طالع بینی مرد متولد فروردین ماه؛ مرد وفادار در عشق

header
Arooskoo Ads
۱۴۰۰/۱/۲۳ دوشنبه
(1)
(0)
طالع بینی مرد متولد فروردین ماه؛ مرد وفادار در عشق
طالع بینی مرد متولد فروردین ماه؛ مرد وفادار در عشق

طالع بینی مرد متولد فروردین؛

 

او یک مرد متولد فروردین است، امیدوارم بدانید که به دنبال چه هستید، اگر در جستجوی هیجان هستید بیشتر به خصوصیات مرد فروردین ماه نزدیک می شوید، شور و هیجانی که به ندرت فروکش می کند، اما اگر به دنبال امنیت و آرامش یک عشق هستید باجه تلفن را اشتباه گرفته اید، مرد متولد فروردین قادر است تا لحظه ای شما را در شور و هیجان غرق کند و لحظه ای بعد همچون یک خرس قطبی سرد و بی روح باشد، اگر به او اعتراض کنید یا کاری کنید که از شما روی برگرداند آنگاه همین مرد پر شور و نشاط ناگهان یخ می زند و برای اینکه شعله عشق او را روشن کنید باید همه چیز را از اول شروع کنید. مرد فروردین سرشار از شور و نشاط است که ممکن است فکر کنید این همه شور و نشاط شاید کاذب و دروغین باشد در صورتی که اصلا این طور نیست.

 

مرد متولد فروردین خیلی عجول و کم طاقت است، متکی به نفس و شجاع است، همیشه از دیگران و حتی خودش جلوتر گام بر می دارد نسبته به غریبه ها خیلی دست و دلباز است و از هیچ چیز اعم از پول، زمان، حس همدردی و غیره دریغ نمی کند. اما موقعی که خواسته هایش به تاخیر بیفتد و یا زمانی که با افراد منفی باف سر و کار پیدا کند تبدیل به آدمی خودخواه، سمج و لجوج می شود.

 

زمانی که موضوع عشق به میان میاید بی توجهی او واقعا حیرت انگیز است وقتی به کسی دل می بندد طوری رفتار می کند که انگار بعد از رومئو و ژولیت این تنها عشق راستین میان دو نفر است و هنگامی که جدایی پیش می آید همه کوشش را می کند تا دوباره رابطه را از نو بسازد. اما اگر آن رابطه وصل شدنی نباشد از خیرش خواهد گذشت و دوباره عشقی دیگر را جایگزین عشق از دست رفته خود می کند. او معتقد است که عشق حقیقی ممکن است دفقعه بعدی به سراغش بیاید و شاید این دفعه شانس با او یار نبوده است.

 

هنگامی که با یک مرد فروردینی روبرو شدید که در نگاه اول به نمی رسید چندان تحت نفوذ سیاره مریخ باشد دقت کنید ببینید کارهای خود را چگونه سر و سامان می دهد. در آن لحظه است که به زودی متوجه خواهید شد که او یک مرد متولد فروردین است . هیچ مردی به اندازه مرد متولد فروردین ماه در عشق خود وفادار نیست، معصومیت او مانع آن می شود که به شما یا زن دیگری دست درازی کند و آرمانگرایی او موجب دوری از شما می شود. وقتی که از صمیم قلب درگیر رابطه ای باشد آنگاه غیر ممکن است حرکت جلفی از او سر بزند، کتاب های عشقی هرچه می خواهند بگویند او همواره در جستجوی یک عشق شاعرانه و رمانتیک است و در عشق واقعی، سبکسری و مسائل جنسی وجود ندارد. مرد فروردین ماه وقتی به کسی دل می بندد آنگاه بقیه زنان را که در گذشته با آنها رابطه داشته است و یا دوست داشته است به طور کل فراموش می کنید و شما تبدیل به عشق اول و آخر او خواهید شد.

 

مرد متولد فروردین دوست ندارد ببیند شما در حال آرایش هستید، یا دارید لاک به پاهایتان می زنید، یا دارید موهایتان را رنگ می زنید و از همه بدتر مشغول پرچانگی پشت گوشی تلفن با مادر عزیزتان هستید. به اعتقاد او شاهزاده خانمهای قصه ها هرگز این کارها را نمی کند. بنابر این عطر خود را زمانی بزنید که او در کنارتان هست و با دوستان خود هنگامی گپ بزنید که او در کنارتان نیست، برای او خیلی ناراحت کننده است که در هنگام صبح بخواهد با بوسه ای از خواب بیدارتان کند و آنگاه با خر و پف و ناله اعتراض آمیز شما مواجه شود. اگر یاد بگیرید با چشم های باز و با عشق و عاطفه به او بنگرید مرد متولد فروردین در کنارتان می ماند.

 

اگر روزی قصد داشتید حس حسادت مرد متولد فروردین را بر بیانگیزید و تصمیم گرفتید کمی با مردهای دیگر گرم بگیرید خیلی مراقب باشید چون اینکار شما مثل بازی کردن با دم شیر است فقط یک نگاه نابجای شما به مردی دیگر باعث می شود او را از دست بدهید، متولد فروردین دلش می خواهد در همه چیز مقام اول را داشته باشد و این شامل موقعیتش در قلب شما نیز می شود او خیلی غیرتی و حسود است او بسیار آرمان گرا و خودخواه است مرد متولد فروردین ذاتا آدمی عصیان گر و نافرمان است او فکر می کند که باهوش تر از بقیه است و به هیچ وجه دوست ندارد زیر دست باشد.

 

او در زندگی زناشویی یا در خانه رییس و حاکم است یا آنجا را ترک می کند از هر گونه غر و لند در خانه یا بیرون خانه متنفر است بویژه اگر این اعتراضات در زمینه شیوه پول خرج کردن او باشد در مقام یک پدر بسیار فداکار و رویایی است البته احتمال دارد بر فرزندانش فرمانروایی کند و سعی کند چیزهایی را به آنها حکم کند ولی پدری فداکار و گرم و صمیمی خواهد بود به شرطی که به آنها گوشزد کنید که بچه ها هم نیاز به استقلال دارند شما می توانید بعد از ازدواج هم به کار خود ادامه دهید مشروط بر آنکه موفقیت های شغلی شما بیش از او نباشد در نهایت اگر آدمی رمانتیک و عاطفی هستید زندگی مشترک با او برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود.

.

aparattwiterlinkedinfacebookinstagramyoutelegram
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

2 نظر
مینا
دوشنبه بیست و سوم فروردین ۰۰
پاسخ
()
()
مینا
من شوهرم فرورديني هست و عاشقشم دقيقا هميطوره
حسنی
دوشنبه بیست و سوم فروردین ۰۰
پاسخ
()
()
حسنی
عالي بود ممنون