ثبت نام فصل دوم بازی مافیا عروسکو آغاز شد!

header
Arooskoo Ads
۱۴۰۰/۹/۲ سه شنبه
(5)
(0)
ثبت نام فصل دوم بازی مافیا عروسکو آغاز شد!
ثبت نام فصل دوم بازی مافیا عروسکو آغاز شد!

ثبت نام فصل دوم بازی مافیا عروسکو شروع شد

 

به گزارش روابط عمومی وب سایت عروسکو، ثبت نام فصل دوم بازی مافیا عروسکو در آذر ماه ۱۴۰۰ شروع شده است، این در حالی است که با توجه به شرایط بهتر کرونایی در کشور و انجام واکسیناسیون اکثریت مردم، وب سایت عروسکو اقدام به تهیه و تولید فصل دوم بازی مافیا کرده است.

 

فصل دوم بازی مافیا

بازی مافیا عروسکو که برگرفته از بازی مشهور مافیا روسی است برای اولین بار و در زمستان ۱۳۹۹ تهیه و تولید شد که در بهار سال ۱۴۰۰ پخش گردید، امسال هم مانند سال گذشته سایت عروسکو اقدام به تهیه این بازی هیجان انگیز کرده است که اینبار با حضور آقایان و خانم ها و در بزرگترین باغ و تالار شهر کرج برگزار می‌شود. به نقل از مدیر روابط عمومی وب سایت عروسکو گروه کارگردانی فصل دوم بازی مافیا عروسکو بسیار حرفه ای و از کارگردانان خوب سینما و تلویزیون است که اینبار قرار است با تغییراتی شگفت انگیز تر و بسیار جذاب تر برگزار و ضبط گردد.


فصل اول بازی مافیا عروسکو که در زمستان ۱۳۹۹ ضبط و تهیه گردید با حضور ۱۲ نفر از بانوان کارآفرین و هنرمند کشور عزیزمان برگزار شد که مورد توجه بسیاری از اقشار جامعه قرار گرفت و بازدیدهای زیادی در پلتفرم های گوگل، اینستاگرام، یوتیوب، دالفک، نماشا، تماشا و... را داشته است و همچنان نیز مورد بازدید مردم قرار دارد و پیش بینی می‌شود آمار این بازدید ها تا سه سال آینده افزایشی و روز به روز بیشتر و بیشتر شود، اجرای بازی مافیا عروسکو در فصل اول و دوم بر عهده سینا رضایی در مقام گرداننده است با این تفاوت که در فصل دوم نقش پدر تبدیل به نقشی دیگری خواهد شد که این تغییر با آوردن شخصیت دیگری که بسیار دوست داشتنی و آشناست باعث جذاب تر شدن و گیرایی بیشتر بازی می‌شود.
در فصل دوم بازی مافیا عروسکو و برای جذابیت بیشتر این رویداد از حضور بانوان و آقایان در کنار هم استفاده خواهد شد که قطعا برای مخاطب دیدنی تر خواهد شد همچنین مانند فصل اول ۱۲ نفر شرکت کننده حضور خواهند داشت که از همه ی مشاغل امکان ثبت نام محیا شده است و در این حضور آنها تبلیغاتی گسترده همراه با هدایای تبلیغاتی به شرکت کنندگان اهدا می‌گردد.

 

زمان شروع ثبت نام بازی مافیا عروسکو آذر ماه ۱۴۰۰ است و زمان اتمام ثبت نام با تکمیل شدن ۱۲ نفر مقارن خواهد بود، روزهای فیلمبرداری در دی ماه ۱۴۰۰ بوده و در طی دو روز است که روز اول صرف تمرین، ضبط پشت صحنه، عکاسی و صحنه های خاص مسابقه خواهد شد و روز دوم موعد سه دست بازی است. محل برگزاری همان لوکیشن فصل اول که تالاری مجلل در چهار باغ کرج است، خواهد بود، طی دو روز حضور بازیکنان و گروه کارگردانی، پذیرایی چای، شیرینی، ناهار و ... در نظر گرفته شده است. محل تالار بسیار بزرگ و با سقف های بلند با تهویه بسیار مناسب است تا بدین سبب نگرانی ها از بابت کرونا به حداقل خود برسد، در نهایت زمان پخش این بازی ها در فروردین ماه ۱۴۰۱ است.

 

لینک های مشاهده بازی مافیا عروسکو - فصل اول

 

قسمت اول بازی مافیا عروسکو

 

قسمت دوم بازی مافیا عروسکو

 

قسمت سوم بازی مافیا عروسکو

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر