طالع بینی مرد متولد اسفند ماه؛ مرد اسفند با شما کامل می شود!

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۹/۱۲/۱۰ یکشنبه
(1)
(0)
طالع بینی مرد متولد اسفند ماه؛ مرد اسفند با شما کامل می شود!
طالع بینی مرد متولد اسفند ماه؛ مرد اسفند با شما کامل می شود!

طالع بینی مرد متولد اسفند ماه

 

در این مطلب از سایت عروسکو در مورد طالع بینی مرد اسفند ماه و خصوصیات رفتاری مرد اسفند ماهی از طالع بینی های هندی، چینی و خورشیدی اطلاعاتی را گردآوری کرده ایم. در زندگی انسان ها همیشه جذر و مدهایی است که در هنگام طوفان ها آنها را به سوی سرنوشت هدایت می کند،  اما وقتی که انسان قید همه سفرهای زندگی اش را می زند آنگاه مجبور خواهد بود عمر خود را در نقاط کم عمق و با بدبختی های مختلف سپری کند، اگر تقدیر اینگونه حکم کرده است که با این مرد باشید، باید شعر نوشته بالا را بر روی آینه ی خود بچسبانید تا همیشه آن را ببینید.

 

با مرد متولد اسفند ممکن است آینده تان درخشان باشد، یا نابود شود البته در مورد قلب تان چیزی نمی گویم! سعی کنید آن تصویر درخشان و صورتی رنگی را که از او در ذهن دارید به باد فراموشی بسپارید و مطمئن باشید که این مرد به خوبی می دانید که دریا چه زمانی جزر و مد دارد و موقع وقوع طوفان جزر و مد را تشخیص می دهد آن زمان است که خوشبخت ترین دختر دنیا می شوید و به ثروت و شهرت دست پیدا می کنید، مرد متولد اسفند می تواند همان چیزی که می خواهید باشد، مرد متولد اسفند آدمی ضعیف و سست اراده نیست، فقط گاهی آنچنان محو تماشای غروب آفتاب می شود که طلوع آفتاب موفقیت را از دست می دهد، البته همه ی آنها تا این حد رویایی و خیال باف نیستند اما اکثرا با دیدن یک مهره رنگی حواسشان پرت می شود.

 

در برخورد با مرد متولد اسفند فقط یک راه نجات وجود دارد، صاحب ارث هنگفت باشید ولی نه یک راه دیگر هم وجود دارد، دنبال دو شغل مناسب باشید یکی برای خودتان و یکی برای او و مثل خیلی از زن های بدشانس جای هر دو نفرتان کار کنید، اما در مورد عشق صادقانه بگویم که مرد متولد اسفند از هر نوع که باشد در این زمینه هیچ کمبودی نخواهد داشت. او یک عاشق پیشه واقعی است و انگار با عشق نفس می کشد و بدون آن می میرد ولی مشکل اینجاست که با عشق نمی توان نان و شیر و اسفناج و کفش خرید، حال که بدون هیچ گونه رو در بایستی خصوصیات مرد متولد اسفند را بررسی کردیم بهتر است به سراغ نوع دیگری از مردان متولد این ماه برویم... یعنی مردان اسفند ماهی که وقتی شانس در خانه شان را می زند هشیار هستند و به موقع درب را باز می کنند.

 

دسته دیگر مردان متولد اسفند عاری از هر گونه تعصب فکری هستند او تا موقعی که خودش چیزی را آزمایش و تجربه نکند، هرگز قضاوت نمی کند، دوستانش به او اعتماد دارند و می دانند که او فردی رازدار و مورد اطمینان است مرد متولد اسفند شاید بر حسب تصادف یکی دوتا از رازهای خود را برای دیگران تعریف کند ولی هرگز از روی عمد اینکار را نخواهد کرد، او گاهی بدون آنکه سبک و سنگین کند حرفی را به زبان می آورد او خیلی سخت می تواند قبول کند که حرف هایش از جانب دیگران می تواند بد برداشت شود، اسفند ماهی ها بسیار رازدار هستند و وقتی از او بخواهید که اسرار شما را جایی فاش نکند بر سر حرف خود می ایستد بنابر این می توانید با او رازهای خود را در میان بگذارید.

 

از آنجایی که مرد متولد اسفند شنونده خوبی است، همه برای درد دل به او روی می آورند به همین دلیل شما هم ممکن است وسوسه شوید که هر مشکلی اعم از خرابی سشوار تا سینوزیت پدرتان و یا مشکل بدهی های بانکی خود را با او در میان بگذارید اما مواظب باشید که زیاده روی نکنید تنها چیزی که مرد متولد اسفند به آن نیازی ندارد گوش دادن به غم و قصه های دیگران است، بگذارید در کنار شما آرامش داشته باشند، متولدین اسفند اغلب اوقات مجبور می شوند به مدت طولانی استراحت کنند در واقع روح و روان آنها باید هر از چند گاهی به حال خود رها شود و تنها باشد تا نسیم تازه ای بر آنها وزیده و نگرانی ها را از آنها دور کند، بنابراین در چنین لحظاتی که او با خود خلوت کرده است هرگز مزاحمش نشوید این گوشه گیری ها برای او امری حیاتی است وابستگی بیش از اندازه موجبات خستگی روح او می شود و ممکن است زیبایی عشق از بین ببرد.

 

 هرگز فراموش نکنید که مرد متولد اسفند موجودی بسیار حساس و زود رنج است و احساساتش ممکن است به راحتی جریحه دار شود خجل و کمرو بودن او به خاطر اینست که به طرز دردناکی از محدودیت ها خود خبر دارد و آنها را عمیقا احساس می کند او همیشه احتیاج دارد که قدرشناس او باشید و صفات خوبش را هرگز فراموش نکنید، بنابراین همواره او را مورد تشویق و دلگرمی خود قرار دهید، مرد متولد اسفند گاهی اوقات نیز خشمگین می شود ولی زیاد پایدار نیست وقتی که آب از آسیاب افتاد دوباره آرام می شود و به زندگی آرامش گونه خود باز می گردد. مرد متولد اسفند چندان وسواسی نیست ولی گاهی اوقات که می خواهد برای خرید سیگار بیرون بروند ممکن است به شما بگوید که قصد دارد به خشک شویی سر بزند احتمالا خودش هم نمی داند چرا این را می گوید این یک نوع فریب کاری مختصر است که متولدین خرداد هم از اینکار لذت می برند، آنها تا موقعی که دیگران سر از کارشان در نمی آورند احساس امنیت می کند. بنابراین وقتی که از اینکار خوششان می آید اجازه بدهید همواره راز کوچکی را در دل خودشان نهفته نگه دارند چرا باید موضوع به این کوچکی را بزرگ کنیم، حتی اگر خودتان دیدید که به جای خشک شویی به سیگار فروشی رفت به روی خود نیاورید و از او نپرسید که شلوارت آماده بود؟!

 

وقتی که دوران افسردگی و تنهایی مرد متولد اسفند فرا می رسد، پیش بند آشپزی خود را باز کنید و پشت در آن را پنهان کنید لباس زرد طلایی خود را بپوشید، لبخندی بر گوشه لب بنشانید، دو تا بلیط برای نمایش کمدی بخرید و هرطور شده او را از آن افسردگی بیرون بیاورید، آنها در مقابل پیشنهادات دیگران انعطاف پذیر هستند البته نه هر پیشنهادی... مرد متولد اسفند برای فرزندان خود پدری سر زنده و یا نشاط خواهد بود بچه ها را به قایق سواری شنا و شیرچه می برد ممکن است برایشان ترانه های کودکانه بخواند و آنها را خیس کند، بچه ها احتمالا پدر اسفند ماهی خود را می پرستند. هرگز به رویاهای خیال بافانه او بی اعتنایی نکنید، زیرا مرد متولد اسفند این خطا را هرگز نمی بخشد و از یاد نمی برد در عوض به او فرصت دهید که این رویاها را عملی کند. قلب او همیشه سرشار از امید و آرزو است او را از داشتن آنها محروم نکنید. بدانید که اگر آنها را با عشق و عاطفه بپزیرید و تغذیه کنید و پرورش دهید به ثمر می رسد و موقعیت های مطلوب و شگفت انگیزی برای شما ایجاد می کند، باور کردنی نیست.

 

aparatlinkedinfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
طالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شماطالع بینی زن متولد خرداد ، زن خرداد دوست و همراه واقعی شما , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شماطالع بینی مرد متولد خرداد، مرد خرداد به مانند یک کوه در پشت شما , طالع بینی , طالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابدطالع بینی زن متولد تیر ماه، زن تیر ماه مطیع و وفادار تا ابد , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه استطالع بینی مرد متولد تیر ، مرد تیر ماه در عشق نمونه است , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی!طالع بینی زن متولد مرداد ماه، ماده شیر جذاب و خواستنی! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماستطالع بینی مرد متولد مرداد ماه، مرد مرداد ماه نیازمند توجه و احساسات شماست , طالع بینی , طالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس استطالع بینی زن متولد شهریور ؛ زن متولد شهریور ظریف، مهربان و حساس است , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگرطالع بینی مرد متولد شهریور ؛ مرد شهریور انسانی عمل گرا و واقع نگر , طالع بینی , طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد!طالع بینی زن متولد مهر ماه ؛ زن مهر ماه لطیف، آرام و منحصر بفرد! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشقطالع بینی مرد متولد مهر ماه؛ مردان مهر ماهی جذاب و عاشق , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرورطالع بینی زن متولد آبان ؛ زن متولد آبان زیبا و مغرور , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آورطالع بینی مرد متولد آبان ماه ؛ مرد آبان مردی شگفت آور , طالع بینی , طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان طالع بینی زن متولد آذر ؛ زن آذر ماه زنی صادق و مهربان , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربانطالع بینی مرد متولد آذر ؛ مرد متولد آذر مردی منطقی و پدری مهربان , طالع بینی , طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد!طالع بینی زن متولد دی ماه ؛ زنی که هرگز نمونه ای ندارد! , طالع بینی , طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن!طالع بینی مرد متولد دی ماه؛ مردی خجالتی اما خشن! , طالع بینی ,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
کاشانی
چهارشنبه چهارم فروردین ۰۰
پاسخ
()
()
کاشانی
طالع بيني مرد فروردينم بذاريد