چه رفتارهایی باعث جذب زنان می شود؟ زنان مغرور را چگونه تسلیم خود کنیم!

header
Arooskoo Ads
شنبه دهم آبان ۹۹
(5)
(0)
چه رفتارهایی باعث جذب زنان می شود؟ زنان مغرور را چگونه تسلیم خود کنیم!

اگر شما هم در جستجوی کلماتی همچون " جذب زنان مغرور" ، " چه رفتارهایی باعث جذب زنان می شود " ، " قانون جذب زنان " و " جملاتی برای جذب زنان " می گردید، پس به احتمال بسیار زیاد در ایجاد رابطه با جنس مخالف ، دارای مشکلاتی هستید و دقیقا آن چیزی که می خواهید را ما در این مقاله از سایت عروسکو برای شما گردآوری کرده ایم.

 

چه رفتارهایی باعث جذب زنان می شود ؟ جذب زنان مغرور

ما برای توضیح اینکه چه رفتارهایی باعث جذب زنان می شود، در ابتدا لازم داریم تا رفتارهای شما را به خوبی بررسی کنیم. برای درک بهتر؛ رفتارهای شما را به دو دسته تقسیم می کنیم:

اولین دسته: رفتارهای عمومی دومین دسته: رفتارهای ارتباطی. 

رفتارهای عمومی: منظور از رفتارهای عمومی، یعنی رفتارهایی که همیشه و در حالت روزمرگی از شما سر میزند و در حقیقت این رفتارها ، استایل و پرستیز شما را تشکیل می دهند. به طور مثال: رفتارهایی مثل طرز نشستن، لحن صحبت کردن، خنده یا خشم شما، حرکات دست و صورت شما و... در حقیقت این رفتارها عمومی است و شما در همه حال و به طور روزمره اینها را (به گونه ای که به آن عادت کرده اید) انجام می دهید. این رفتارها تقریبا در شما نهادینه و تثبیت شده است و نمی توانید به راحتی آنها را تغییر دهید. اما اگر ایراداتی داشته باشد مجبور هستید که آن را اصلاح کنید.

 

رفتارهای ارتباطی: رفتارهای ارتباطی شما همانطور که از نامش پیداست، به رفتارهایی گفته می شود که زمان برخورد و گفتگو با شخص دیگری از شما سر می زند. معمولا این نوع رفتارها نیاز به اصلاح دارند ، چون اکثر آقایان ایرانی احتمالا با اصول و آداب برخورد با یک خانم آشنا نیستند. آن دسته از مردانی هم که به خوبی با زن ها رفتار می کنند ، به احتمال زیاد این خصیصه را به صورت تجربی و با آزمون و خطا به دست آورده اند.

 

با توجه به موارد گفته شده در بالا و دسته بندی کردن رفتارهای شما، اکنون نوبت آن رسیده تا به سادگی رفتارهای بد را به خوب تبدیل کنیم. نگران نباشید هر رفتار بدی که در شما وجود دارد با تمرین و داشتن تمرکز می تواند به رفتار خوب تغییر کند.

 

الف) رفتارهای عمومی:

 

رفتارهای عمومی بد که باعث دفع خانم ها می شود؛ برای جذب خانم ها باید موارد زیر را از خود دور کنید.

 

  • شلختگی و نداشتن نظافت

قانون جذب زنان : سعی کنید همواره آراسته و پاکیزه باشید، هیچ چیزی مثل بوی عطر مردانه نمی تواند یک زن را مدهوش خود کند. موهایتان را سشوار بکشید، کفش ها را واکس بزنید و روزانه استحمام کنید. هیچ وقت نباید بوی بد یا عرق بدهید.

 

  • برخوردهای هیجانی یا داشتن استرس

 اگر به طور کل انسان استرسی هستید و با کوچک ترین تلنگر بر افروخته می شود یا بالعکس... باید به شما بگویم که تنها شانس جذب 10 درصد از زنان اطرافتان را دارید، چرا که تنها تعداد کمی از خانم ها این نوع رفتارها را در مردان می پسندند یا نادیده می گیرند. قانون جذب زنان : سعی کنید انسانی تودار با پرستیژ و با تجربه ای به نظر برسید، انسان ها با تجربه و متین معمولا زود هیجانی نمی شوند و سر هر مسئله کوچکی عکس العمل نشان نمی دهند.

 

  • پر رویی یا خجالتی بودن

قانون جذب زنان : یک مرد نباید پر رو باشد همینطور نباید خجالتی باشد. یک مرد جذاب همواره و در همه زمینه ها انسانی متعادل و با ثبات است و هیچگاه خود را یک انسان ضعیف نشان نمی دهد. (پررویی و خجالتی بودن هر دو از ضعف ارتباطی ما نشات می گیرند)

 

 

  • نداشتن برخورد مودبانه

قانون جذب زنان : یک مرد جنتلمن هنگام نشستن، هنگام گوش دادن، هنگام غذا خوردن و در همه احوال انسانی مودب و محترم به نظر می رسد و هیچگاه اجازه نمی دهد که دست مایه خنده سایرین قرار بگیرد. این خیلی مهم است که دیگران به شما بگویند که انسانی با شخصیت هستید.

 

ب) رفتارهای ارتباطی:

 

وقتی صحبت از ارتباط رو در رو می شود، ناگهان همه چیز عوض می شود و دقت کار افزایش می یابد، جای خطا کمتر می شود و شما باید به خوبی صحبت کنید، مودب باشید، ارتباط چشمی برقرار کنید و ... تا بتوانید جذب زنان مغرور را نیز تجربه کنید. اینجاست که می توانید جملاتی برای جذب زنان بگویید.

 

 

  • شمرده و مختصر صحبت کنید

قانون جذب زنان مغرور : شمرده صحبت کردن و پرهیز از زیاده گویی، یک شیوه عالی برای جذب زنان است. برای اینکه استرس نگیرید 1) صحبت های خود را در ذهن تان طبقه بندی کنید 2) اجازه دهید طرف مقابل هم صحبت کند و شما سکوت کنید.

 

  • انسانی مطمئن و متکی به خود باشید

قانون جذب زنان مغرور:  در هنگام صحبت کردن انسانی مطمئن و متکی به خود به نظر برسید این با غرور و یا خود خواهی بسیار متفاوت است، منظور اینست که هنگام معاشرت (بویژه با زنان) حتما از صحبت هایتان اطمینان داشته باشید و حس بی نیازی در طرف مقابلتان ایجاد کنید.

 

 

  • داد نزنید/ بلند نخندید

قانون جذب زنان مغرور: اگر در هنگام رانندگی عصبی شدید خودتان را کنترل کنید، داد نزنید، فحاشی نکنید. همینطور با شنیدن یک جوک خنده دار ، با صدای بلند نخندید، اینها نزاکت شما را می رساند. که همیشه زن ها از مردهای سنگین و با نزاکت خوششان می آید.

 

  • فعلا دنبال رابطه جنسی نباشید

قانون جذب زنان مغرور: هر مردی در ابتدای آشنایی با یک خانم، هدفش را بر روی برقراری رابطه جنسی تنظیم می کند. شما سعی کنید این موضوع را کنترل کنید، مبادا حرکتی انجام دهید یا چیزی بگویید که راز دلتان بر ملا شود! لطفا اجازه دهید... همه کارها به نوبت انجام خواهد شد. مثلا نزدیک شدن به یک خانم یا دست زدن به اندام یک زن، کار بسیار حقیرانه است و آن زن هیچ گاه روی شما حساب باز نخواهد کرد و یا حداقل شما را جدی نخواهد گرفت.

 

این اصول ابتدایی و کلی آشنایی با خانم ها است، اگر شما این اصول به ظاهر ساده را رعایت نکنید، هرگز نمی توانید خود را یک مرد رویایی نشان دهید. جملاتی برای جذب زنان وجود دارد، جملاتی که به شما در جذب زنان کمک می کند ، جملات مودبانه و احترام آمیز است، لازم نیست جملات سخت کتاب ها را باز گو کنید... فقط لازم است مودب باشید و به بانوی مقابل خود احترام بگذارید و برایش ارزش قائل شوید، این را فراموش نکنید که خانم ها مقدم هستند، اجازه ندهید یک خانم جلوی شما دست در جیبش بکند و پول خرج کند، نشان دهید که یک مرد واقعی هستید، سعی کنید بیشتر از هر چیزی به او توجه کنید، مهربان باشید و برای به دست آوردنش سخت گیر.

 

منبع: گروه مشاورین و روانشناسی سایت بزرگ عروسکو

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟شب زفاف یا شب عروسی چیست و چرا این شب برای عروس و دامادها مهم است؟تشریفات عروسی , پذیرایی عروسی , ازدواج , جنسی , برقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهبرقراری رابطه جنسی و اهمیت رضایت جنسی زن و شوهر از رابطهازدواج , رابطه جنسی , جنسی , توصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمتوصیه های بهداشتی در رابطه زناشویی با بیان نکات مهمجنسی , همه چیز در مورد رابطه مقعدی ، نزدیکی از پشتهمه چیز در مورد رابطه مقعدی ، نزدیکی از پشتجنسی , خانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابخانم جذاب، زیبا و دلربای من! رازهای ناگفته خانم های جذابجنسی , آشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشوییآشنایی با انواع آمیزش جنسی در روابط زناشوییجنسی , سوالاتی در مورد نزدیکی ، پرسش و پاسخ زناشوییسوالاتی در مورد نزدیکی ، پرسش و پاسخ زناشوییعروس , عروسی , جنسی , ترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییترفندهای جالب افزایش لذت جنسی در رابطه زناشوییجنسی , عروس , چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می شود؟چه مدل لباس هایی باعث تحریک مردان می شود؟عروس , عروسی , جنسی , آشنایی با ارگاسم و ارضای جنسی زنان ؛ نقاط حساس زنان را بشناسید!آشنایی با ارگاسم و ارضای جنسی زنان ؛ نقاط حساس زنان را بشناسید!جنسی , آشنایی با مکالمات زناشویی ؛ کلماتی که مردان را تحریک می کند !آشنایی با مکالمات زناشویی ؛ کلماتی که مردان را تحریک می کند !جنسی , اگر مرد شما یکی از این خصوصیات بد را داشت ؛ در رابطه با او تجدید نظر کنید!اگر مرد شما یکی از این خصوصیات بد را داشت ؛ در رابطه با او تجدید نظر کنید!ازدواج , جنسی , از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟از کجا بفهمیم که مردی عاشقمان شده است؟! نشانه های مرد عاشق چیست؟ , ازدواج , جنسی , دلایل ترس از تعهد و ازدواج چیست؟دلایل ترس از تعهد و ازدواج چیست؟ , ازدواج , جنسی , آموزش زناشویی مدرن ؛ زناشویی مدرن در چند خطآموزش زناشویی مدرن ؛ زناشویی مدرن در چند خط , جنسی , چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟!چه کار کنیم شوهرمان به حرفمان گوش کند؟! , ازدواج , جنسی ,