اقدامی جنجالی و از سال 1396 اقدام به رتبه بندی برندهای عروسی کشور برای مشاغل مهم عروسی کرده است در ابتدا رتبه بندی ها در گروه های تخصصی  آتلیه های عکاسی، سالن های زیبایی، مزون های لباس، باغ و تالارهای عروسی و تشریفات مجالس انجام می‌شد، که با گذشت زمان و کم رونق شدن صنف تشریفات مجالس، رتبه بندی این دسته با رتبه بندی های باغ و تالارهای عروسی کشور ادغام شد و امروز با نام رتبه بندی تالارهای تشریفاتی کشور شناخته می‌شود.

 

در سالهای گذشته گلایه های زیادی در مورد تشریفات مجالس شنیده می‌شد و اکثر مشتریان از خدمات آنها رضایت کامل را نداشته و یا به طور کل ناراضی بوده اند، (البته بسیاری از تشریفات مجالس در کشور نیز به درستی کار خود را انجام می‌دادند) که به همین دلیل وب سایت عروسکو خود را موظف دانست تا نسبت به ارتقا فرهنگ و دانش تشریفاتی مخاطبان خود اقداماتی هر چند ناچیز را ارئه نماید، که یکی از این اقدامات تشکیل هیئت های ژوری تخصصی برای هر رشته بود که برای دوره هفدهم رتبه بندی برندهای عروسی کشور با حضور کارشناسان زبده و تحصیل کرده در این زمینه همراه خواهیم شد.

 

آقای سعید رضایی با بیش از 20 سال سابقه در زمینه مدیریت تالارهای تشریفاتی و همینطور کارشناس زبده تشریفات بین الملل به سایت عروسکو ملحق شده است تا به عنوان داور اصلی و دائمی تالارهای تشریفاتی در بطن این رتبه بندی ها موثر ظاهر گردد و احتمالا نتایج را دستخوش تغییراتی نماید. امید است تا با همراهی این عزیزان متخصص بتوانیم تا نتایجی مطلوب و دقیق را خدمت مردم شریف ایران زمین ارائه نماییم.

 

سوابق تحصیلی آقای سعید رضایی

- کارشناسی امور تشریفاتی

 

سوابق کاری آقای سعید رضایی

- 8 سال سابقه مدیریت تالارهای پذیرایی در اهواز

- 9 سال سابقه مدیریت تالارهای پذیرایی در تهران

- 3 سال سابقه مدریت تالارهای پذیرایی در اصفهان

- سوابق متعدد مشاوره و آموزش امور تشریفاتی

 

آقای سعید رضایی در تاریخ 1399/09/25 با سایت عروسکو به توافق رسید و از تاریخ مذکور به عنوان داور اصلی باغ و تالارهای تشریفاتی کشور فعالیت می‌نماید. لازم به ذکر است که ایشان هم اکنون مدیریت هیچ یک از تالارهای عروسی کشور را بر عهده نداشته و تنها به تدریس امور تشریفاتی (تشریفات بین الملل) می‌پردازد. اولین نظرات آقای سعید رضایی در هفدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی ایران قابل مشاهده است.

 

سعید رضایی داور اصلی هیئت ژوری سایت عروسکو در بخش تالارهای تشریفاتی

لینک مصاحبه سعید رضایی با سایت عروسکو

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
مهدی
سه شنبه بیست و هشتم بهمن ۹۹
پاسخ
()
()
مهدی
اينک ه داور دار شده ماجرا خوبه
نادر
سه شنبه بیست و هشتم بهمن ۹۹
پاسخ
()
()
نادر
خوبه احسنت