عروسکو میزبان برندهای آتلیه، سالن زیبایی، تشریفات، باغ و تالار و مزون....

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۶/۳/۱۴ یکشنبه
(24)
(0)
عروسکو میزبان برندهای آتلیه، سالن زیبایی، تشریفات، باغ و تالار و مزون....
عروسکو میزبان برندهای آتلیه، سالن زیبایی، تشریفات، باغ و تالار و مزون....

بهترین آتلیه های عکاسی، عروس سرا، مزون لباس، باغ و تالار، تشریفات مجالس
عروسـکو، اولین سایت عروسی با موضوع برندهای عروسی در جهان
معرفی برترین برندهای عروسی در کشور


زمانی که صحبت عروسی به میان آید، شما مجبور هستید تا برای برگزاری مراسم خود از مشاغل متعددی یاری بگیرید، مثلا برای عکس و فیلم عروسی تان نیاز به آتلیه عکاسی دارید، برای آرایش عروس نیاز به سالن زیبایی و برای لباس عروس به مزون های تخصصی لباس عروس احتیاج است، اما آیا همه این خدمات را می توانید با کیفیت و قیمت مناسب پیدا کنید! چگونه می خواهید بهترین خدمات دهندگان عروسی خود را بیابید؟! حتما با گشت و گذار در کوچه و بازار یا شاید هم نه... از طریق معرفی سایر دوستانتون برای پیدا کردن این مراکز اقدام کنید. اما داستان به همینجا ختم نمی شود و احتمالا با کمی گشتن در خیابان ها خسته شوید و یا نتوانید خیلی از مشاغل را که در کوچه پس کوچه ها هستند و یا دید خوبی ندارند را پیدا کنید، از طرف دیگر دوستان و آشنایان هم ممکن است از تجربیات شان برای انتخاب ها کمکتان کنند اما از کجا معلوم که بهتر از مشاغلی که آنها معرفی می کنند وجود نداشته باشد! 
بعضی از عروس خانم ها و آقا دامادها به کمک اینستاگرام و جستجو در آن اقدام به یافتن مشاغل خدمات عروسی می کنند که باز هم باید در جواب گفت که در یک حساب رایگان اینستاگرام هر کسی می تواند هر نوع صفحه ای را راه اندازی کند و مثلا چه تضمینی برای این وجود دارد که عکس های گذاشته شده در اینستاگرام آتلیه یا سالن زیبایی یا... بعنوان نمونه کار، واقعی باشد؟! و در حقیقت از کجا متوجه می شوید که این نمونه عکس، کار خودشان است و یا خوش بینانه تر اینکه آیا می توانند همین نمونه کار را روی شما پیاده کنند. بر فرض مثال هم که نمونه برای خودشان باشد.. آیا می دانید همان تیم در آنجا مشغول فعالیت هستند یا تیم قبلی عوض شده است! و دیگر نمی تواند مثل نمونه کارهای موجود روی صورت یا عکس های شما کار کنند.
آخرین راه حل برای شما در دستبیابی به بهترین خدمات دهندگان عروسی مراجعه به سایت عروسی است. اما متاسفانه باید بگوییم که بازهم نمی توانید بهترین ها یا برندهای عروسی را در سایت های عروسی پیدا کنید، چرا که همه سایت های عروسی برای درج آگهی مشاغل هستند و به این ترتیب هر کدام از مشاغل عروسی می توانند با پرداخت اندک وجهی به آنها تبلیغاتشان را در معرض دید همگان قرار دهند.
پس با این اوصاف از کجا بهترین ها را پیدا کنیم؟!
سایت عروسکو اولین سایت عروسی با موضوع برندهای عروسی در دنیا است که با استفاده از ایجاد بسترهای گوناگون و بکار گیری دانش کارشناسان برجسته تبلیغاتی در سراسر جهان اقدام به معرفی برندهای عروسی می نماید. شما می توانید با گشت و گذار ساده ای در سایت عروسکو بهترین ها را به سرعت بیابید و خیالتان را از این بابت راحت کنید. سایت عروسکو تنها مدعی برای معرفی برندهای معتبر عروسی است و نهایت دقت و تلاش را در زمینه معرفی مشاغل معتبر به عروس و دامادها کرده است و مشاغلی که هنوز به درجه کیفی مطلوبی نرسیده اند و یا سوابق درخشانی در خدماتشان وجود ندارد به هیچ عنوان در سایت عروسکو صفحه ای ندارند و نخواهند داشت. 
جشن عروسی بزرگترین رویداد زندگی هر فردی است که به عقیده ما افرادی باید در آن خدمات و سرویس ارائه دهندگان که از بهترین خدمات دهندگان هستند، چرا که فرصتی برای اشتباه کردن وجود ندارد و هر کس در زندگیش یکبار این جشن بزرگ را تجربه می کند...وب سایت راهنمای عروسی عروس کو بر مبنای امتیازات مشتریان فعالیت خواهد نمود و ارتقاء کیفی خدمات در عرصه مراسم عروسی را نشانه رفته است.
ما با ایجاد کمپین های گسترده تبلیغاتی در سطح کشور، مدعی بیشترین بازدهی در امر تبلیغات برای برندهای عروسی هستیم.
وب سایت عروسکو به عنوان اولین و بزرگترین مرجع رتبه بندی برندهای عروسی در سراسر کشور شناخته شده و به زودی به مرجعی بین المللی مبدل خواهد شد.
سایت عروسکو مبنای تبلیغات مشاغل را امتیازات و نحوه ارائه خدمات قرار داده است و مشاغلی را در خود جای خواهد داد که خدماتی با کیفیت بالا را ارائه می دهند. و ما به شکلی برنامه ریزی کرده ایم تا کسب و کارهایی که از سطح پایین تری برخوردار هستند در این سیستم ورود نکنند و به همین سبب این سایت مرجعی قابل اطمینان برای دریافت کنندگان این دست خدمات است.


 


برای مشاهده برندهای عروسی ابتدا شهر خود را انتخاب کنید. انتخاب شهر
برای مشاهده رتبه بندی برترین برندهای عروسی وارد صفحه جداول رتبه بندی برندهای عروسی شوید.جداول رتبه بندی برندهای عروسی

googleaparatinstagramtelegramtwiteryoulinkedinfacebook
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

4 نظر
اشکان
دوشنبه بیست و یکم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
اشکان
بنده از درج آگهي در اين سايت راضي ام و بسيار بازدهي خوبي داره، من تالار و باغ عکاسي دارم سپاس، سعيديان
نازی
پنج شنبه هفدهم مهر ۹۹
پاسخ
()
()
نازی
واقعا اين سايت غربال شده است و بهترين ها رو در خودش جا دااده، ما هم سايت رقيب هستيم اما برايمان قابل احترام هستن
مهسا
پنج شنبه بیست و هفتم اردیبهشت ۹۷
پاسخ
(0)
()
مهسا
سايت عروسي فقط عروسکو!!!!! عاليه واقعا من تونستم بهترين ها رو پيدا کنم به همسرم هم چيزي نگفتم که اين سايتو پيدا کردم اون بيچاره مونده بود که من چطوري ميدونم کي از کي کارش بهتره !!
مطهره وحیدیان
جمعه بیست و چهارم آذر ۹۶
پاسخ
(0)
()
مطهره وحیدیان
براي نامزديم ارايشگاه گريمور واقع در بولوار فلسطين مشهد رفتم کارشون فوق العاده بود...
پاسخ عروس کو
200+ - عروس سرای گریمور - مشهد
پاسخ مدیر سایت