7 نکته مهم برای خرید لباس عروس در سال 2021

header
Arooskoo Ads
شنبه بیست و پنجم بهمن ۹۹
(2)
(0)
7 نکته مهم برای خرید لباس عروس در سال 2021

خرید لباس عروس

در این مقاله از سایت عروسکو به عنوان بزرگترین سایت عروسی کشور قصد داریم تا اطلاعات مفید را برای خرید لباس عروس در سال 2021 در اختیار شما قرار دهیم، اگر مقاله فانتزی های عروسی سال 2021 ما را خوانده باشید حتما با اوضاع پیش رو در این سال آشنا هستید، پس بدون معطلی میریم سراغ نکات مهم برای خرید لباس عروس در سال 2021 و آنها را مختصرا بررسی خواهیم کرد. توجه به قیمت ها، افزایش ارتباطات مجازی، بررسی شرایط، امکان برگزاری یا عدم برگزاری جشن و ... شرایطی است که می تواند هزینه های عروسی شما را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار دهد.

 

نکات مهم خرید لباس عروس در سال 2021

نکات مهم خرید لباس عروس در سال 2021

1- برگزاری یا عدم برگزاری جشن

برای خرید لباس عروس باید به این نکته توجه داشته باشید که آیا اصلا مراسم عروسی شما برگزار می شود یا خیر، با وجود بیماری کرونا و عدم امکان برگزاری مراسم عروسی احتمالا شما مجبور می شود تا مراسم عروسی خود را در قالب یک مراسم فرمالیته برگزار کنید، پس اگر اینطور است شما می توانید یک دست لباس را برای یک روز فیلمبرداری و عکاسی و ساخت کلیپ اجاره نمایید. فراموش نکنید که امکان به تن کردن لباس عروس برای هر دختر خانمی فقط یکبار در طول زندگی اش میسر می شود پس حتما به این مهم توجه داشته باشید تا هیچ وقت در زندگی خود حسرت روزهای گذشته را نخورید.

 

2- عکس عروس را از دست ندهید!

با هر شرایطی که همه گیری کرونا در سال 2021 ایجاد می کند شما از عکس عروس غافل نشوید و اجازه ندهید تا کرونا سد راه زیباترین اتفاق زندگی تان شود، حتما لباس عروس را سفارش دهید و یا حداقل اجاره کنید تا بتوانید عکس های عروسی خود را برای همیشه به یادگار داشته باشید.

 

3- مدل های لباس عروس در سال 2021

زیباترین مدل های لباس عروس در سال 2021 لباس های ساده، با پف کمتر و لباس هایی با رنگ و جنس سفید براق هستند که با جواهرات نقره ای و گوشواره های بلند می توانند بسیار جذاب و مدرن به نظر برسند. سعی کنید خودتان را اسیر مد روز نکنید اما استفاده محدود از مد روز می تواند یادآور سالی که در آن ازدواج کرده اید باشد و این خود یک نوستالژی خواهد شد!

 

4- خرید دو نفره لباس عروس

حالا که شرایط بحرانی ویروس کرونا حاکم است، چقدر بهتر است تا تنهایی و فقط با همسرتان برای خرید لباس عروس به مزون های لباس بروید، این فرصت رویایی را از دست ندهید و از همراه داشتن اعضای دیگر خانواده برای خرید لباس عروس و سایر خرید های مهم عروسی تان (بدلیل حفظ سلامتی آنها) اجتناب کنید تا اینگونه بتوانید هر آنچه را که می پسندید برای خود تهیه نمایید.

 

5- نظر خواهی از عزیزانتان با استفاده از تماس تصویری

شما میتوانید با استفاده از تلفن همراه خود پرو لباس عروس تان را با خواهر یا مادر خود به شور بگذارید و آنها نیز سلایق و نظرات خود را از طریق ارتباط تصویری با شما در میان بگذارند، قطعا مشورت آنها می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

 

6- هزینه ها را کاهش دهید!

اگر قرار باشد تا لباس عروس تان فقط برای عکاسی و جلوی دوربین تهیه شود پس دیگر لازم نخواهد بود تا بهترین و گران قیمت ترین نوع پارچه و لباس را انتخاب کنید شما می توانید از لباس های دوخت داخلی استفاده کنید و هزینه لباس های وارداتی را متحمل نشوید چون در قاب دوربین عکاسی هیچ یک از عناصر گران قیمت لباس شما معلوم نخواهد بود و هر نوع لباس که تهیه کنید در عکس و فیلم تان زیبا و گران قیمت نمایش داده خواهد شد.

 

7- به تن خور لباس بیشتر توجه کنید!

برای عکاسی و فیلمبرداری یا مراسم های کوچک مهمترین چیزی که در ابتدا در چشم میهمان ها دیده می شود تن خور لباس عروس است سعی کنید لباسی را که تهیه می کنید از هر نظر فیت تن شما باشد و مناسب اندام و هیکل شما باشد، مثلا اگر سینه های بزرگی دارید پس نباید از لباس ها جلو باز و بدن نما استفاده کنید و می بایست از لباس های پف دار استفاده کنید، یا اگر گردن کوتاهی دارید نباید از لباس های پف دار استفاده کنید و باید از لباس های بدن نما بیشتر استفاده نمایید. در آخر باید توجه داشته باشید که تمامی این موارد جزو تن خور لباس شما محسوب می شود.

 

در آخر این مطلب باید اشاره کنیم که برپایی مراسم های بزرگ عروسی در شرایط کرونا یک جور خود خواهی محسوب می شود و در حقیقت اگر جان یکی یا تعدادی از میهمان ها به دلیل مراسم عروسی شما به خطر بیافتد شما هرگز خود را نخواهید بخشید و یک عذاب وجدان همواره با شما خواهد ماند، پس بهتر است مراسم عروسی خود را در یک باغ سر باز برگزار کنید و تعداد اندکی میهمان (مثلا 10 تا 20 نفر) در مراسم خود داشته باشید و از آتلیه های عکاسی حرفه ای استفاده نمایید، تا مراسم عروسی شما در فیلم یک مراسم خاص ( شبیه به مراسمات اروپایی) باشد.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
راهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسراهنمای انتخاب بهترین آتلیــه و استودیــو عروسعکاسی عروس , عروس , تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!تفاوت های مشاوره دلسوزانه با مشاوره هدفمند!عروس , راه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیراه های کاهش اضطراب و استرس روز عروسیعروس , ملکه شب رویاهایتان شوید...ملکه شب رویاهایتان شوید...زیبایی عروس , ازدواج , عروس , عروسی پیشکاری یا عروسی فرمالیته چیست؟عروسی پیشکاری یا عروسی فرمالیته چیست؟عکاسی عروس , طرز تهیه ساقدوش برای مراسم عروسی!!!طرز تهیه ساقدوش برای مراسم عروسی!!!عکاسی عروس , راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس - قسمت اولراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس - قسمت اولراهنمای انتخاب بهترین عروس سرا , بهترین مزون لباس , لباس عروس , کرین یا هلی شات برای فیلم عروسیکرین یا هلی شات برای فیلم عروسیعکاسی عروس , انتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسانتخاب بهترین نوع گریم و میکاپ عروسزیبایی عروس , عروس , راهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسراهنمای انتخاب بهترین مدل تاج و تور عروسزیبایی عروس , عروس , لباس عروس , راهنمای انتخاب و خرید کفش عروسراهنمای انتخاب و خرید کفش عروسعروس , لباس عروس , نکاتی در مورد رژیم غذایی عروسنکاتی در مورد رژیم غذایی عروسزیبایی عروس , عروس , راهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومراهنمای انتخاب بهترین لباس عروس- قسمت دومعروس , بهترین مزون لباس , آشنایی با تجهیزات مدرن در آتلیه های عکاسیآشنایی با تجهیزات مدرن در آتلیه های عکاسیتشریفات عروسی , عکاسی عروس , بهترین مزون لباس در تهرانبهترین مزون لباس در تهرانبهترین مزون عروس , بهترین مزون لباس , لباس عروس , عکاسی و فیلمبرداری عروسی در شمالعکاسی و فیلمبرداری عروسی در شمالعکاسی عروس ,