طالع بینی زن متولد فروردین ماه؛ زنی که عشق همه هستی اوست!

header
Arooskoo Ads
۱۴۰۰/۱/۲۲ یکشنبه
(2)
(0)
طالع بینی زن متولد فروردین ماه؛ زنی که عشق همه هستی اوست!
طالع بینی زن متولد فروردین ماه؛ زنی که عشق همه هستی اوست!

طالع بینی زن متولد فروردین ماه

 

بسیار خب پس شما عاشق زن متولد فروردین ماه شده اید یا احتمالا قصد ازدواج با زن متولد فروردین ماه را دارید، نمی دانم به شما تبریک بگویم یا با شما همدردی کنم، احتمالا زن های متولد فروردین را فراموش کرده اید، برای زن فروردینی عشق ممکن است تمام هستی او باشد ولی او چنان مجذوب خودش و محیط اطرافش هست که عشق نمی تواند آغاز و پایان زندگی او را تشکیل دهد یعنی او راحت تر از هر زن دیگری می تواند بدون مرد به سر ببرد، البته برای او زندگی بدون مرد به معنی زندگی بدون احساسات عاشقانه نیست، او در قلب خود همیشه به یک قهرمان رویایی احتیاج دارد این قهرمان شاید در گذشته های دور باشد یا شاید در فرداها جای داشته باشد ولی زن متولد فروردین در زیر باران ماه اردیبهشت به او می اندیشد یا در اولین برف زمستانی همه ذهنش سرشار از این رویا می شود با همه اینها اگر به هنگام اندیشیدن به مرد رویایی خود واقعا مردی در زندگی اش وجود نداشته باشد چندان کمبودی حس نمی کند، زیرا بر این باور است که خودش بهتر از هر مردی می تواند از عهده کارهایش بر بیاد، زن متولد فروردین راه خود را در زندگی باز می کند به روی پای خود می ایستد و از حقش دفاع می کند، زن متولد فروردین برای رهبری و پیشگامی به دنیا آمده و این امر شامل عشق نیز می شود.

 

در میان زنان متولد فروردین ماه ممکن است در اغلب موارد زنان پیشنهاد ازدواج به مردان بدهند، بویژه اینکه مرد مورد علاقه شان در تصمیم گیری مردد باشد، قبل از اینکه به او نزدیک شوید بهتر است مطمئن شوید که عاشق شماست یا نه وگرنه ممکن است با مشت به چانه تان بکوبد و یعد مثل آهوی حراسان فرار کند.

 

ازدواج با زن متولد فروردین ماه

زن متولد فروردین همسر خود را تا عرش بالا می برد و از او توقع دارد آرزوهایش غیر ممکنش را عملی کند، هرگز از معشوق، همسر یا فرزندان یک زن متولد فروردینی ایراد نگیرید مگیر اینکه باید یک لباس ضد آتش بپوشید، اگر امیدها و آرمان های او را نادیده بگیرید تبدیل به آدمی پر توقع خودخواه و ایراد گیر می شود ولی اگر با او کنار بیایید آرام و مطیع می شود، زن متولد فروردین معمولا همنشینی با مردان را به زنان ترجیح می دهد و اغلب مورد تحسین هر مرد از 9 تا 90 ساله قرار می گیرد و این رفتار او ممکن است باعث حسادت شما بشود. ولی بهتر است فراموش کنید و تلافی جویی نکنید، او همانقدر که به شما احساس مالکیت دارد این حق را برای شما قائل نیست! او چه قبل و چه بعد از ازدواج خواهان آزادی کامل است و هر جا که می رود و هر کاری که می کند باید به او اعتماد داشته باشید اگرچه خودش ممکن است هیچ اعتمادی به شما نداشته باشد مگر آنکه یاد گرفته باشد احساسات خود را کنترل کند کاری که ابدا برای ساده نیست. زن متولد فروردین عاطفه ای عمیق و تخیلاتی عارفانه و عجیب دارد.

 

زنان متولد فروردین اغلب بیرون از خانه کار می کنند و مشاغل مردانه ای اعم از خرید و فروش سهام، تا مشاوره معاملات املاک را می توانند انجام دهند. آنها در مشاغل زنانه ای همچون مانتو لباس و هنرپیشگی نیز موفق خواهند بود، رفتار حیرت انگیز و عجله و شتاب آنها در امور زندگی باعث می شود، خود را در موقعیت های پیچیده گرفتار سازند و موقعی از تجربیات خود استفاده کنند که پا به سن گذاشته اند، اصولا متولد فروردین از تجربیات خود درس نمی گیرند نه اینکه نخواهند بلکه سر سختی باطنی آنها مانع از این امر می شود.

 

عشق برای متولدین فروردین به معنی شریک شدن در همه چیز است. او در تیغ اصلاح حساب بانکی دوستان و رویاهایتان را شما شریک می شود و در مقابل شما هم می توانید با او شریک شوید، البته ممکن است تیغ او شکسته باشد، حساب بانکی اش خالی باشد رابطه هایش موقت باشد و رویاهایش بیش از حد گسترده ولی در هر صورت آدم خود خواهی نیست و شراکت با شما را می پذیرد اگر موضوعی را از او پنهان کنید شدیدا عصبانی می شود به صلاحتان است که او را خشمگین نکنید! هرگز در حضور دیگران از طرز صحبت، نوع لباس و یا رفتار او ایراد نگیرید زیرا او نیز در این گونه موارد ملاحظه شما را نمی کند، زن فروردینی خانه نشین نیست، زیرا محیط خانه زوج و خلاقیت او را ارضا نمی کند، البته آشپز خوبی است و خانه را حداقل آن بخشی که در معرض دید است، تمیز و پاکیزه نگه می دارد، زن متولد فروردین زنی نیست که بتوانید از محل کار خود به او تلفن کنید و بگویی که دیر تر به منزل می آیید، مگر آنکه از انفجار خشم او حراسی نداشته باشید، با همه اینها زن متولد فروردین مادری سخت گیر است و نظم و انضباط برای او مهم است، فرزندان خود را جوری بار می آورد که مستقل و متکی به خود باشند. 

 

در پایان باید بگوییم زن متولد فروردین با تمام سلطه جویی ها و بی پروایی هایش می توان به شما کمک کند تا به رویاهای گم شده خود دست پیدا کنید. او معجزه گر خوبی است، به طور کلی زن متولد فروردین نیازمند توجه و درک متقابل است ، او یک زن ایده آل و خوش خلق خواهد بود اگر بدانید که با او چطور رفتار کنید و حقوق او را نیز رعایت کنید.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
طالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شماطالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شما , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شماطالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شما , طالع بینی , طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابدطالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه استطالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه است , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماستطالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماست , طالع بینی , طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس استطالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگرطالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگر , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشقطالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشق , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرورطالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرور , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آورطالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آور , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربانطالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربان , طالع بینی , طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد!طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن!طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن! , طالع بینی ,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر