مردان در سالن های زیبایی زنانه چه میخواهند؟ تخلف آشکار کوچ های صنعت زیبایی

header
Arooskoo Ads
۱۴۰۲/۸/۱۷ چهارشنبه
(15)
(1)
مردان در سالن های زیبایی زنانه چه میخواهند؟ تخلف آشکار کوچ های صنعت زیبایی
مردان در سالن های زیبایی زنانه چه میخواهند؟ تخلف آشکار کوچ های صنعت زیبایی

تهران - 1402/08/17 به گزارش روابط عمومی وب سایت عروسکو و طبق تحقیقاتی که در سه سال گذشته انجام شده است، موضوع مهمی در قالب این گزارش تهیه و منتشر گردیده است. طی این گرازش که در حقیقت یک مطالبه عمومی محسوب می‌شود موضوعی تحت عنوان کوچ زیبایی با حضور مردان به بهانه آموزش مدیریت (!) در سالن های زیبایی زنانه شرح داده است.

 

کوچ صنعت زیبایی

در دو سه سال گذشته و در شرایط کرونا مردانی جوان در قالب مربی یا کوچ در صنعت زیبایی زنانه ظهور کرده اند، مردانی اکثرا کم سن و سال و بدون دانش آکادمیک و بدون مجوز های رسمی از ارگان های ذیصلاح اقدام به بازاریابی، شوآف های تبلیغاتی و نهایتا با دریافت هزینه های بسیار زیاد از مدیران و پرسنل سالن های زیبایی اقدام به گردآوری و ایجاد بانک اطلاعاتی از زنان نموده اند.

این درست است که شاید در نگاه اول مشکل خاصی به نظر نرسد اما با تحقیقات بعمل آمده و ثبت شکایت های متعدد از آنها در فضای مجازی این موضوع ابعاد پیچیده تری به خود می‌گیرد، تا جایی که این اشخاص به حریم خصوصی زنان ورود کرده و عکس ها و فیلم های متعددی از آنها در درون سالن های زیبایی منتشر شده است.

 

جالب است بخوانید (بخشی از خبر ایرنا)

ورود داماد به داخل آرایشگاه زنانه ممنوع است .وی اظهار کرد: نباید به بهانه رزرو بودن آرایشگاه اجازه حضور داماد در داخل سالن آرایش را داد چون ورود آقایان به داخل آرایشگاه ممنوع است و فرد تعمیرکار نیز تنها زمانی که آرایشگاه خالی باشد اجازه ورود به این مجموعه را دارد. منبع: خبرگزاری ایرنا

خبر بالا مطلبی است که در وبسایت رسمی خبرگزاری ایرنا منتشر شده است با کمی دقت متوجه می‌شویم که حتی حضور داماد (!!!) در سالن زیبایی زنانه ممنوع است و در کلیپ های منتشر شده در فضای مجازی معمولا آقای داماد پشت درب آرایشگاه زنانه منتظر عروس خانم است و اکثر اوقات هم در راه پله و درب ورودی مجتمع منتظر دیده می‌شود، حال با این توضیح ببینید این آقایان (کوچ صنعت زیبایی) چگونه بدون هیچ ترسی و گستاخانه در میان نوامیس مردم در داخل سالن های زیبایی ایستاده اند که زنان بی حجاب و با حجاب حضور دارند. این موضوع در ممکلت اسلامی و شیعه خانه امام زمان (عج) عجیب و قابل پیگیری است، تعجب می‌کنیم که چطور دستگاه های مسئول و نظارتی با این اشخاص برخورد جدی نمی‌کنند و تنها به پلمپ سالن های زیبایی زنانه اکتفا می‌کنند، آیا بهتر نیست به جای پلمپ سالن های زنانه ای که مرد راه می‌دهند خود این اشخاص را ممنوع کار کرد.

حضور مرد در سالن زیبایی با عنوان کوچ صنعت زیبایی

  • پرسش اول:

کدام دستگاه نظارتی در ایران اسلامی وجود دارد که مجوزی برای حضور مردان در سالن های زنانه صادر کند؟؟؟

 

  • پرسش دوم:

فعالیت و کار سالن های زیبایی زنانه در دسته ی کسب و کارهای کوچک محلی رده بندی می‌شود، آیا واقعا یک کسب و کار کوچک نیاز به حضور این مردان و مربیان دارند، آنها دقیقا می‌خواهند چه آموزشی بدهند که یک کسب و کار کوچک نمی‌تواند به منابع آموزشی مرتبط متصل شود، آیا حضور این به ظاهر اساتید کمکی به این صنف می‌کند، نهایت آموزش های آنها نحوه ارتباط با مشتری، تکنیک های ساده فروش، تکنیک های پست گذاری در اینستاگرام و ... است، آیا خود مدیران نمی‌توانند با مطالعه یک کتاب یا حتی بهره گیری از تجربه ی کاری خود به این مهارت ها دست پیدا کنند؟ و یا اینکه ما زنان تحصیل کرده و فارغ التحصیل در رشته های مدیریتی نداریم که این آقایان منحصرا در فیلد بانوان ورود کرده اند؟ فاجعه اصلی اینجاست که برای این آموزش های سطح پایین و موجود در هر کتابی، کوچ های زیبایی مبالغی هنگفت (به اذعان خودشان) از مدیران می‌گیرند و هیچ خدماتی را به آنها ارائه نمی‌کنند، رقم هایی مثل نیم ساعت 50 میلیون تومان! و یک سال دو میلیارد تومان!!!! برای هر شخص!

  • پرسش سوم:

آیا اتحادیه سالن های زنانه خواب تشریف دارند؟! وب سایت عروسکو به عنوان وب سایت مرجع رتبه بندی برندهای عروسی کشور و سالن های زیبایی خود را موظف می‌داند تا نسبت به آفات و انحرافات این صنف واکنش نشان داده و خود را در مسیر پر پیچ و خم آشوب قرار دهد، اما با این حال اتحادیه سالن های زیبایی زنانه هیچ واکنشی به حضور این افراد نشان نمی‌دهد در صورتی که آنها خط مقدم این جبهه و مسئول هستند.

 

در آمدهای میلیاردی که این افراد از آموزش های خود بدست می‌آورند در کنار بانک اطلاعاتی از خصوصی ترین اطلاعات شخصی خانم ها از جمله: روابط عاطفی، سبک زندگی، سبک مناجات، اخلاق، معاشرت و ... (به اعتراف خودشان در وب سایت شخصی یکی از این افراد) تنها گوشه ای از بغرنج بودن ماجراست به راستی که آیا این افراد صلاحیت چنین اقداماتی را دارند؟ علاوه بر کسب مال، آیا آنها برنامه ی پنهان دیگری در سر می‌پرورانند؟ چه کسی یا چه ارگانی برای فعالیت این اشخاص در دل نوامیس مردم حاضر شده است به آنها مجوز بدهد! از آنجایی که ما میدانیم چنین مجوزی در کشور برای چنین شغلی صادر نمی‌شود حتی برای افراد صاحب فضیلت علم و دانش نه این اشخاص جوانی که نه سن و سالی دارند و نه صلاحیت اش را.... امیدواریم هرچه زودتر بساط کوچ صنعت زیبایی که بستر بسیاری از مشکلات در صنعت زیبایی و حتی فراتر از آن است، برچیده گردد.

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتشار بیماری های ویروسی (ویژه مشاغل عروسی)رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از انتشار بیماری های ویروسی (ویژه مشاغل عروسی), ویروس, هفدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی در اسفند 1399 برگزار می‌شودهفدهمین دوره رتبه بندی برندهای عروسی در اسفند 1399 برگزار می‌شود, ویروس, برندهای عروسی, تغییر چشمگیر در مدل برگزاری مراسمات عروسی در ایام کرونا؛ عروسی کرونایی !تغییر چشمگیر در مدل برگزاری مراسمات عروسی در ایام کرونا؛ عروسی کرونایی !, ویروس, حمایت سایت عروســکو از مشاغل عروسی آسیب دیده از بحران کرونا در طرح دعوت به همکاریحمایت سایت عروســکو از مشاغل عروسی آسیب دیده از بحران کرونا در طرح دعوت به همکاری, ویروس, هشدار جدی؛ از عکاسان سیار برای دریافت خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس یا خصوصی استفاده نکنید!هشدار جدی؛ از عکاسان سیار برای دریافت خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس یا خصوصی استفاده نکنید!, ویروس, حمایت از عکاسان سیار متعهد در دستور کار وب سایت عروسکو؛ شرایط استخدام در آتلیه عکاسیحمایت از عکاسان سیار متعهد در دستور کار وب سایت عروسکو؛ شرایط استخدام در آتلیه عکاسی, ویروس, ارسال ویدیو کلیپ های مراسم عقد عروس و دامادهای ایرانی آغاز شدارسال ویدیو کلیپ های مراسم عقد عروس و دامادهای ایرانی آغاز شد, ویروس, حمایت مالی سایت عروسکو و ارائه تخفیف برای شهر بزرگ شیراز در هفته کتابخوانی +سایر شهرهاحمایت مالی سایت عروسکو و ارائه تخفیف برای شهر بزرگ شیراز در هفته کتابخوانی +سایر شهرها, ویروس, تشکیل هیئت ژوری معتبر برای رتبه بندی برندهای عروسی ایران در سال 1400تشکیل هیئت ژوری معتبر برای رتبه بندی برندهای عروسی ایران در سال 1400, ویروس, جزئیات کامل ویدیو کلیپ تقدیر از کادر درمان ؛ تولید شده توسط سایت عروسکوجزئیات کامل ویدیو کلیپ تقدیر از کادر درمان ؛ تولید شده توسط سایت عروسکو, ویروس, اخباری درباره ی مافیای عروسکو شنیده می‌شود؟!اخباری درباره ی مافیای عروسکو شنیده می‌شود؟!, ویروس, مافیا, پایان روزهای فیلمبرداری فصل اول بازی مافیای عروسکوپایان روزهای فیلمبرداری فصل اول بازی مافیای عروسکو, ویروس, مافیا, دعوت آکادمی آسو از کارشناسان عروسکو برای حمایت علمی از بزرگ ترین همایش سالن های زیبایی کشوردعوت آکادمی آسو از کارشناسان عروسکو برای حمایت علمی از بزرگ ترین همایش سالن های زیبایی کشور, ویروس, گزارشی از رتبه بندی برندهای عروسی ایران در زمستان 1399گزارشی از رتبه بندی برندهای عروسی ایران در زمستان 1399, ویروس, مهرناز حسینعلی استاد گریم بیوتی و سینمایی به هیئت ژوری سایت عروسکو پیوستمهرناز حسینعلی استاد گریم بیوتی و سینمایی به هیئت ژوری سایت عروسکو پیوست, ویروس, جایزه نقدی برای کتاب خوانی در نوروز 1400 - مسابقه کتابخوانی عروسکوجایزه نقدی برای کتاب خوانی در نوروز 1400 - مسابقه کتابخوانی عروسکو, ویروس,
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

4 نظر
دکتر بین
چهارشنبه هفدهم آبان ۰۲
پاسخ
(2)
()
دکتر بین
نيم ساعت ۵۰ ميليون يا خدا اينا از دکتراهم دکتر ترن
Mvm
چهارشنبه هفدهم آبان ۰۲
پاسخ
(1)
()
Mvm
کوچ صنعت زيبايي ديگه چه کوفتيه، هرجا پول باشه اينا سبز ميشن
امیر
چهارشنبه هفدهم آبان ۰۲
پاسخ
(1)
()
امیر
سايت عروسکو بجاي اتحاديه
رسولی
چهارشنبه هفدهم آبان ۰۲
پاسخ
(2)
()
رسولی
عالي بود ممنون از اطلاع رساني تون