اعلام زمان و ادوار رتبه بندی برندهای عروسی کشور در سال 1398

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۷/۱۲/۱۰ جمعه
(4)
(0)
اعلام زمان و ادوار رتبه بندی برندهای عروسی کشور در سال 1398
اعلام زمان و ادوار رتبه بندی برندهای عروسی کشور در سال 1398

معرفی و رتبه بندی برندهای عروسی ایران همواره یکی از چالش برانگیزترین رویدادها و فستیوال های وب سایت عروسکو بوده است که در طی آن بهترین مشاغل در حوزه خدمات عروسی با یکدیگر در رقابت هستند. بر همین اساس سایت عروسکو در سال های 1396 و 1397 اقدام به ارائه جداول رتبه بندی برندهای عروسی کشور نموده است. در سال 1396 رتبه بندی و بروز رسانی نتایج آن به فاصله 30 روزه یعنی ماهانه اعلام می شد و در سال 1397 بروز رسانی نتایج این رتبه بندی ها به فاصله 90 روزه یعنی سه ماهه ارائه می شد. لازم به توضیح است که رتبه بندی برندهای عروسی کشور از طریق گردآوری امتیازات کاربران در سراسر وب ( همه سایت های عروسی و بویژه عروسکو ) و بر اساس امتیازات آنها به هریک از این مشاغل انجام شده است. نحوه رتبه بندی مشاغل عروسی / شاخص ها و معیارهای رتبه بندی برندهای عروسی

 

وب سایت عروسکو با عنوان مرجع رسمی رتبه بندی کسب و کارهای عروسی ایران به اطلاع کلیه مخاطبان ارجمند خویش می رساند، با عنایت به سیاست های کارگروه رتبه بندی در سال سوم فعالیت و با توجه به حساسیت و اهمیت نتایج اعلامی برای ورود به سال چهارم، بروز رسانی نتایج جداول برندهای عروسی ایران در طی سه نوبت و به فاصله 120 روزه یعنی 4 ماه انجام خواهد شد. بر همین اساس و با توجه به تغییرات اساسی این رتبه بندی ها در سال 1399 (فراهم سازی و توسعه بین المللی نتایج) آخرین بروز رسانی سال 1398 در دی ماه نود و هشت صورت می پذیرد.

 

مع الوصف بروز رسانی نتایج رتبه بندی های کشوری در تاریخ های یکم اردیبهشت ماه 1398، یکم شهریور ماه 1398 و یکم دی ماه 1398می باشد. شایان ذکر است کلیه قوانین و مقررات رتبه بندی ها به مانند گذشته بوده و تغییراتی در آنها اعمال نشده است.

 

 

aparatlinkedingoogletwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر