تالار تشریفاتی آرمانی

header
Arooskoo Ads
دوشنبه بیست و سوم بهمن ۹۶
(1)
(0)
تالار تشریفاتی آرمانی

تالار پذیرایی آرمانی در تهران

تالار تشریفاتی لوکس آرمانی در تجریش تهران واقع شده است، این تالار زیبا با وجود پرسنل خبره و متعهد خود قادر است تا بهترین ها را برایتان به ارمغان آورد. ظرفیت تالار 400 نفره بوده که بر خوردار از پارکینگ، اتاق عقد مجزا و گروه موسیقی است.

تالار آرمانی دارای دو سالن جداگانه، اتاق VIP مخصوص عروس و داماد، پارکینگ اختصاصی برای میهمان ها، اتاق عقد مجزا، استیج رقص به همراه نور، صدا و گروه موسیقی حرفه ای، سیسم هوا ساز پیشرفته سالن (که باعث تازگی و طراوت فضای سالن می‌شود)
از دیگر امکانات این تالار پذیرایی میتوان به برق ذخیره و ژنراتور مخصوص تعبیه شده اشاره نمود که منجر می‌شود قطعی برق هیچگاه باعث بر هم خوردن مراسم تان نگردد، دو لاین آسانسور سیزده نفره هم برای راحتی جابجایی میهمان ها در نظر گرفته شده است.
آنچه ما برای برگزاری مراسم نامزدی و عروسی شما انجام می‌دهیم

 

تشریفات آرمانى

تالار تشریفات عروسی و خدمات مجالس آرمانى متشکل از گروه مجربی از اجرا کنندگان مراسم است که با داشتن سابقه ای درخشان، سعی در برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم عروسی، نامزدی و جشن‌‌‌‌های ویژه و میهمانی‌‌‌‌های خانوادگی شما دارد.

انتخاب منو تالار تشریفات مجالس و عروسی آرمانى

تالار تشریفات مجالس و عروسی آرمانى با ارائه مشاوره‌‌‌‌های موثر و ایده‌‌‌‌های خلاقانه، شما را در انتخاب منوی متناسب با سلیقه خود و میهمانها و نیز جلب هرچـه بیشتر رضایت آنان یاری خواهـد کرد.

گروه موزیک و سفره عقد

برای برگزاری هر چه با شکوه تر مراسم نیاز به یک گروه موزیک حرفه ای و جهت انجام مراسم عقد به سفره عقد زیبا نیاز است و ما اين امکانات را براى شما عزيزان فراهم کرده ایم.
مجموعه ای از عوامل کوچک اما پر اهمیت دست به دست هم میدهند تا یک برنامه کاملا خاص و تشریفاتی را به بهترین شکل ممکن برگزار گردانند، ما با آگاهی کامل در این مسیر گام نهاده و برای خلق شبی خاطره انگیز و بیاد ماندنی از هیچ خدمتی فروگذاری نخواهیم کرد.


شماره‌‌‌‌های تماس تالار تشریفات مجالس و عروسی آرمانى

02122755778


آدرس تالار تشریفات مجالس و عروسی آرمانى

تهران، میدان تجریش، ابتدای خیابان ولیعصر، جنب بانک شهر شعبه تجریش

 تالار پذیرایی لوکس عروسی آرمانی
Armani wedding garden
تالار لوکس آرمانی تهران
Armani wedding garden
تالار زیبای آرمانی در تجریش تهران
Armani wedding garden
تالار پذیرایی ارمانی با ظرفیت 400 نفر
Armani wedding garden
تالار لوکس آرمانی تهران
Armani wedding garden
تالار پذیرایی لوکس و تشریفاتی آرمانی تهران
Armani wedding garden
instagramyoufacebooklinkedinaparattwitertelegram
مرتبط با این بخش
نظرات شما
*نام و نام خانوادگی
ایمیل اختیاری
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر