چگونه در خانه عکس آتلیه ای یا هنری بگیریم؟

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ شنبه
(3)
(2)
چگونه در خانه عکس آتلیه ای یا هنری بگیریم؟
چگونه در خانه عکس آتلیه ای یا هنری بگیریم؟

با جستجوی ساده ای در گوگل در مورد چگونگی گرفتن عکس های حرفه ای و هنری نتایج جالبی برای کلمات مرتبط با آن نمایش داده می شود که بیانگر جستجوی زیاد کاربران اینترنتی است کلماتی همچون اموزش گرفتن عکس های هنری ، چگونه عکس شاخ بگیریم ، چگونه در خانه عکس اتلیه ای بگیریم و چگونه عکس های هنری بگیریم به عنوان جملات پیشنهادی برای جستجوی بیشتر نمایش داده می شود. ما در این مقاله از سایت عروسکو سعی کرده ایم تا توضیحات مفیدی را در قالب این مطلب برایتان ارائه نماییم.

 

چگونه در خانه عکس آتلیه ای و یا هنری بگیریم ؟

 

شاید تصور کنید که گرفتن عکس آتلیه ای و یا هنری می تواند با کمی زیرکی و سلیقه امکان پذیر گردد ولی واقعیت ماجرا چیز دیگری است، اگر می خواهید تا عکس های آتلیه ای و هنری داشته باشید همانطور که از نامش پیداست شما نیازمند تجهیزات، تخصص و دانش بسیاری هستید پس می بایست برای داشتن عکس های حرفه ای به یک آتلیه عکاسی مراجعه کنید و یا اینکه از آتلیه یک عکاس را برای گرفتن عکس های خانوادگی تان در منزل ویزیت کنید.

 

برای داشتن عکس های حرفه ای به آتلیه مراجعه کنید و از هزینه ها نترسید !

 

بسیاری از افراد فکر می کنند که رفتن به آتلیه عکاسی و یا درخواست آمدن یک عکاس به منزل می تواند هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد که در حقیقت اینچنین نیست. آتلیه های عکاسی علاوه بر ارائه خدمات عکس عروس و کلیپ عروسی قادر هستند تا خدمات بسیار حرفه ای را در زمینه عکاسی مدلینگ یا عکاسی اسپرت (عکاسی فشن) به شما ارائه کنند در نتیجه با تاکید بهتان توصیه می کنیم که حتما در دوران مجردی و تا پیش از ازدواج از این امکان استفاده کنید و رفتن به آتلیه را در برنامه ریزی زندگیتان قرار دهید.

 

برای اینکه بتوانید در خانه از خود عکس های حرفه ای و شاخ (!) بگیرید حتما باید یک نفر دیگر اینکار را برایتان انجام دهد و آن فرد لازم دارد تا حداقل یک شاخه نور (فلاش استودیویی) عکاسی به همراه یک دوربین عکاسی حرفه ای (DSLR) داشته باشد. پس با این فرمول شما نیاز به یک عکاس حرفه ای خواهید داشت!

 

مزایای داشتن عکس های حرفه ای و آتلیه ای چیست؟

 

اگر هنوز هم تصمیم خود را برای داشتن عکس هایی خیره کننده، نگرفته اید با خواندن مزایای داشتن عکس های حرفه ای حتما نظرتان تغییر خواهد کرد.

 

1- سرگرمی و هیجان در برنامه زندگی تان

رفتن به آتلیه عکاسی علاوه بر دریافت یکسری خدمات می تواند بسیار جالب و سرگرم کننده باشد و به نوعی یک تفریح به حساب بیاید. فرض کنید که در لیست برنامه هایتان مثلا هر ماه یا سه ماه یکبار با پرداخت هزینه ای کم، به مانند یک سلبریتی و سوپر استار برای انداختن چند عکس به آتلیه بروید. این می تواند یک تفریح سالم برایتان به حساب آید.

 

2- دادن روحیه اعتماد به نفس و انگیزه برای کار و تلاش

هر انسانی زیبایی های خاص خودش را دارد حتی اگر به نظرتان فردی خوش چهره نباشد فقط یک عکاسی می تواند زیبایی او را به خوبی و در زوایای خاص به ثبت برساند (البته خدارو شکر ما ایرانی ها در زمینه زیبایی مشکلی نداریم) همین مسئله می تواند در روحیه شما و برای زندگی و کارتان اثری بسیار بسیار بسیار مثبت داشته باشد و شما را برای چالش های زندگی کمک کند. سایت عروسکو معتقد است که رفتن به آتلیه عکاسی و انداختن چند عکس می تواند از دریافت مشاوره پیش یک روانپزشک موثرتر باشد.

 

3- ارتقا صفحات اجتماعی شما

بی شک شما هم یک حساب اینستاگرام دارید که مثل همه ی ما خیلی دوست دارید تا مورد توجه همگان قرار بگیرد و نظر بسیار را به پست هایتان جلب شود، پس برای شروع کافیست تا عکس های آتلیه ای خود منتشر کنید و منتظر دریافت پیشنهادات کاری در زمینه مدلینگ باشید!

 

4- ایجاد حس خاص بودن

همه انسان ها برای اینکه بتوانند احساس خاص بودن داشته باشند بعضا دست به کارهای دشوار و طاقت فرسایی می زنند، جالب است بدانید که طی تحقیقات انجام شده توسط یک دانشمند آمریکایی، دختر های جوانی که برای عکاسی به آتلیه ها مراجعه می کنند هرگز به بیماری افسردگی مبتلا نمی شوند و هم در زندگی خصوصی و کاریشان بسیار موفقیت تر خواهند بود که در نتیجه گیری این تحقیق اهمیت ارضای حس خاص بودن و متمایز شدن در انسان ها را به تفصیل بیان کرده است.

 

5- ثبت خاطرات و دوران زندگی

با ورق زدن صفحات آلبوم های قدیمی و مشاهده عکس ها چه حس خوبی در ما پدید می آید، فرض کنید که این عکس ها برای تمامی دوره های زندگی مان وجود داشته باشد که حتما برای ما و اطرافیان مان بسیار ارزشمند به شمار خواهد آمد.

 

 

چگونه عکس های حرفه ای ارزان داشته باشیم ؟

 

برای عکاسی در آتلیه لازم نیست تا هزینه هنگفتی پرداخت کنید، کافیست تا لباس های جدید خود را همراه خود ببرید و از عکاس بخواهید تا چند شات از هر یک از مدل های لباس و یا آرایش با دکور های متفاوت برایتان بیاندازد. در آخر هم کافیست تا سفارش دهید عکس هایتان به صورت فایل به شما تحویل داده شود. اینطوری می توانید تا 60% در هزینه آتلیه صرفه جویی کنید چرا که در آتلیه ها معمولا بیشتر پول بابت چاپ عکس ها از مشتری دریافت می شود. اگر در تهران هستید می توانید از لیست بهترین آتلیه های عکاسی تهران نزدیک ترین و آتلیه برتر را به خود پیدا کنید و اگر هم در شهر های دیگر هستید از لیست شهرهای سایت عروسکو وارد آتلیه های شهرتان شوید.

 

 

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر