فستیوال عروس برتر در استودیو S&S

header
Arooskoo Ads
۱۳۹۶/۱۰/۱۲ سه شنبه
(10)
(0)
فستیوال عروس برتر در استودیو S&S
فستیوال عروس برتر در استودیو S&S

استودیو فیلمسازی اس اند اس (S&S) با مدیریت جناب آقای عطارزاده در تهران و کرج، به عنوان بهترین آتلیه عکاسی کشور در دی ماه 1396 معرفی گردید. این تیم خلاق و چیره دست در پیش از آغاز سال 2017 میلادی (سال گذشته) ایده بسیار جالب و جنجالی خود را در عرصه عروسی معرفی کردند و در همان ابتدا عنوان این ایده را فستیوال عروس برتر سال نامیدند که در طی آن فستیوال از میان عروس‌‌‌‌های برگزیده استودیو (به تعداد 22 نفر) در روز نهایی یعنی دهم دی ماه هر سال یک نفر را به عنوان عروس برتر سال معرفی می‌کنند و در خلال یک جشن با شکوه جوایزی را به همراه تندیس و گیفت کارت VIP خدمات استودیو (یکسال خدمات رایگان) به فرد برنده اعطا می‌نمایند.


فستیوال بزرگ عروس برتر سال در استودیو S&S


این ایده با استقبال بسیاری از عروس و داماد‌‌‌‌های استودیو S & S مواجه شده و آنها معتقدند که در کنار خدمات با کیفیت این استودیو چنین فستیوالی تکمیل کننده و بی نظیر است و باعث شده تا بمانند یک خانواده و در کنار یکدیگر روابط دوستانه و شادی را حفظ نمایند.

عروس و داماد‌‌‌‌های استودیو اس اند اس خدماتی ویژه و منحصر بفرد را در زمینه عکس و فیلم دریافت می‌کنند تا جایی که ویدئو‌‌‌‌های ضبط شده از آنها در هنگام تحویل کار و یا بعد از آن (مصاحبه با عروس و داماد) گواهی بر این ادعاست، اکثر آنها معتقد هستند، عکس و فیلمی را از خود دریافت کرده اند که هیچگاه توقع دیدنش را نداشتند و سطح کیفی و ایده‌‌‌‌های جذاب این تیم آنها را به عضوی جدا ناشدنی از خانواده S&S مبدل کرده است. به گفته یکی از عروس خانم ها ایده‌‌‌‌های ناب این تیم در پروژه‌‌‌‌های بعدی گروه تکرار نمی‌شود و هر کدام از این ایده‌‌‌‌های نوآورانه مختص صاحبش است.

در مصاحبه‌‌‌‌های تصویری نکته دیگری را که بیشتر دامادها به آن اشاره کرده اند، حرکات زیبا و دقیق دوربین فیلمبرداری در فیلم آنهاست که به گواه آنان همه بینندگان را خیره ویدئو‌‌‌‌های تولید شده این استودیو کرده است، لازم بذکر است که مدیریت این استودیو یکی از دانش آموختگان نخبه و جوان عرصه فیلمسازی و تدوین است.


این ایده توسط رئیس دانشگاه لوزان سوئیس در سال 2018 (1 ژانویه) تحسین شد.

/ از کم و کیف معیار‌‌‌‌های انتخاب عروس سال اطلاعاتی در دسترس نیست.
linkedinyoutwitertelegramgoogleaparatinstagramfacebook
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر
سعید
سه شنبه دوازدهم دی ۹۶
پاسخ
()
()
سعید
عاليه، حرف ندارن موفق باشن و سربلند
پاسخ عروس کو
200+ - استودیو اس اند اس - تهران
پاسخ مدیر سایت