ویژگی های ما

header
Arooskoo Ads
(11)
(1)
ویژگی های ما

ویژگی های سایتراهنمای عروسی، عروسکو

وب سایت راهنمای عروسی، عروس و داماد با نام عروس کو در اواخر فروردین ماه 1396 در تعامل و به یاری شرکت یوتاب وب راه اندازی شد و با فراهم سازی بستری ساده و کاربر پسند برای درج تبلیغات و معرفی مشاغل عروسی پا به این عرصه نهاد. تیم عروس کو همواره در تلاش است تا بوسیله ی نظرات و درج امتیازات مشتریان این کسب و کارها بتواند بستری قابل اطمینان را برای انتخاب های عروس و داماد ها ایجاد نماید، در کنار تبلیغات مقرون به صرفه برای صاحبین مشاغل، بانک جامع مقالات راهنمای عروس را با عنوان مجله عروس راه اندازی نمودیم تا تعاملی دو جانبه را میان ارائه دهندگان خدمات با متقاضیان ایجاد گردانیم. 
چشم انداز تیم عروس کو اصلاح فضای تبلیغاتی خدمات مراسم عروسی است، به عقیده ی ما آن دسته ای از تبلیغات مشاغل باید در الویت قرار بگیرد که از نظر کیفیت خدمات مورد تائید و رضایت تعدادی از مشتریان باشند و نه تبلیغاتی که اعتبار خود را در ازای پرداخت وجوه نجومی بدست می آورند. امروز، به یاری خداوند بستری را فراهم نمودیم تا هریک از مشاغل خدمات عروسی با اندک بودجه ای که دارد، توانایی درج تبلیغات را داشته باشد و سعی کرده ایم به گونه ای برنامه ریزی نمائیم  تا آن دسته ای از مشاغل که توان پرداخت های سنگین مالی را جهت معرفی کسب و کار خود ندارند در صورت ارائه خدمات با کیفیت، این بار و در این سایت بتوانند کسب و کارهای خود را توسعه دهند و به دیگران معرفی کنند.

 


نماد ها و نشان های به کار رفته در سایت عروسکو
 

در سایت بزرگ عروسکو سه نماد یا نشان یا لوگوی تجاری، به کار گرفته شده است، که هر یک از آنها در جای تعیین شده خود به کار می روند.


1- لوگوی یا نشان یا نماد اصلی

نماد و نشان سایت عروسکو ، وب سایت بزرگ راهنمای عروسی در کشور
نماد اصلی سایت عروسکو

نماد یا نشان اصلی سایت عروسکو در موضوعات اساسی سایت از جمله موارد رتبه بندی و معرفی برندهای برتر عروسی ایفای نقش می کند.

 

2- لوگو یا نشان یا نماد اجتماعی

نشان و نماد اجتماعی سایت بزرگ عروسکو، سایت برندهای برتر عروسی کشور

نماد اجتماعی سایت عروسکو
این نشان تعاملی است و با روابط عمومی بالای خود با کاربران و مشتریان سایت طرف حساب می شود.
 

3- لوگو یا نشان یا نماد ویدئویی عروسکو

نشان و نماد مندرج در ویدئوهای سایت بزرگ عروسکو
نماد واترمارک ویدئوهای عروسکو

این نشان در ویدئوهای ساخته شده (یا در انحصار) توسط سایت عروسکو نصب می گردد و برگرفته از نماد اجتماعی سایت عروسکو است. این نشان در سال 1398 جای خود را به نشان نارنجی رنگ [شبکه های اجتماعی] داد و در جهت یکپارچه سازی بیشتر در ویدیو های تولید شده توسط سایت عروسکو دیگر استفاده نمی گردد.به روز شده در 1398/01/10
 

شعار شرکت و اهداف

 
شعار رسمی
هر روز گسترده تر [جهانی تر] 
 
شعار به انگلیسی
more universal everyday
 
دلیل انتخاب شعار
شعار هر روز گسترده تر اشاره به اهداف سازمانی سایت عروسکو دارد. سایت عروسکو با استفاده از نوع تبلیغات منحصر بفرد خود و در راستای اجرای استراتژی تبلیغاتی بدون مرز ، به طور روزانه فعالیت/ رد پا/ اثر بجا مانده،  خود را وسیع تر می نماید.
 

تشکیلات و چیدمان سازمانی سایت عروسکو

چیدمان مدیریتی و سازمانی وب سایت عروسکو


تعریف نقش های سازمانی/شرکتی

 

مدیر کل/صاحب امتیاز

در سایت عروسکو مدیر کل/صاحب امتیاز یک شخص می باشد و مسئولیتش تعیین خط و مشی کلی و راهبردی سایت عروسکو است. در حقیقت برنامه ریزی های استراتژیک با هدف رسیدن به نقطه آرمانی سازمان توسط شخص مدیریت طرح ریزی و کنترل می شود. در همین راستا نظارت بر واحد های سازمانی سایت عروسکو یعنی واحد تبلیغات، واحد رتبه بندی و واحد روابط عمومی را عهده دار است.

 

واحد تبلیغات

با عضویت در واحد تبلیغات سایت عروسکو، قطعا روزهای چالش برانگیز و پر هیاهویی را سپری خواهید کرد. واحد تبلیغات سایت عروسکو متشکل از کارشناسان ارشد، مشاورین و اپراتورهای راهنما است. کارشناسان ارشد واحد تبلیغات دارای تحصیلاتی معادل با کارشناسی ارشد و یا بالاتر در زمینه های مدیریت، بازرگانی و تجارت های نوین می باشند و افرادی که دارای مدرک لیسانس یا برخوردار از گواهینامه های دوره های معتبر مدیریتی یا تبلیغاتی هستند می بایست در صف مشاورین ما قرار بگیرند. اپراتورهای راهنما نیز در زمینه های برنامه نویسی و طراحی وب تخصص داشته که مسئول هدایت کاربران در محیط سایت می باشند.

 

واحد رتبه بندی

واحد رتبه بندی در سایت عروسکو در ارتباط با پروژه رتبه بندی کسب و کارهای عروسی کشور فعال می باشند و متشکل از دو کارگروه یعنی اعضای دائم و موقت می گردند، اعضای دائم به طور مستقیم مسئول به روز رسانی جداول رتبه بندی برندهای عروسی در زمان های تعیین شده می باشند و همچنین مسئولیت نظارت بر عملکرد و همینطور بررسی گزارش های واصله اعضای موقت را دارند. اعضای موقت که تعدادشان بسیار بیشتر از اعضای دائمی است در فواصل به روز رسانی نتایج رتبه بندی مسئول جمع آوری و ارسال گزارشات از فعالیت مشاغل عروسی هستند.

 

واحد روابط عمومی

واحد روابط عمومی در سایت عروسکو متشکل از برنامه ریزان که مسئول ایده پردازی در جهت انعقاد پیوندهای تجاری با سایر شرکت ها هستند که بعد از عقد قرارداد کارگروه همپیمانان در راستای تعامل بیشتر با شرکت ها یا سازمان های طرف همکاری دست به کار می شود و در نهایت اپراتورها که مسئولیت ارتباط با مشتریان و ایجاد پل ارتباطی با بخش های بالاتر را دارند. 


با تشکر از همراهی شما- تیم عروسکو
صاحب امتیاز و مدیر عامل: سودابه سادات میری

تعرفه و قیمت های درج آگهی را در اینجا مشاهده کنید.

شرایط و ضوابط درج آگهی را در اینجا مطالعه کنید.

 

درباره سایت عروسکو 

 

facebookaparatinstagramtelegramlinkedinyoutwiter
مرتبط با این بخش