یادداشت های داوران آتلیه های عکاسی

header
Arooskoo Ads
(6)
(0)
یادداشت های داوران آتلیه های عکاسی

یادداشت ها در نقد و بررسی آتلیه های عکاسی کشور هیئت ژوری سایت عروسکو

یادداشت های داوران در نقد و بررسی آتلیه های عکاسی کشور

جدیدترین یادداشت=بالاترین یادداشت

 

علیرضا رهبر - داور اصلی - 1400/08/30

بر طبق نظر مردمی من آتلیه رز ساری را به لیست صد برند برتر کشور اضافه می‌کنم، امیدوارم این آتلیه عملکرد خوبی داشته باشد.


علیرضا رهبر - داور اصلی - 1399/11/27

امورز لیست رتبه بندی های 1399/12/01 را از سایت گرفتم و در حال امتیاز دادن هستم فکر می‌کنم تا دور روز آینده آماده باشد، رتبه بندی سایت رو تایید می‌کنم با کمی تغییرات البته، امیدوارم نتایج عادلانه باشد و آتلیه خوبی از قلم نیافتاده باشد. دوستان می‌تونن ثبت برند کنن ...در پناه خدا همواره عزتمند باشید


علیرضا رهبر - داور اصلی - 1399/11/25

با توجه به اینکه 5 روز به هفدهمین دوره از رتبه بندی ها باقی مانده است، لیستی از بهترین آتلیه ها را خدمتتان ارائه می‌کنم در تهران: اس اند اس، نوربین، اسداللهی در اهواز: زاوا و رسانه فیلم، ویان در کرج: موردی نظرم را جلب نکرد و کارهای خاصی ندیدم، در شیراز: رویان در اصفهان: سها، رها، روهان - با تشکر


نادر دوستدار -داور موقت - 1399/11/21

فیلم کوتاه روسیه روسیه یک ویدیو تمام عیار و خاص از استودیو اس اند اس تهران است، شاخصه های اصلی، تدوین، فیلمنامه، فیلمبرداری است، تمام امتیازات من تقدیم این گروه خوب گردید.


علیرضا رهبر - داور اصلی - 1399/11/21

یک ویدیو دیگر از استودیو اس اند اس دیدم که برای من بسیار جذاب و متفاوت بود، این استودیو به واقع می‌تواند به استودیو فیلمسازی برتر ایران تبدیل شود، برای کسانی که این فیلم رو دیده اند، کلیپ روسیه روسیه که در مسکو تولید شده است منظور نظرم است.


علیرضا رهبر - داور اصلی - 1399/11/19

خب چند روز دیگه رتبه بندی ها به روز می‌شود، الحق و الانصاف رتبه بندی های وب سایت عروسکو بسیار دقیق و مورد تایید اینجانب است به همین سبب استودیو روهان در اصفهان مورد توجه واقع شد و به نظرم در زمینه عکاسی و گرافیک می‌توانند حرف اول را بزنند. بهشون توصیه می‌کنم به سمت ایده پردازی های گرافیکی سوق پیدا کنند چون پتانسیل رقابت جهانی را دارند.


علیرضا رهبر - داور اصلی - 1399/11/18

مسئولیت سنگینی را به دوش خواهم کشید اگر در مورد استودیو رسانه فیلم اهواز نظری ندهم، تمام امتیازات تقدیم شد و این استودیو نظر بنده را در مورد ساخت تیزهای تبلیغاتی و ایده پردازی جذاب، جلب کرد.


علیرضا رهبر - داور اصلی - 1399/11/18

استودیو اسد اللهی کارشان از نزدیک بررسی شد، تمام امتیازات ممکن تقدیم این گروه ارزشمند و حرفه ای


علیرضا رهبر - داور اصلی - 1399/11/17

تمام امتیازات ممکن برای استودیو سها اصفهان تقدیم شد. به دلیل اینکه کیفیت خیره کننده عکاسی، استفاده از بهترین لنزها (نه الزاما گران ترین) و قاب بندی های صحیح و حرفه ای باعث شگفته بنده شد و یک استعداد بی بدیل رو در عکاسی اصفهان کشف کرده ام.


علیرضا رهبر - داور اصلی - 1399/11/16

در مورد استودیو اس اند اس باید خدمتتون عرض کنم، که فعالیت های این استودیو فراتر از توقعات ما از یک آتلیه عکاسی و با قاعطیت تمام عرض می‌کنم که اگر این رویه را در کارهاشون پیگیری کنند، قطعا به یک قطب بی بدیل در زمینه فیلمسازی و عکاسی تبدیل خواهند شد، در این دوره از رتبه بندی ها بنده نگاه ویزه ای با امتیازات فراوان برای این گروه حرفه ای قائل هستم.


علیرضا رهبر - داور اصلی - 1399/11/15

سلام عرض میکنم خدمت سروران و همراهان سایت عروسکو .خیلی خوشحالم و مفتخر از اینکه با عنایت و خوش ذوقی مدیران سایت بزرگ عروسکو از طریق پنل داوران بخش آتلیه های عکاسی میتونم با عزیزان و مخاطبین سایت ارتباط داشته باشم.عزیزان همراه، در مورد نحوه و نوع داوری ها قطعا از طریق سایت آگاهی رسانی شده ولی اگر دوستان باز در این مورد سوال یا ابهامی دارن میتونن از طریق سایت پیگیر باشند ؛ قطعا بنده هم در حد بضاعت و سواد ناچیزم پاسخگوی همراهان عزیز خواهم بود. البته قبل از اون اجازه بدین یه کم اطلاعاتمون رو با هم به اشتراک بذاریم؛نه در قامت آموزش یا استاد و شاگردیبلکه در جهت هم فکری و یادآوری و ایجاد انگیزه برای یه رقابت سالم اما داغ و پر هیجان !!!دوست دارم اگه مطالب برای عزیزان مطلوب بود به بنده کمک کنند تا با هم دیگه بتونیم بهتر و دقیق تر به حرفه عکاسی و تصویربرداری نگاه کنیم و از تجربیات هم کمال استفاده رو ببریم .اگه اجازه بدین با این سوال کلی شروع کنیم که :تفاوت تصویربردار با فیلمبردار چیه ؟یاتصویربرداری با فیلمبرداری چه تفاوتی داره ؟؟به نظرتون اصلا تفاوتی دارن ؟؟؟..یه کم در موردشون فکر کنیمانشاالله در پیام بعدی بیشتر راجعبش با هم صحبت میکنیم...+مراقب خودتون و مهربونی هاتون باشیدخیلی ارادت

aparatlinkedintwiterfacebookyouinstagramtelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

6 نظر
کرمانی
پنج شنبه سی ام بهمن ۹۹
پاسخ
()
()
کرمانی
بسيار متين و درست فرموديد اما در مورد نوربین موافق نيستم
ناصری
پنج شنبه سی ام بهمن ۹۹
پاسخ
()
()
ناصری
استاد رهبر عزيز، دوست داشتني
نوری زاده
سه شنبه بیست و هشتم بهمن ۹۹
پاسخ
()
()
نوری زاده
استوديو اس اند اس شگفت انگيزه خيلي جوون پسند کار مي کنه
ناشناس
سه شنبه بیست و هشتم بهمن ۹۹
پاسخ
()
()
ناشناس
تمام مواردي که استاد رهبر اشاره کردن، صحيح است
ناشناس
سه شنبه بیست و هشتم بهمن ۹۹
پاسخ
()
()
ناشناس
آقاي داور آقاي عليرضا رهبر فقط چند تا شهر رو گفتن پس تبريز، کرمانشاه و يزد ؟!!!!!!
ناشناس
سه شنبه بیست و هشتم بهمن ۹۹
پاسخ
()
()
ناشناس
چرا در مورد آتليه هاي خوب اصفهان هيچي نمي گيد